Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

TV Republika podpisała ostatnio umowę z brokerem reklamowym i zaistniała w panelu Nielsena. A to oznacza, że rosną jej szanse w negocjacjach z Multimedią. Teraz dopiero zaczną się prawdziwe rozmowy. Moim zdaniem, kanał ma teraz duże szanse pojawienia się w ofercie. Obstawiam, że nawet od pakietu SuperBox (okolice końca roku?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraz z zamiana miejscami kanalow TVN HD i aMazing nie zmienili działania przycisku amazing na pilocie. Chodzi mi o to ze wcześniej przed zamiana kiedy aMazing był na pozycji 3 to wcisniecie tego przycisku powodowalo przelaczenie mnie bezpośrednio na kanal 3 aMazing. Teraz kiedy jest na 3 TVN HD to nacisniecie owego przycisku przelacza na pozycje 3 co jest TVN HD a powinno przelaczac na pozycje 30 co jest obecnie aMazing,ale to szczegol. Mi to nie przeszkadza.

I tak tego aMazingu nikt nie ogląda,teraz za to można szybciej przełączyć na "fakty" TVN :lol2: Multimedia zawsze "myśli" o wszystkim. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wydzwania do mnie numer 48-24-357-50-58 najpierw dosłownie ćwierć sygnału za jakiś czas jeden długi. Myślę sobie oddzwonię bo to na MM numer wygląda i zgłosił się faks "proszę rozpocząć wysyłanie faksu"-głos. Dzwonili do Was może? W necie piszą że to z MM ale również że z republiki Konga jacyś naciągacze. Mi pobrało 1 grosz za 3 sekundy połączenia.

Czy to ich numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje kiedy najpóźniej można złożyć wypowiedzenie umowy w moim przypadku? Tzn. mam wykupiony pakiet usług na Internet 60 Mb/s, TV cyfrową z PVR i telefon. Umowa na 12 miesięcy, a aktywacja usług odbyła się dnia 02 października 2013 r.

Mam czas do końca lipca czy sierpnia na złożenie wniosku o wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sony87:

W lipcu, gdyż skutek wysłania wypowiedzenia będzie obowiązywał na koniec miesiąca. Wypowiedzenie, powinieneś wysłać trochę wcześniej, a nie ostatniego dnia lipca. Oczywiście to w przypadku, jeśli umowa wygasa z końcem października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san, dzięki za informacje.

A wiadomo coś o nowych promocyjnych pakietach usług? Te obecne które widnieją na stronie obowiązują do końca lipca. ;-)

I czy lepiej osobiście zanieść wypowiedzenie do lokalnego BOKu czy może wysłać bezpośrednio do Gdyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie mają w MM jakiś problem z DOCSIS 3.0 w Twojej lokalizacji (modem nie widzi wszystkich kanałów downstream) i stąd zalogował się w trybie DOCSIS 2.0. Ogólnie na jednym kanale DS modem też będzie działał tylko uzyskanie wyższych prędkości może być kłopotliwe. Kolor diody DS nie zależy od tego jaka jest podłączona karta sieciowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,wydzwania do mnie numer 48-24-357-50-58 najpierw dosłownie ćwierć sygnału za jakiś czas jeden długi.

Myślę sobie oddzwonię bo to na MM numer wygląda i zgłosił się faks "proszę rozpocząć wysyłanie faksu"-głos.

Dzwonili do Was może? W necie piszą że to z MM ale również że z republiki Konga jacyś naciągacze.

Mi pobrało 1 grosz za 3 sekundy połączenia.

Czy to ich numer?

 

Do mnie dzwonili wiele razy (zawsze po wypowiedzeniu umowy z mojej strony) z numeru (24) 357 50 35.

To ich specjalna infolinia "utrzymaniowa".

Kolejny raz przedłużyłem z nimi umowę na Internet (jako stary klient) w czerwcu tego roku.

Internet 12 Mb/s (umowa na 12 miesięcy), 30 zł miesięcznie (opcja z e-fakturą).

 

Zresztą pisałem o tym, na konkurencyjnym forum. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...