Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym darmowym sportem przesadziles::) wszędzie na świecie za Exclusive trzeba płacić,w takich stanach każda gala ufc jest w ppv i to koszt na PLN ponad 75 płn.

 

Draco@zwisa mi ile oni za co płacą.

Nie każda gala UFC jest w PPV, te UFC Fight Night i UFC on FOX i FOX Sports są na tych antenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia planuje zwiększyć wydajność sieci: kliknij do źródła. Dzięki temu powiększą trochę prędkość sieci zrobi się miejsce na dodatkowe kanały TV. I może w końcu u mnie włączą zaległe HD?

 

Jest też nowa oferta ubezpieczenia mieszkania - szczegóły.

 

@neuron:

Aktualnie nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może w końcu u mnie włączą zaległe HD?

 

Nie włączą :lol2:

Ostatnio rozmawiałem z dużą firmą informatyczną. Podobno w Twoich rejonach MM przesyła sygnał tv po radiolinii. Zestawione to jest podobno na kilkudziesięciu km, na licencjonowanym paśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia planuje zwiększyć wydajność sieci: kliknij do źródła. Dzięki temu powiększą trochę prędkość sieci zrobi się miejsce na dodatkowe kanały TV. I może w końcu u mnie włączą zaległe HD?

 

Jest też nowa oferta ubezpieczenia mieszkania - szczegóły.

 

@neuron:

Aktualnie nie można.

Te kary za rozwiązanie umowy jakie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Ja mam Multimedie w Rzeszowie i do aneksu do umowy nie było problemu zamienić dekoder na moduł CI. Fachowcy przyszli zamontowali i wyszukali ze 180 kanałów. Najdłużej trwało wyszukiwanie co zależy od TV ja mam samsung 46F6400 i jakieś 30 minut. Poszli i wszystko śmiga. Czasem wyskakuje że jakis kanal jest zablokowany ale po ponownym przełączeniu działa. Napewno chodzi szybciej przerzucanie kanałów niż na dekoderze. Odblokowali mi chyba na jakis czas wszytskie kanały łącznie z hd. Nie wiem na jak długo. Może wy wiecie. Nie działają tylko kanały xxx za wyjątkiem nędznego playboya. Pisze że kanały xxx zablokowane. Czy powinny działać w tej promocji? Co zrobić aby nie wklepywac ciągle hasła do blokady rodzicielskiej. w module ci nie można jej wyłączyć tylko jest poziom wieku 4,5,7,11 a w tv mam wyłączone. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że podpisales aneks który automatycznie przedłuża Twoja umowę. Czy koszty tez się zwiększyły?

Ja napisałem pismo z prośbą o zamianę dekodera na moduł i niestety odzew byl taki ze ok, ale za włączenie dodatkowego pakietu HBO. A więc wzrost kosztów co miesiąc o ok 40 pln. Teraz mam multiboxa z netem 60mb i płace 120pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kary za rozwiązanie umowy jakie są?
Czy my jesteśmy infolinią Multimedii? :roll: Zadzwoń pod 345 345 345 i Ci wyliczą.

 

Od siebie mogę dodać tyle, że nie ma określonej w cenniku kary. W regulaminie jest, że trzeba zapłacić za pozostałe miesiące do końca umowy, oraz oddać kwoty przyznanej ulgi. Przykładowo: mamy umowę na 12 miesięcy na TV MaxBox z Canal+ Platinum w promocji. Zrywamy umowę w połowie, czyli musimy zapłacić za pozostałe 6 miesięcy pakietu MaxBox i Canal+ Platinum. Trzeba także oddać przyznaną ulgę za ten pakiet C+ za całe 12 miesięcy - kwotę przyznanej ulgi masz określoną w umowie. Jeśli masz inne pakiety i usługi na określony czas w promocji, to też trzeba oddać ulgi i zapłacić za nie do końca. W przypadku internetu może to być spora kwota. Krótko: bardzo nie opłaca się zrywać umowy. ;)

 

