Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@bogo13:

Pytasz o dodatkowe okazjonalne kanały NC+ z satelity "36" i "37"? Odpowiadam, że ich nie ma (i nie będzie - de facto żaden operator poza NC+ ich nie oferuje). Ja za nimi zbytnio nie tęsknie - NC+ je wykorzystuje rzadko, głównie dla 3-cio rzędnych spotkań. :P Wkrótce zamiast tego mają być uruchomione regularne kanały Sport 2 i Sport 3 - może wtedy kablówki je dołączą. A większość spotkań piłki masz na Canal+ Sport i nSport (ew. na Family i Family2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

Niespecjalnie się interesowałem, mam inne sprawy na głowie... Ale zdarzyła się śmieszna sprawa. Pamiętacie wpis na Facebooku o Violettcie? Już myśleli, że dogadali się z Disneyem, przygotowali nawet odpowiednie materiały prasowe i informacje na stronę - a tu figa, Disney znowu się wycofał. Być może to zwykłe nieporozumienie i jednak 3 kanały (w tym podobno 1 HD) będą w pod koniec sierpnia? Zobaczymy jak sprawa się rozwinie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron:

W czerwcu to miały być kanały CP. Nie mam pojęcia dlaczego z nimi zwlekają (i kiedy będą)? Dostali przecież rewelacyjne warunki od CP. Pewnie chodzi o problemy z infrastrukturą - nadal wielu klientów nie ma dostępu do pełnej oferty. Te kanały znowu pojawiły by się tylko w niektórych lokalizacjach. A ostatnio, klienci i nawet nadawcy skarżyli się na to. W sumie, ja też niedawno wysłałem na nich skargę do UOKiK. ;)

 

@jackie :I:

O jakim ostatecznym terminie mówisz? To są plotki, a nie wiążące ogłoszenia. Tak naprawdę, wcale się nie zdziwię, jak nic z tego nie będzie. Rozmowy z Disneyem trwają już ładnych parę-naście mięsięcy i niewiele przynoszą rezultatów. :P

 

Ja nie do końca wierzę w te ostatnie plotki. Wciąż pamiętam, że ich szefostwo nie jest takie przychylne polityce "dodawania". Że nie ma zbytnio nowych klientów i lepiej jest inwestować w rozwój innych usług. To podobno lepiej zachęci obecnych klientów, do zostawiania im większych kwot. Większość i tak ogląda podstawowe kanały, a takie dodawanie w końcu wymusi niepotrzebne podniesienie cen za pakiety. Uważają, że i tak mają już lepszą ofertę TV od platform CP i NC+ (oraz większości konkurencji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć czy istnieje w tej firmie możliwość wymiany dekodera na moduł CAM. Zapoznałem się ze stroną internetową i jest już tam oficjalnie dostępny moduł CAM. Jako, że mam stary, srebrny dekoder chętnie bym tego kloca wymienił na taki moduł. Posiadam TV z wejściem CI. Podstawowe pytanie jakie chciałem tu zadać jest takie: czy udało się komuś wymienić dekoder na CAM, po drugie czytałem, że w przypadku wejścia CI potrzebny jest jakiś adapter, czy dostaję taki adapter od operatora, czy muszę sam go kupić ? Moja lokalizacja to Szczecin. Proszę w miarę możliwości o odzew. Wertowałem też ich Fan-Page, ale to jest raczej wypłakiwalnia niż źródło jakiejś wiedzy na temat np. CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz po prostu moduł CAM wraz z kartą kodową w systemie Conax w specyfikacji CI. Czyli moduł powinien działać na większości telewizorów z aktywnym wejściem CI. Co do wymiany 1:1 (moduł za dekoder) to dalej zależy to od "widzi mi się" konsultanta. Jedni wymienią Ci od ręki i zrobią stosowny aneks do umowy. Inni będą twierdzić że moduł przysługuje tylko nowym abonentom lub tym którym kończy się umowa.Jeszcze inni się spytają "moduł CAM a co to takiego ? . Ot codzienność w Multimedii. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz po prostu moduł CAM wraz z kartą kodową w systemie Conax w specyfikacji CI. Czyli moduł powinien działać na większości telewizorów z aktywnym wejściem CI. Co do wymiany 1:1 (moduł za dekoder) to dalej zależy to od "widzi mi się" konsultanta. Jedni wymienią Ci od ręki i zrobią stosowny aneks do umowy. Inni będą twierdzić że moduł przysługuje tylko nowym abonentom lub tym którym kończy się umowa.Jeszcze inni się spytają "moduł CAM a co to takiego ? . Ot codzienność w Multimedii. :D

Barales ten moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...