Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja płacę za 12 MB/s podobną cenę 34.99 PLN Promocja "Wynegocjuj swoją cenę" Sami mi taka cene zaproponowali, umowa na 1 rok czasu. Przy okazji się spytam czy warto brać pakiet "Fun Club", chodzi mi o kanały erotyczne. Jaki format nadawania 4:3 czy 16:9? Jaka jakośc techniczna kanałów? I jaka zawartość? Jest ktoś w posiadaniu owego pakietu? Opłaca się go brać? Cena wiem, że 14.99 PLN, jakie kanały też wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 Jesteś w posiadaniu pakietu "Fun Club" Cos więcej na temat kanałów erotycznych mógłbyś powiedzieć? Jaki format nadawania 4:3 czy 16:9? Jaka jakość techniczna? Czy filmy z fabułą czy bez przeważają? Po prostu czy opłaca się go brać? Z góry dziękuję za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@danielpes5 Jesteś w posiadaniu pakietu "Fun Club" Cos więcej na temat kanałów erotycznych mógłbyś powiedzieć? Jaki format nadawania 4:3 czy 16:9? Jaka jakość techniczna? Czy filmy z fabułą czy bez przeważają? Po prostu czy opłaca się go brać? Z góry dziękuję za informacje.

Pakiet Fun Club składa się z :

2 kanałów soft

-Adult Channel-zdecydowanie najsłabszy kanał rodem z Wielkiej Brytanii. Emituje w blokach 1 godzinnych 10 minut audiotele i 50 minut filmu z bardzo brzydkimi angielkami (masakra to mało powiedziane) ! Kanał do oglądania tylko po pijaku.

-Blue Hustler-no tu to jest na czym oko zawiesić. :) Widać tu wpływ znanego magazynu "Hustler". Kanał godny polecenia.

3 kanałów hard

-Brazzers TV Europe -kanał ten zastąpił jakiś czas temu Private Spice (szkoda...). Kanał prezentuje różnorodne treści.Emituje dużo premierowych produkcji.

-Huster TV-kanał klasa sama w sobie. Po prostu Hustler .

-Daring! TV-kanał z bardzo egzotyczną erotyką. Często tu można zobaczyć ....horrory erotyczne. Widać target ustawiony dla bardzo specyficznej grupy odbiorców.

 

Wszystkie kanały są w 16:9. Jakość obrazu przeciętna. Trochę lepszy VHS.

 

Dodatkowo w pakiecie Max Box (może i nawet niższym) jest kanał soft Playboy TV. Mogę o nim tyle powiedzieć że jest. Kanał ogólnie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji to Daring! TV od 1 września zmieni nazwę na Private TV https://satkurier.pl/news/104202/dar ... te-tv.html

Ciekawe czy wraz ze zmianą nazwy zmieni się też oferta i czy będzie inna niż tylko same horrory erotyczne

Jak już kiedyś pisałem przydałby się w ofercie przynajmniej z jeden kanał erotyczny w jakości HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ten (Daring ! TV ) miał z założenia prezentować wyłącznie amatorskie produkcje ale nie prezentował . Może więc Private TV je pokarze. Bo ile można oglądać horrory ?

Co do kanału erotycznego w HD. To jestem jak najbardziej za. Nawet jeden dostępny na polskim rynku, jest to Penthouse HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,że w analogu/czyli tanio/ są fajne programy których nie ma w cyfrze/czyli drogo/. Są to takie rodzynki jak Viasat Explorer,Superstacja czy TV5 Monde.Miały być latem

włączone ,ale z tego co się dowiedziałem nie będą ,niestety.Oglądanie analogu na 42 calowym LCD to masochizm,szkoda oczu.

Są planowane we wrześniu jakieś zmiany,ale mimo nacisku nie zdradzono mi jakie.Trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX Czepiam się szczegółów. Nie Viasat Explorer, a Polsat Viasat Explore. Polsat w nazwie jest już chyba ponad rok jak się nie mylę, natomiast człon Explorer na Explore został zmieniony niedawno, kiedy to zmieniono logotypy wszystkich stacji z portfolio Viasat.

 

@Sony87 Pewnie nie ma konkurencji i Multimedia taką cenę winduje za analog. U mnie kiedyś cena za analog rowniesz dochodzila do 50 zł, ale kiedy pojawiła się nagle konkurencja w postaci TVK Hajnówka owa cena za analog spadła do 20 zł. Oto co znaczy pojawienie się konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też analog jest tani 24zł/miesiąc.W tym są 3 mux-y cyfrowe co daje ok.70 programów.

Dla telewizorów kineskopowych jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Program Viasat Explore rzeczywiście ma w nazwie "Polsat".Nie zmienia to faktu,że nie ma go w ofercie cyfrowej, za to jest np. w aplkacji mmtv w komórce lub komputerze.Żeby było dziwniej to tego programu nie mogłem oglądać w mmtv gdy miałem pakiet MINIBOX.Gdy rozszerzyłem do SUPERBOX to już mogę,mimo że w SUPERBOXie nie ma przecież tego programu.

Multimedia to najbardziej tajemnicza i niezbadana sieć.Kiedyś na infolinii konsultantka MM była zdziwiona,że Explore nie ma w cyfrze."Niemożliwe"-powiedziała i ...wyłączyła się.A może ja za dużo chcę?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...