Jump to content

marko42

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About marko42

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Location
  W-wa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wyższość anten zewnętrznych nad zewnętrznymi to złudzenie. Rozumiem że nie widać antenki ale fizyka i technologia anten mikropaskowych udowadnia że te rozwiązania są naprawdę efektywne tym bardziej dla SOHO. Tak jak kiedyś w tel. komórkowych były antenki, potem były mniejsze, czasem chowane - teraz żaden smartfon nie ma już zewnętrznych anten.
 2. Masz też przecież podaną prędkość maksymalną oraz definicję kiedy i jak ma być osiągalna i jej też masz prawo wymagać, więc nie rozumiem dlaczego chcesz oczekiwać wyłącznie minimalnej. Zresztą chyba wpisy osób wyżej pokazują że te prędkości są osiągalne,. Czasem nawet i większe, pewnie gdy działają mechanizmy akceleracji (jak są wolne zasoby to na chwilę dostaniesz więcej - np. można szybko pobrać duże zdjęcie, ale jak pobierasz coś non to masz tyle ile masz mieć) Inni dostawcy operują podobnymi parametrami np Vectra dla pakietów 600 i większych ma prędkość minimalną 40% z maksymalnej, a zwykle dostępną 45% maksymalnej - więc to gorsza gwarancja.
 3. w cenniku (https://www.multimedia.pl/przydatne-dokumenty-2 Internet Stacjonarny) mają: dla pakietów do 500Mb (włącznie) min 40%, zwykle dostępna 70% (przez 80% czasu), maks 100% dla pakietów powyżej 500Mb min 30%, zwykle dostępna 60% (przez 70% czasu), maks 100% z zastrzeżeniem, że podane parametry mają zastosowanie, o ile Umowa Abonencka nie stanowi inaczej.
×
×
 • Create New...