Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ale o jakiej modernizacji Wy mówicie ?? Sanok,Rzeszów,Krosno być może tak.Oni mają dziwną listę DTV gdzie nie ma nawet HBO HD ani Planete+HD.Tam być może musi być modernizacja.Ale np.Częstochowa była modernizowana w 2012 roku i gdy wchodziły programy HD w sierpniu 2013 roku to od razu mieliśmy wszystkie, gdy inni czekali aż do jesieni 2014 roku !!Jestem przekonany że tu nie chodzi o żadną modernizację tylko o jakieś umowy że nie można wszędzie usunąć dubli SD i wybór padł na MM-Południe.Gdyby to zrobili tak jak w MM S.A. to znalazłoby się miejsce na TVN-y HD i Travel HD a już na pewno na Explore Viasat SD.

Operator nie mówi prawdy do końca tylko mydli oczy jakąś modernizacją dzieląc abonentów na tych z MM i MM-Południe.Przejmując małe sieci na pewno trzeba je zmodernizować i dostosować do wymagań MM, ale Stream Communications przejęli w 2012 roku i już dawno jest po modernizacji i to zarówno dla telewizji jak i internetu.Mamy taką listę jak jest na stronach MM dla MM-Południe a nie taką jaka jest dla Krosna czy Rzeszowa/współczuje abonentom w tych rejonach/

Ale także w MM S.A. jest jeszcze wiele do zrobienia. Jak wcześniej pisałem jestem z MM S.A. a C+, HBO są u nas tylko w SD, Polsat też i wiele wiele innych programów. Zmiany, które były od 1 stycznia weszły tylko częściowo, zmiany od lutego (TVNy w HD) wcale nie weszły, teraz Polsat Viasat Explorer też nie. Zapowiadany na 19 chyba marca Paramount HD też nie wejdzie, bo nie mamy tego Blinka, który ma być zastąpiony. Ręce opadają. Tyle zmian na lepsze nastąpiło ostatnio w części MM, a w mojej miejscowości na gorsze, bo zabrali NG i Foxy nie dając nic wartościowego w zamian. Nowy Dwór Gdański jest w sieci MM od kilkunastu lat, nie jest to więc problem z dostosowaniem niedawno kupionej sieci. To po prostu niedbalstwo i celowa polityka utrzymywania klienta najniższym możliwym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadany na 19 chyba marca Paramount HD też nie wejdzie, bo nie mamy tego Blinka, który ma być zastąpiony. Ręce opadają.

 

To nawet nie wiedziałem że MM też nie jest całkiem "zmodernizowana".To są jaja. Na stronach MM nie powinno być 2 list programów/dla MM i MM-Południe/ tylko chyba dla każdej miejscowości osobno.Ta kablówka mnie zadziwia coraz bardziej.Nie ma takiej drugiej w Polsce-co rejon to inna lista.

Ja na szczęście mam Viacom Blink i po cichu liczę że 19 marca będę miał Paramount w HD.Chyba że dla południa dadzą w to miejsce coś innego.A najbardziej prawdopodobnie nic nie dadzą ! Ilość programów na pakiet się zgadza!

Jaki interes ma TVP że puszcza u nas w dwóch miejscach TVP Seriale to trudno zrozumieć.Kto takie [beep]skie umowy podpisał ? Przecież w miejsce jednego można wpuścić Explore i po kłopocie. O MTV Polska i Viva Polska nie wspomnę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z MM to TVP Seriale po zmianie numeracji występuje u mnie już tylko raz, natomiast duble Viva Polska i MTV Polska są nadal. Ale to podobno Viacom dopłaca dla MM za to aby te dwa kanaly się dublowaly. Ostatnio pytałem się miejscowego technika czy coś w mojej lokalizacji w zamian będzie w analogu zamiast Viacom Blink! Powiedział, że nic nie będzie, po prostu zwolni się miejsce i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pytałem się miejscowego technika czy coś w mojej lokalizacji w zamian będzie w analogu zamiast Viacom Blink! Powiedział, że nic nie będzie, po prostu zwolni się miejsce i tyle.

 

To Ty masz w analogu Viacom Blink ?? Nigdy nie miałem tego programu w analogu.Lista programów analogowych też jest widać różna dla każdego miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Viacom Blink! mam u siebie zarówno w analogu jak też i cyfrowo. Widać z tego że co inne miasto to inna oferta w analogu. U mnie w analogu nigdy nie było np. TVP Seriale a z zagranicznych w analogu na chwilę obecną mam tylko rosyjski RTR Planeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista programów analogowych w MM i MM-Południe jest inna.Mam znajomych na Górnym Śląsku w MM-Południe i też w analogu nie mają Viacom Blink!

Ale mniejsza o to.Dla mnie ciekawsze co u nas będzie w DTV po zniknięciu Viacomu.W czarny obraz nie bardzo wierzę.Zobaczymy 19 marca. :curious:

@mirolop

TVP Seriale,VOX/niemiecki/,TV5Monde/francuski/,RTL/niemiecki/,PRO7/niemiecki/ ,Filmbox,TVP Sport mam w analogu.Rosyjskich i czeskich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takiej, że im częściej się o problemie mówi, tym jest głośniej. Co zwraca uwagę właścicieli i powoduje reakcję. :P Jak ludzie milczą, to uznają że wszystko w porządku i nie trzeba się spieszyć. Teraz naciski się opłacają, bo Multimedia odczuwa spadki klientów. :P

 

Dlatego będę apelował o zasypywanie ich pytaniami na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...