Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jakby chcieli to by już dawno je założyli ;) O tym portalu wie nie jeden mały operator więc Ci duzi wiedzą na pewno. Tutaj zapewne byliby pod gradobiciem pytań :P Poza tym nieoficjalnie udziela się tutaj znacząco jeden z użytkowników mający mniejsze bądź większe znajomości w MM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może namówić ich przez fejsbuka (mailowo czy jeszcze inaczej) aby i tu mieli swoje oficjalne konto? W końcu forum Sat Kurier jest największym forum w Polsce poświęconym telewizji.

Pytałem o to swojego znajomego z MMP. Stwierdził, że nie widzi takiej potrzeby. Od kontaktów z klientami mają fanpage na FB, oraz czat i wideo-czat na swojej oficjalnej stronie. Ale podobno jakieś osoby od nich tu zaglądają. I nawet są nieoficjalnie zajerestrowane. Myślę, że nie ma większego sensu w to brnąć, bo tylko stracisz czas.

 

Lepiej męczmy ich o kanały - wszyscy, i każdy w swoim imieniu o szybszą modernizację. Bo trudno, żeby słuchali głosów klienta z np. Tomaszowa, który prosi o Częstochowę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trudno, żeby słuchali głosów klienta z np. Tomaszowa, który prosi o Częstochowę.

 

Rozumiem przytyk.Choć nie tylko ja jestem z Częstochowy na tym forum.Nikogo o nic nie prosiłem ,ale mniejsza z tym.

 

Kontakt z Multimedią to przedziwne doświadczenie.Ostatnio wysłałem do nich e-maila z grzecznym zapytaniem czy w tym roku planują w Częstochowie nową liste programów i dodanie programów HD z 1 lutego. Odpowiedż była mniej więcej tej treści: W odpowiedzi na Pana zapytanie przesyłamy w załączniku aktualną listę programów DTV dla Częstochowy.W razie ponownych pytań prosimy o kontakt. Otwieram ten załącznik a tam...lista programów dla Sanoka,Krosna i Rzeszowa na której jest tylko 8 programów HD/Canal+ tylko w SD,bez HBO/ itp itp.

I co ja mam o takim traktowaniu myśleć ? Przecież pijani w pracy pewnie nie są.Moja odpowiedż była stanowcza.Do tej pory nie ma odpowiedzi na drugiego e-maila/4dni/.Gdy przyjdzie napiszę.Mam nadzieje ,że nie przyślą listy dla Gdyni lub Tomaszowa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyś się za bardzo nie zmęczył, bo oni mają to gdzieś. :jupi:

A dlaczego ja mam się zmęczyć? Nie mówię, że wszystkie prośby czy postulaty zamieszczane na ich profilu są brane pod uwagę, ale uważam też, że

jednak lepiej coś napisać niż siedzieć cicho i wymagać. A poza tym, osobiście przekonałem się, że kwestie poruszane na profilu idą dalej - tak więc trafiłeś kulą w płot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy wam trzeba pisać, że za profilami facebookwymi gigantów stoją agencje od prowadzenia facebooków i operują one tylko gotowymi formułkami od swoich klientów. A wszelakie problemy przekazują dalej na infolinie i to infolinia do was dzwoni.

 

Krzysiu aka poland męczy polsat od lat i chyba już się przekonał, że to nie ma najmniejszego sensu bo nikt tych wynurzeń nie czyta tylko studenciak na stażu z agencji odpowiada gotowcem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ci mówię, że odpowiednia w MMP osoba dostaje i czyta te prośby. Nie ważne, kto odpowiada za profil. :P Potem jest sporządzany raport, który trafia do tych odpowiedzialnych za negocjacje z nadawcami. Oczywiście, to nie jest wiążące ale na pewno brane pod uwagę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać jak bardzo jest to wiążące i brane pod uwagę jak operator wymienia foxy, ngc itp. na disko polo.

