Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ITI by nie chciało, to nikt by ich nie zmusił do podpisania umowy z UPC, żadne urzędy by tu nie pomogły.

Oj, mylisz się. Jeśli ITI udostępnia nSport Multimedii, Vectrze i szeregowi mniejszych lub większych firm lokalnych działających na takiej samej zasadzie co UPC to musi na ich żądanie przedstawić warunki do udostępnienia kanału. To, że warunki mogą być bardzo niekorzystne to inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pincet:

Przykro mi, ale się mylisz. Takie porozumienia są możliwe i zachodzą od lat na linii UPC - Multimedia. Inna sprawa czy są do końca legalne. Np. w Multimedii nie ma kanałów Domo+ HD i Kuchnia+ HD z tego powodu. W sierpniu ur. przy dodawaniu kanałów HD Cyfry+, Multimedia zaliczyła wpadkę. Przez krótki okres czasu od ogłoszenia poszerzenia oferty DOMO+ HD i KUCHNIA+ HD widniały na stronie. Była to nie tyle wpadka, bo Multimedia do ostatniej chwili liczyła, że te kanały dostanie w normalnej cenie. Teraz już wiem, że cena była zaporowa. Tzn. żeby działanie było legalne i nikt się nie przyczepił, konkurencji kanał teoretycznie się udostępnia - ale na zaporowych warunkach. Wierz sobie w co chcesz, ale UPC na pewno szybko nSportu nie dostanie (żeby było jasne - teoretyzuje, bo nie wiem kiedy kończy im się umowa). Tak samo, nie będzie kar i nikt nie będzie leciał do prokuratury (obie strony znają reguły gry). ;) Ekstraklasa na nSporcie nie ma z UPC nic wspólnego. To tylko lekka modyfikacja polityki własnej oferty. Chcą z nSportu zrobić kanał demo - któy ma być w przyszłości szerzej dostępny, wraz z pojawieniem się dwóch innych kanałów. :P

 

Dzis od miejscowego technika dowiedziałem się niepotwierdzonej informacji, że Multimedia Polska ma zamiar połączyć się prawdopodobnie z Cyfrowym Polsatem. Aż nie chce się w to wierzyć. Myślę że draco_san powinien coś wiedzieć lub dowiedzieć się na ten temat. Bo naprawdę informacja jest "elektryzująca".
Nic nie wiem.

 

Ale "CBS Action" nie ma w ofercie, a skoro reklamują na swojej oficjalnej stronie to musi coś znaczyć... No chyba, że kolejna wtopa.
To znaczy tyle, że osoba odpowiedzialna za prowadzenie ich profilu na Facebooku nie orientuje się za bardzo w ofercie i dodaje materiały promocyjne od właściciela kanałów jak leci. Ale to nic dziwnego, prowadzi kilka takich stron i mogła się zamieszać. :lol2:

 

Osobiście nie mogę się doczekać pewnej zmiany, która powinna zostać ogłoszona mniej więcej pod koniec wakacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o modyfikację oferty, a nie nowości. :P To więcej niż pewne, bo wynika z aktualizacji umowy z nadawcą. ;)

 

Bardzo bym chciał, żeby usunęli wszystkie duble SD kanałów. Zwolniło by się miejsce dla 11 kanałów HD, których nadal brak w moim mieście (mimo wysłania skargi). Do tego wyłączenie w końcu analoga, co by pozwoliło uzyskać jednolitą ofertę cyfrową w każdej miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich już dwukrotnie dzwoniłem w sprawie EPG MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks. Na owych programach obok logo jest info o tytule nadawanego programu a na EPG jest info ze leci calkiem co innego. I nic jak grochem o sciane. Druga sprawa to taka ze wraz z zamiana miejscami kanalow TVN HD i aMazing nie zmienili działania przycisku amazing na pilocie. Chodzi mi o to ze wcześniej przed zamiana kiedy aMazing był na pozycji 3 to wcisniecie tego przycisku powodowalo przelaczenie mnie bezpośrednio na kanal 3 aMazing. Teraz kiedy jest na 3 TVN HD to nacisniecie owego przycisku przelacza na pozycje 3 co jest TVN HD a powinno przelaczac na pozycje 30 co jest obecnie aMazing, ale to szczegol. Mi to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie jest to samo, tzn. z MTV Rocks, bo pozostałych na HB nie ma. Jakiś czas temu podmienili wersje UK tych kanałów na International a EPG jest od wersji UK. Swoją drogą Rocks International jest mocno słabsze od wersji brytyjskiej, głupio jak widzę ciekawe pozycje na EPG a w rzeczywistości znowu to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj w Multimedii katalog filmów od Kino Świat. Usługa typu VoD działa na podobnych zasadach jak "Picture Box" Universal'u. Czyli za 9zł/m-c (umowa na 12 miesięcy, pierwsze 2 gratis) mamy dostęp do 16 filmów - co tydzień 4 wymieniane są na nowe. Wszystkie tytuły od dystrybutora Kino Świat. Oczywiście trzeba posiadać dekoder, nie działa z modułami CAM. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci powiedział, że kanał "Dragon Cinema" może być w Multimedii? Tak naprawdę nie ma pewności, czy w ogóle będzie on dostępny w Polsce. Ma wystartować na jesieni i wiele wskazuje, że będzie tylko w UK. Nadawca mocno się przeliczył i przedstawił chyba zbyt entuzjastyczne zapowiedzi na początku. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...