Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem z długiej podróży, tęskniliście? ;)

 

O nie, znowu on... :roll:

 

....Matko i córko w Darłowie w najdroższym pakiecie wprowadzają 2 "nowe" kanały HD zwą się one obecnie: TVP 1 HD test i TVP 2 HD test :D

 

Na wichurze zwanej Wołów także dołączyli te dwa programy. To już 7 kanałów HD w SuperBoxie. Hurraa :brawo:

Ciekaw jestem, czy rzucili je na stałe, czy może tylko na czas mundialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytanie:

Witam. Zauważyłem, że w tym

tygodniu zostały włączone kanały TVP 1 HD - test oraz TVP 2 HD - test.

Czy owe programy zostaną już w mojej lokalizacji na stałe?

 

Pozdrawiam

 

dostałem taką oto odpowiedź:

 

Witam,

 

Dziękujemy za kontakt z naszą firmą.

 

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie pragnę poinformować, że po analizie opisanego problemu, stwierdzono konieczność dokładniejszej weryfikacji i zdiagnozowania przyczyn występujących problemów. Proszę o kontakt z naszą infolinią pod numerem 244 244 244 (wewnętrzny numer 2). Najmocniej przepraszamy za zaistniałe utrudnienia i dziękujemy za zgłoszenie problemu.

 

W razie dodatkowych pytań proszę o ponowny kontakt - służymy pomocą.

 

Zapraszam również do kontaktu z Telefonicznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 244 244 244.

 

Pozdrawiam

 

Ja mam problem? Jedynka i dwójka w HD to jest problem...? Ta kablówka i jej wykwalifikowani pracownicy to jeden wielki cyrk na kółkach :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy wpis na tym forum, więc najpierw witam wszystkich. :D Cóż, moja cierpliwość dla MM już się kończy, a jestem ich klientem kilkanaście lat, od początku ich działalności w moim miasteczku. Kiedy prawie rok temu złożyłem wypowiedzenie zaraz zadzwonił do mnie pan z utrzymania klienta. Powiedziałem, że u mnie (Nowy Dwór Gdański) ich oferta jest bardzo okrojona w stosunku do tej ze strony internetowej. Pan zapewnił mnie, że do końca roku MM uzupełni ofertę w całym kraju. Mamy połowę nowego roku i nic. MM widać dzieli kraj na Polskę A (duże miasta) i B (małe miasteczka), przy czym Polskę B ma w D... Rzeczywiście - pojawiły się kanały TVP1 HD - test i TVP2 HD - test, ale na jak długo, czy będą też inne z oficjalnej oferty - nie wiadomo. Polityka informacyjna MM jest katastrofalna. Teraz razem z tymi kanałami testowymi mam oszałamiającą ilość 11 kanałów HD, 112 na 140 programów z pakietu MAXBOX i maksymalnie dostępny u nas internet 6 Mb. Zbliża się termin wypowiedzenia i rozważam podziękowanie MM. Nie ma co prawda u nas innej kablówki, ale wystawię talerz i wezmę nielimitowany internet LTE. Cenowo wyjdzie kilkanaście złotych drożej, ale jakościowo zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem CAM'a na Panasonicu ET5 - działa. Jakość obrazu lepsza niż przez dekoder. Wpięte miałem i to i to, - i na tych samych ustawieniach telewizora, moduł wygrał jakością z dekoderem. Wady - zdublowane zdania w opisach filmów i programów w EPG oraz czasem przy przełączaniu kanałów - komunikat o zakodowaniu programu - pomaga powtórne przełączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, z jakiej racji przy wymianie dekodera na moduł CAM pobierana jest opłata aktywacyjna skoro już była płacona przy aktywacji dekodera i rzecz dotyczy tej samej trwającej umowy.Przecież to zwykłe wyciąganie kasy za nic.Ciekawe czy taka praktyka jest też w innych kablówkach? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko odnośnie internetu mobilnego. Jak wygląda procedra logowania? Chodzi mi o to, że zainstalowałem na komputerze, wszystko ok, ale jeszcze nie działa mi internet... Jest napisane, że muszę się zarejestrować w sieci. Czy to znaczy, że MM musi to jakoś u siebie zaakcpetować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Stałem się chwilowym posiadaczem modułu CAM (pełna oferta) Mam z nim, a właściwie z kanałami mały problem. Telewizor znajduje mi 184 kanały. Większość z nich działa prawidłowo. Jednak jest kilka z którymi jest problem. Np. Kanał nr 5. Normalnie TVP HD identyfikuje mi sie jako E! ale z epg właściwym dla TVP HD. Następnie kanał 29. Powienien być Polsat HD a jest podpis Novela TV (epg Polsatu). Jest jeszcze kilka takich kanalow.

Nie było by problemu jak by to był tylko zły podpis, ale te kanały mi nie działają.

Macie jakiś pomysł dlaczego tak jest ?

Telewizor to samsung f8000.

A moze ktoś z Was moze wyeksportować swoją działająca pełna listę (z samsunga) ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Stałem się chwilowym posiadaczem modułu CAM (pełna oferta) Mam z nim, a właściwie z kanałami mały problem. Telewizor znajduje mi 184 kanały. Większość z nich działa prawidłowo. Jednak jest kilka z którymi jest problem. Np. Kanał nr 5. Normalnie TVP HD identyfikuje mi sie jako E! ale z epg właściwym dla TVP HD. Następnie kanał 29. Powienien być Polsat HD a jest podpis Novela TV (epg Polsatu). Jest jeszcze kilka takich kanalow.

Nie było by problemu jak by to był tylko zły podpis, ale te kanały mi nie działają.

Macie jakiś pomysł dlaczego tak jest ?

Pozdrawiam

 

No i takie kwiatki właśnie będą mieć posiadacze CAM. Sprawdziłem i na moim TV wspomniane kanały działają, EPG mam prawidłowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak wezmę pakiet z canalem+ to czy w momencie jak leci kilka meczy naraz (liga mistrzów chociażby) to multimedia pokazuje wszystkie równocześnie tak jak na NC+ na różnych programach (tak samo jak jest kilka meczy z różnych lig) czy tylko wybrane na jednym kanale??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...