Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Pisz do nich, a nie do mnie, takie uwagi. Ale z tego co wiem, oleją je. Ostatnio dostali podobno sporo skarg i wypowiedzeń z tego powodu. Nie chcą dostać żadnych kar, itp. Dlatego na to nie pójdą - zapomnij. Mnie też, to by się nie spodobało. Już wysłałem do UOKiK jedną skargę. Nie popieram twojego pomysłu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś ze Świdnicy mógłby mi podesłać listę kanałów cyfrowych zgranych z TV Samsung ? U mnie na dwóch Samsungach znajduje 184 kanały ale kilka z nich jest niepoprawnie identyfikowanych no i nie działają (np. na kanale nr 5 mam E! z EPG TVP HD, na kanale 29 mam Novela TV z EPG Polsatu).

Pozdrawiam

PS. Jakby się dało, to listę nie na mail-a, tylko gdzieś wystawić na jakiś serwerze z plikami. Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 kwietnia tego roku dodali choćby Stopklatkę TV i TVP Abc. To jest raptem 4 miesiące. A Multimedia nie ma obowiązku dołączania nowych kanałów do oferty. Mówiłem, że nie ma miejsca i nie chcą podnosić cen pakietów. Klientów nowych nie przybywa, a staży mogą się zezłościć z tego powodu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem: "nie ma miejsca".Właśnie mam przed sobą listę kanałów MM.Kto ogląda TVN jak ma do wyboru TVN HD ? Dlaczego Viva Polska i MTV Polska jest nadawana na dwóch miejscach ? Dlaczego większość programów pakietu HD jest nadawana również w superboxie ? I tak długo by wymieniać.Jak się chce nadawać to i miejsce si ę znajdzie.Tu chodzi jednak o pieniądze.Bieda i tyle.Faktem jest ,że wielu ludziom nie odpowiada układ programów i kupują MAX-box na siłę.A oglądają w nim 2-3 programy.Ja np. uwielbiam Planete+ zwłaszcza w HD i TYLKO DLATEGO mam SUPER-boxa.Gdyby Planete był w MINI-boxie to bym nigdy nie kupił wyższego pakietu.Podobnie jest u moich znajomych.Kupili pakiet FILMY i SERIALE tylko dla programu Sundance Channel HD.Innych nie oglądają.

Duble SD programów HD to jakieś nieporozumienie.Przecież MM ma obecnie tylko tunery HD.A na nich można też oglądać programy HD na telewizorach kineskopowych/jako SD/.Gdzie tu logika ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

A umowy i kontrakty? Nie można ich sobie, ot tak zerwać. Są one przeważnie wieloletnie. A co jeśli właściciel kanału nie zgadza się na usunięcie wersji SD? "Bierzecie wszystko, albo nic" - to nie jest niestety rzadkość. To, że w jakimś dużym mieście miejsca na nowe kanały mają sporo, nie oznacza, że wszędzie tak jest. Brakuje pieniędzy na rozbudowę sieci, więc to się będzie zmieniało powoli. TVN SD jest objęty zasadą must-carry i na pewno nie zostanie szybko wyłączony. Viacom zapłacił im dodatkowe pieniądze za nowe pozycje MTV i Vivy, dlatego jest tak, a nie inaczej. Najwyraźniej stary kontrakt jeszcze nie wygasł, dlatego mamy duble. Twój argument odnośnie Planete+ jest trochę głupi. To oczywiste, że gdyby był w niższym pakiecie, to nie wykupiłbyś tego droższego (ja też nie brał bym MaxBoxa gdyby nie kanały filmowe i sportowe). :roll: To właśnie na tym polega. Lepsze kanały są w droższych pakietach, żeby zachęcić ludzi do ich kupowania. Chyba mi nie powiesz, że NC+ ładuje Planete+ do najniższego pakietu? No właśnie. Logika swoją drogą, a umowy na SD swoją. :P

 

Jak dla mnie, poza disneyem i viasatami, wszystkie najważniejsze kanały mamy w ofercie. Multimedia nie dołącza wszystkiego jak leci. Tylko stara się negocjować dobre warunki dla siebie. Dzięki temu nie mamy wysokich cen pakietów jak UPC. :P Znowu marudzicie, o to co już wałkowaliśmy w tym wątku. Bez obaw, coś się niedługo na pewno pojawi - dla spragnionych nowości. Są duże szanse na TV Republikę, o ile rozmów znowu nie zerwą.

