Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Paramount Channel oprócz filmów powinien też puszczać seriale. Przecież ta wytwórnia nie tylko słynie z produkcji filmów ale i seriali. Chętnie bym zobaczył takie seriale jak "Mac Gyver", "Star Trek: The Original Series", "Star Trek: The Next Generation", "Star Trek: Deep Space Nine", "Star Trek: Voyager", "Viper". Kiedyś niektóre serie Star Trek leciały na nieistniejącym już AXN Sci-Fi. Oczywiście nie mam na myśli tego, że cała ramówka miałaby się składać z seriali, ale dziennie ze dwa seriale mogliby puszczać.

 

Zauważyłem, że wg wcześniejszych zapowiedzi przez mego znajomego technika, w mojej lokalizacji został powiększony w analogu pakiet podstawowy z 5 do 12 kanałów. Obecnie są to: iTV, TVP Kultura, TV Puls, TVN, Polsat, Polsat News, TV 4, TVP Regionalna, TVP 1, TVP 2, Informacyjny, TVP Polonia. I tym właśnie w mojej lokalizacji wcześniej w analogu była spowodowana zamiana kanałów miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu miewam problem z dekoderem. Co jakiś czas głos nie współgra z obrazem - jest mocno opóźniony i to na każdym kanale. Pomaga jedynie restart. Pewnie zgłoszę to przy następnej okazji na infolinię, niech wymienią mi na inny. A propos, są jakieś nowe modele PVR niż te "srebrne"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianami jakie wchodzą od 1 kwietnia istnieje "furtka" do rozwiązania umowy z mm jeśli ktoś posiada sam internet poniżej pismo rozsyłane do wszystkich abonentów.

 

Szanowni Państwo,

komunikacja za pośrednictwem poczty elektronicznej pozwala na dotarcie do wielu adresatów w tym samym czasie. Właściwość ta wykorzystywana jest do wysyłania przez szkodliwe oprogramowanie niechcianej poczty („spam”), niezależnie od wiedzy i woli nadawcy.

Najczęściej do tego celu wykorzystywany jest port 25 (dedykowany port internetowy w programach pocztowych służący do wysyłania wiadomości e-mail).

Uprzejmie informujemy, że w celu ochrony sieci i użytkowników przed niepożądanym wysyłaniem spamu, od 1 kwietnia 2015 roku rozpoczniemy blokowanie portu 25, który jest wykorzystywany podczas wysyłania wiadomości e-mail z programu pocztowego (np. MS Outlook, Mozilla Thunderbird, Windows Live Mail). Powyższe dotyczy Abonentów posiadających Pakiet z grupy Internet + z dynamicznie przydzielanym adresem IP.

Tych z Państwa, którzy korzystając z poczty elektronicznej używają programów pocztowych, bardzo prosimy o sprawdzenie konfiguracji programu pocztowego i w razie konieczności – o zmianę konfiguracji poczty wychodzącej. Jeżeli zatem używany przez Państwa program pocztowy korzysta z portu 25, prosimy o zmianę ustawień poczty wychodzącej na port 587. Ten prosty zabieg pozwoli wysyłać wiadomości e-mail bez przeszkód. Rekomendujemy również weryfikację ustawień właściwych dla używanych przez Państwa programów antywirusowych, które mogą wpływać na działanie poczty elektronicznej.

Uwaga! Żadne zmiany nie są konieczne w przypadku korzystania z serwisów pocztowych za pomocą przeglądarki internetowej.

W przypadku problemów technicznych lub pytań – prosimy o kontakt z infolinią Multimedia Polska pod nr tel. 244 244 244.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Z poważaniem

Piotr Rogowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcije To kiedyś latem w tamtym roku czy coś była promocja że jeden film czy dwa w miesiącu można było obejrzeć za darmo, ale można go było oglądać tak jak każdy inny film 24 lub 48 godzin od chwili wypożyczenia. Obecnie nie widziałem takich promocji. Trzeba po prostu albo śledzić kanał VoD Info albo wejść w VoD i poszukać samemu czy są jakieś promocje. Ja tam nic nie wypożyczam, szkoda kasy, lepiej sobie ściągnąć film z Internetu i można do woli oglądać. No ale jak kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafne spostrzeżenie.Discovery Channel kiedyś z przyjemnością się oglądało a NGC był programem geograficzno-podróżniczym.Teraz wszystkim odwala i na okrągło: wojny magazynowe,bitwy o bagaż,tanio kupiłem-drogo sprzedałem,jak ze złomu zrobić super samochód i jeszcze na tym zarobić,itd,itp. Dość !!

Ja oglądam Fokus,Discovery Science i Animal Planet HD.Reszty dla mnie z "popularno-naukowych" może nie być. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Wśród kanałów popularno-naukowych ujdzie jeszcze Polsat Viasat History, gdzie pokazują programy o historii, Polsat Viasat Nature, Viasat Nature HD/Viasat History HD jak też i Planete+.

 

Mam pytanie odnośnie kanału DocuBox HD. Czy ktoś miał okazję go gdzieś oglądać, a jeśli tak to czy jest to wartościowy kanał? Co na nim można zobaczyć ciekawego? I czy chcielibyście aby w przyszłości pojawił się w Multimedia Polska? Jakoś chyba nikt nigdy o DocuBox HD na forum nie wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na pracę w Multimedii http://bit.ly/1E8dfzB? :D

 

@mirolop:

DocuBox to w Polsce kanał internetowy (IPTV, Ipla.tv). Wersja HD dostępna wyłącznie w IPTV. Chyba żaden klasyczny operator DTV w Polsce nie ma w ofercie DocuBox'a (widziałem tylko na jakimś arabskim satelicie, ale kodowany). Głównie dlatego, że to kanał wyłącznie w jęz. angielskim.

masz filmik promocyjny, a tutaj ramówkę. I jeszcze oficjalna strona. Moim zdaniem, lepsze to od Discovery, choć szału nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze zmianami jakie wchodzą od 1 kwietnia istnieje "furtka" do rozwiązania umowy z mm jeśli ktoś posiada sam internet poniżej pismo rozsyłane do wszystkich abonentów.(...)

W dzisiejszych czasach prawie żaden dostawca poczty nie używa juz portu 25, patrz np.: http://pl.ccm.net/faq/2668-parametry-se ... zty-e-mail, a multimedia robi to co inni juz dawno zroblil:

http://www.orange.pl/kid,4002310999,id, ... ticle.html

http://blog.netia.pl/netia/entry/mozeci ... my-port-25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...