Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie wy macie na stronie multimedia OFICJALNĄ informację, że te kanały będą odkodowane? Ja nic nie widzę :shock:.

Widzę za to że w MMTV pojawiły się nowe kanały, m.in TVN24 - super sprawa, bardzo się cieszę, tego kanału mi brakowało.

A jeszcze wczoraj z ciekawości patrzyłem, czy może coś nowego dodali. A tu dzisiaj taka miła niespodzianka. Czyli coś w tym jest, że Multimedia poszerzy ofertę TVN - najpierw zaczęli od MMTV? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może lub ma pakiet "Fun Club" ? Opłaca się go brać? Chodzi mi o to czy z filmów są jakieś nowości, czy też w koło leci to samo co jakiś czas. Może to nieodpowiedni dział aby pytać się o takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może lub ma pakiet "Fun Club" ? Opłaca się go brać? Chodzi mi o to czy z filmów są jakieś nowości, czy też w koło leci to samo co jakiś czas. Może to nieodpowiedni dział aby pytać się o takie rzeczy.

 

Tak, lecą nowości ... szczególnie pomiędzy 23:00 a 05:00 z uwagi na obostrzenie KRRiTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten pakiet, ale tylko do soboty. Zrezygnowałem z niego przy przedłużeniu bo mając MaxBoxa nie będę miał tylko TVP HD, Viasat HD, Animal Planet HD, Luxe TV HD i Ale Kino+ w wersji HD. Gdy będzie mało subskrybentów to może w końcu z niego zrezygnują, gdy skończą im się umowy z nadawcami. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam pakiet HD.Oglądam głównie Viasat Nature/Viasat History,Ale Kino+HD oraz TVP HD. Ten ostatni ze względu na filmy 3D puszczane w soboty i niedziele/program Strefa 3D/.Jakość obrazu na w/w programach jest znakomita.Sądzę że warto dać 9 zł za ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żydki nie znalazły [beep]ów na swoje akcje :lol:

http://www.parkiet.com/artykul/1373345- ... akcji.html

pętla kredytowa właścicieli zaciska się a skoro sprzedaż akcji nie powiodła się na gpw jak poza nią to pozostaje wysysanie gotówki z firmy wzorem z tepsy, tylko czekać aż wypłacą sobie 100% dywidendy;

dla klientów nie jest to raczej dobra wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliliście się na te moduły jak gdyby to była jakaś rewolucja :).

http://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA - na FB też już pytali o CI, wkrótce będą.

Co do odkodowania z okazji 1.06 to teraz jest oficjalne info http://www.multimedia.pl/aktualnosci/oi ... 61b374def1 - okno jest od 28.05 do 9.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie cyfrową telewizję kablową i znalazło mi 181 programów. TVP1, TVP1, amazing oraz VoD info odkodowane.

 

Rozmawiałem też na infolinii moduły są już dostępne, można zgłaszać się do lokalnych biur. Koszt 10 zł miesięcznie, aktywacja 29 zł. Czyli jak ktoś ma za darmo dekoder to trzeba się zastanowić, czy jest sens wchodzić w dodatkowe koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam, ale ma sasiadka pietro nizej. Jednorazowa opłata aktywacyjna 30 zł, miesięczna opłata w promocji 8 zł. Na stronie napisane, że do 30 urządzeń.

Więcej na http://www.multimedia.pl/modem_WiFi

a tutaj instrukcja obsługi owego modemu http://www.multimedia.pl/object.php/act ... 162488883f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie powinno się dać tak jak w każdej kablówce podpiąć własny router do modemu kablowego. Przy konfiguracji routera możliwe, że będzie trzeba też sklonować mac adres z komputera obecnie podłączonego do modemu ale dla pewności niech się ktoś z użytkowników MM wypowie. Własnoręcznie skonfigurowany router w sieci MM będzie wówczas widoczny zamiast obecnego komputera i nie powinna być widoczna moim zdaniem ilość urządzeń podpiętych za routerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba niczego klonować, wystarczy wyłączyć/włączyć modem po podłączeniu routera aby cmts złapał mac routera.

 

Limitów nie ma żadnych na podłączone urządzenia, w regulaminie terminal definiują jako

Terminal – komputer, odbiornik telewizyjny lub inne
podobne urządzenie umożliwiające Abonentowi korzystanie
z Usługi Multimedia Internet;

w regulaminie promocji

Usługa Multimedia Internet w wybranym Pakiecie Internet 60Mb+ albo Internet 120Mb+ świadczona może być na jednym Terminalu. Istnieje przy tym

możliwość skorzystania z Usługi Multimedia Internet na wielu Terminalach – przy czym zasady określa Regulamin Świadczenia Usługi Multimedia Internet

i Cennik Operatora.

a w cenniku stoi 2000zł

Za każdy dodatkowo podłączony
Opłata za samowolne podłączenie większej liczby Terminali niż liczba określona w Umowie Abonenckiej

 

Ale nikt tego nie przestrzega, martwy przepis.

W sumie router można podciągnąć pod ich definicje terminala tak czy siak :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam internet z MM i swój prywatny router Wi-Fi. Wygląda to tak, że rok temu przyszedł taki pan z firmy informatycznej i mi to wszystko skonfigurował. Modem od MM jest podłączony do routera, do którego podłączony jest PC. A reszta (laptop, smartfon itd.) łapie internet z Wi-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...