Operator dba o własną kieszeń i ma w d. co tam ktoś wypisuje na jakimś fejsbuczku, póki cyferki się zgadzają nic nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czego ty się spodziewasz? Napiszesz post i oni mają cię słuchać? Tak nie ma nigdzie. Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że to koncert życzeń. Tylko taka sygnalizacja oczekiwań klientów. Będzie brana pod uwagę, ale bez konsekwencji. Bo najważniejsza jest opłacalność. Niemniej jednak, całkiem inaczej nadawca ma pod presją klientów, niż bez niej. :P Multimedia na pewno baczniej przygląda się klientom, niż takie NC+. Ktore swoją wiedze czerpie głównie z ankiet na zlecenie. :P

 

Disco Polo Music weszło, bo CP postawił taki warunej jeśli chcą czegoś lepszego. I chyba nie powiesz, że to nie popularny kanał bez widowni? Kanały FIC zeszły, bo były za drogie w stosunku do oglądalności. I jeszcze nadawca chciał podwyżki. Poza tym, nadażyła się okazja na kanały Disneya, o które Multimedia zabiegała od lat. Początkowo miały polecieć za to kanały Discovery, ale jak widać zmienili zdanie. Krytyka po pamiętnych testach w kilku miejscowościach była zbyt wielka. Większa niż po zdjęciu np. BBC. Eurosport 2 HD też pojawił się - a wielu ludzi o tym pisało. Multimedia nie jest tak głucha na krytykę, jak UPC na nSport. ;)

 

P.S. "Brać pod uwagę" - ten zwrot oznacza analizę, przyjrzenie się problemowi itp. Ale nie akceptację, ani tym bardziej zgodę na niego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przedłużyli. Pisałem przecież, że umowa jest do czerwca tego roku. Po prostu, na razie postanowili z niej nie rezygnować. ID HD i D. Turbo Xtra HD będą pewnie dopiero po zawarciu nowej. Wcześniej widać nie opłaca się jej renegocjować. A na Eurosport mają oddzielną. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co ta cała wrzawa. Tak, jak pisze Draco - nie jest powiedziane, że będzie to koncert życzeń i spełnią każdą zachciankę. Ale, jeśli znajdzie się ileś osób, które podniosą temat i zgłoszą problem, to inaczej na to popatrzą te "studenciaki" na profilu MM, a że przekazują dalej - to pewne. Jak napisałem wcześniej, sam przekonałem się na profilu MM, że zapytania nie lądują w czeluści internetu. Bo kiedyś tam zgłosiłem pewien problem i byłem, w korespondencji prywatnej pilotowany do jego rozwiązania. Nie tylko tu, ale i u innego operatora telekomunikacyjnego spotkała mnie podobna sytuacja. Dlatego jeszcze raz przypomnę, że warto pisać i wygłaszać swoje uwagi publicznie, czyli dzwoniąc do nich, na ich profilu niż potem narzekać, że nic się nie dzieje. W kupie siła! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie przedłużyli. Pisałem przecież, że umowa jest do czerwca tego roku. Po prostu, na razie postanowili z niej nie rezygnować. ID HD i D. Turbo Xtra HD będą pewnie dopiero po zawarciu nowej. Wcześniej widać nie opłaca się jej renegocjować. A na Eurosport mają oddzielną. :P

 

Teraz rozumiem. Myślałem, że skoro pojawił się E2 HD to jest nowa umowa zawarta z Discovery. A tak nadal istnieje ryzyko, że Discovery znikną w lipcu. Chociaż w sumie na co by je mogli zamienić? Z powrotem na NGC i NG Wild? :D Oby nie usunęli nam kanałów Discovery, bo mimo wszystko, jakiś poziom one reprezentują (zwłaszcza Science, Animal Planet oraz Historia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o monitowanie o nowe kanały czy wymianę dubli, jest was za mało. Gdyby było kila tysięcy ludzi to ma sens, przy raptem paru osobach nikt nie zwróci uwagi. Tak jak ktoś wyżej pisał po pierwsze kasa, po drugie kasa itd. a resztę się zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...