 

Jeśli chodzi o pakiet HD, to zgadzam się, że niestety nie jest on do końca przemyślany. W zamyśle chyba miał być oferowany abonentom niższych pakietów. A w praktyce wyszło, że biorą go też ci wyższych, bo np. TVP HD, AleKino+ HD, Animal Planet HD czy Viasat HD nie są inaczej dostępne. Myślę, że to wkrótce zmienią. przy najbliższym przetasowaniu pakietów.

 

@danielpes5:

Ale kanały TVP1/TVP2 w SD są objęte zasadą must-carry i Multimedia nie może ich wyłączyć, nawet jeśli by chciała. I nie mają znaczenia identyczne ramówki wersji HD. W świetle prawa to zupełnie inne kanały. :P Znasz w ogóle kogoś, kto wersje SD wyłączył? Ja nie.

 

Na wasze pocieszenie powiem, że inni operatorzy postępują podobnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i nie widzę tam chęci wy[beep]a podstawowych kanałów SD. Na pewno nie tych must-carry, o których mowa we wcześniejszych postach. Więc? :P Z kanałów premium, Multimedia też pozbyła się nSportu czy TVP Sportu. Kanały z pod marki "+" też by wywalili, gdyby nie sytuacja w takich miastach jak moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zasada obowiązuje wszystkich bez wyjątków. Inna sprawą jest egzekwowanie jej w praktyce. :P

 

neuron:

Daruj sobie tego fanboya. To jest nieprawda, choćby dlatego że wysłałem na nich skargę. Po prostu staram się naświetlić sprawę z drugiej strony i nie jestem tak stronniczy, jak choćby ty. :P A jak w wątku CP o Polsat Volleyball 1-4 napisałem, że mi odpowiada usługa tych kanałów, to jakoś nikt nie wyzywa mnie od fanboy'ów Polsatu. :roll: Nie, tobie jest po prostu trudniej zrozumieć rację drugiej strony, bo dla ciebie jest ważna tylko własna korzyść i nic poza tym, mam rację? :P

 

P.S. Na hdtv.com.pl czy hdtvpolska.com zaglądam, tylko nie mam czasu pisać. Wolę być aktywniejszy na anglo/niemiecko-języcznych stronach, bo są mniej monotematyczne, a ludzie bardziej otwarci . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam.Kablówka SatFilm - wywalają duble SD jak leci.

To jest godny przykład do naśladowania.

 

A co do fanboyów i innych miłośników MM to ile Draco Multimedia Ci płaci za wybielanie ich 24 h 7 dni w tygodniu ? Czy może masz "zniżkę " na abonament ? :>

Napisałeś na nich skargę do UOKIK ? Jakiś mały skan by nie zaszkodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

danielpes5:

Czy ja ich wybielam? Nie, po prostu piszę jak jest. Mnie też ta cała sytuacja z dublowaniem SD i brakiem niektórych kanałów, się nie podoba. Ale to nie znaczy, że będę jechał po kimś dla poprawienia sobie humoru. :roll:

 

I nie zamierzam wywlekać swoich prywatnych spraw na forum publicznym. Zupełnie mnie nie obchodzi, czy mi uwierzysz czy nie. Nie zamierzam cię dalej przekonywać. Mogę być fanboy'em Multimedii. Tak samo jak jestem marki Sony, bo wszem i wobec znajomym polecam konsolę i ich telewizory, bo jestem z nich zadowolony. Toyoty, bo też naokoło wypowiadam się pochlebnie o tym samochodzie, gdyż autko genialnie się sprawuje. Czy Blu-ray'ów, bo ciągle podniecam się jakością dźwięku i obrazu. A już na pewno jestem fanboy'em komiksów japońskich, bo nie dość, że mam ich w domu całe tony. To jeszcze bawię się w organizację konwentów, czyli propaguje ich czytanie.

 

W Polsce rzeczywiście masa dziwnych ludzi mieszka. A tak nie wierzyłem koledze, który parę lat temu po przyjeździe do naszego kraju, takie słowa wygłosił jako pierwsze. ;) No, bo skoro nie kraczę tak jak wy, jestem brany za jakiegoś freak'a. Nice. :D

 

@neuron:

A dla mnie, ty możesz być aktywny na tym swoim HDTV.com.pl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...