Ja napisałem pismo z prośbą o zamianę dekodera na moduł i niestety odzew byl taki ze ok, ale za włączenie dodatkowego pakietu HBO. A więc wzrost kosztów co miesiąc o ok 40 pln.
Od kiedy pakiet HBO kosztuje 40zł? HBO HD Max jest za 24,90zł (bez promocji 29,89zł). HD Max + Go jest za 36,29zł. Z Go można w każdej chwili zrezygnować, nawet jeśli ma się promocję. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Ja mam Multimedie w Rzeszowie i do aneksu do umowy nie było problemu zamienić dekoder na moduł CI. Fachowcy przyszli zamontowali i wyszukali ze 180 kanałów. Najdłużej trwało wyszukiwanie co zależy od TV ja mam samsung 46F6400 i jakieś 30 minut. Poszli i wszystko śmiga. Czasem wyskakuje że jakis kanal jest zablokowany ale po ponownym przełączeniu działa. Napewno chodzi szybciej przerzucanie kanałów niż na dekoderze. Odblokowali mi chyba na jakis czas wszytskie kanały łącznie z hd. Nie wiem na jak długo. Może wy wiecie. Nie działają tylko kanały xxx za wyjątkiem nędznego playboya. Pisze że kanały xxx zablokowane. Czy powinny działać w tej promocji? Co zrobić aby nie wklepywac ciągle hasła do blokady rodzicielskiej. w module ci nie można jej wyłączyć tylko jest poziom wieku 4,5,7,11 a w tv mam wyłączone. Pozdrawiam

 

Rozumiem, że podpisales aneks który automatycznie przedłuża Twoja umowę. Czy koszty tez się zwiększyły?

Ja napisałem pismo z prośbą o zamianę dekodera na moduł i niestety odzew byl taki ze ok, ale za włączenie dodatkowego pakietu HBO. A więc wzrost kosztów co miesiąc o ok 40 pln. Teraz mam multiboxa z netem 60mb i płace 120pln.

 

za moduł płace 10 zł więcej miesięcznie i 29 zł jednorazowej opłaty aktywacyjnej. Czy ktoś zna odpowiedź na moje powyższe pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

U mnie kanały xxx też zablokowane. Reszta według technika, który instalował moduł odkodowana na miesiąc. Aktualną umowę miałem do sierpnia 2015r. Nowa umowa na rok (także praktycznie okres umowy bez zmian). Z podpisaniem aneksu i wymianą dekodera na moduł nie było żadnego problemu. Dodatkowe opłaty to tylko aktywacja 29 zł. Reszta bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem z 2 miesiące temu moduł, miałem dostęp do wszystkich kanałów oprócz XXX. Wpisywałem kod 1234, ale nic nie pomagało. Potem po fakcie dowiedziałem się, że podobno trzeba od końca wklepać kod czyli 4321, aby XXX chodziły. Niestety nie mogę tego potwierdzić, bo już nie miałem wtedy modułu, aby to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls rozpoczyna nadawanie w HD.

https://satkurier.pl/news/103950/209 ... ls-hd.html

Oczywiście Multimedia nie są wymieniane na liście tych którzy ten program włączą.Jak zawsze jesteśmy ci ostatni.Nawet Fokus TV nie włączyli swego czasu.

Chyba najszybciej reaguje UPC.Nie chcę,a muszę mieć MM.Nie dano mi wyboru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia nie będzie włączała nowych kanałów tak łatwo, nawet jeśli nadawcy będą oferowali im kanały HD za darmo, jak np. Power TV HD. Powody tego są proste: brak miejsca w wielu rejonach na nowe kanały, oraz brak pieniędzy na unowocześnienie całej sieci. Nowych abonentów też raczej nie przybywa. Dlatego wolą rozwijać ofertę usług dodatkowych dla obecnych klientów.

 

Choć, szykuje się pewna zmiana w ciągu kilku najbliższych tygodni, na którą bardzo liczę. Później zaczną trochę wyrzucać duble SD - bo takie zaczynają się trendy. Zrobi się trochę luźniej i wtedy zacznie coś więcej nowego się pojawiać. Okres przedświąteczny to pierwsza bardzo dobra okazja do takich działań.

 

@zerojedynkaX:

Ja tam nie wzdycham do drożyzny w UPC. Płaciłbym ponad 200 zł, za to co mam obecnie. Nie wiem po co ci takie marne kanały jak Puls. Fokus TV mamy za darmo w NTC. Nawet nie trzeba mieć anteny, dosył multipleksów jest po kablu Multimedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...