Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Paramount Channel ma być rowniesz dostępny w ofercie analogowej. http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 68a7ec1df0

Ja chociaż nie mam modułu CAM to z ciekawości rano zrobiłem wyszukiwanie kanalow i Paramount Channel HD nie było a teraz jak ponownie zrobiłem skanowanie to już jest. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim jest to ze Paramount Channel HD na dekoderze jest na pozycji 165, natomiast na CAM jest na pozycji 146. Podobna sytuacja jest z TVP Rozrywka, na dekoderze jest na pozycji 182, a na CAM na 198. Dlaczego tak jest?

W analogu u mnie zamiast Viacom Blink! od godzin porannych jest tylko nadawane w pętli animowane logo Paramount Channel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MM-Południekanałuci Paramount HD
Gdzie jest PC Hd w Czēstochowie ? U mnie nie ma.Przeskanowałem TV/mam moduł/ i nic nowego nie znalazł.

Jest tylko kolego masz Superboxa tam brak tego kanału. Jest w Maxbox albo w pakiecie film i seriale.

To nie ma nic do rzeczy że mam superboxa.PC powinnien być na liście, tylko zakodowany.Polsat Film też nie ma w superboxie a jest na liście kanałöw.Może jeszcze włączą do wieczora. A przecież PC HD miało nie być w MMpołudnie.Więc jak to jest ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Paramount Channel jest w analogu, zastąpiono Viacom Blink! nad ranem w okolicach 6:00. Natomiast w cyfrówce pojawił się wczoraj trochę po północy, tak że obejrzałem sobie Zaginionego w akcji. Wczoraj był na pozycji 165, a teraz niedawno przeniesiono go na 146, tak jak wcześniej podawało To&Owo TV. :P

 

A przecież PC HD miało nie być w MMpołudnie.Więc jak to jest ??

To proste. Nie ma tam, gdzie nie było miejsca w sieci, a nie w całym Południu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz u mnie wystartował i to bez skanowania TV. Pisaliście,że na Południu będzie w SD bo brak modernizacji.A tu jest od razu w HD,na nowej pozycji.Miejsce się znalazło ?? A na Explore nie mogli znależć miejsca?? Dziwne to wszystko.Kanał PC HD wskoczył mi na liście ulubionych jako ostatni.Tak więc nie mogę podać pozycji bo to moja ustawiona pozycja 112. :D

W analogu nie mam PC bo nigdy nie miałem Viacom Blink.Chyba dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w analogu był Viacom Blink! A teraz w jego miejscu pojawił się Paramount Channel ze znaczkiem HD :). Teraz dużo ludzi będzie myślała, że mają kanał w jakość HD w analogu tak jak było

z TVP Sport który był nadawany ze znaczkiem HD.

 

A u mnie brak EPG na PC w DTV. A u Was normalnie jest wyświetlane czy też macie problem z EPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób z modułem CAM czy mają EPG na programach: TVN 7 HD, Paramout Channel HD, ANX HD ( EPG z jakiegoś innego kanału sportowego), Travel Channel HD, Polsat Viasat Exploer, Da Vinci Learning, Eurosport 2 HD, Disco Polo Music, TVN 24 HD, TV Republika, TVN Turbo HD, Motowizja HD, TVN Style HD, Disney XD, Disney Jr.

Wolę się upewnić przed napisaniem wiadomości do Multimedii, że brakuje EPG na tych kanałach, bo znów będą mi wpierać i wmawiać, że to jest u mnie problem a nie u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób z modułem CAM czy mają EPG na programach: TVN 7 HD, Paramout Channel HD, ANX HD ( EPG z jakiegoś innego kanału sportowego), Travel Channel HD, Polsat Viasat Exploer, Da Vinci Learning, Eurosport 2 HD, Disco Polo Music, TVN 24 HD, TV Republika, TVN Turbo HD, Motowizja HD, TVN Style HD, Disney XD, Disney Jr.

Wolę się upewnić przed napisaniem wiadomości do Multimedii, że brakuje EPG na tych kanałach, bo znów będą mi wpierać i wmawiać, że to jest u mnie problem a nie u nich.

 

Potwierdzam - brak EPG. Dodatkowo też Cinemax 2 czy Paramount Channel HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie pojawił się na pozycji 518 w wersji HD. :)

A miał być dla Południa w wersji SD jak pisali na Facebooku.Co to się stało ? Czyżby zapowiedż czegoś pozytywnego w MM-Południe ?? :smile:

 

Musisz zrozumieć, że Częstochowa owszem podlega pod MMP Południe ale ofertę mieliście pełną do czasu ostatnich zmian. To taki wyjątek w MMP Południe, reszta tam gdzie był kanał Blink dostała PC w SD.

Dzisiaj się dowiedziałem, że 1.04 w Częstochowie (ale tylko tej części zmodernizowanej) ma być zmiana numeracji (ta co była u nas na początku lutego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...