Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w BOK-u w moim mieście.Moduły CAM w mojej dzielnicy na razie nie będzie,wymagana jest modernizacja sieci do obsługi innego systemu kodowania/?????/.Na moją sugestię że sieć była niedawno modernizowana/mam wszystkie dostępne kanały HD/usłyszałem:za 2-3 miesiące w pana miejscu zamieszkania będą moduły CAM.Czyli czapa.A napaliłem się bardzo.Nie bardzo rozumiem modernizacji sieci i tematu modułu CAM.Co ma piernik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w BOK-u w moim mieście.Moduły CAM w mojej dzielnicy na razie nie będzie,wymagana jest modernizacja sieci do obsługi innego systemu kodowania/?????/.Na moją sugestię że sieć była niedawno modernizowana/mam wszystkie dostępne kanały HD/usłyszałem:za 2-3 miesiące w pana miejscu zamieszkania będą moduły CAM.Czyli czapa.A napaliłem się bardzo.Nie bardzo rozumiem modernizacji sieci i tematu modułu CAM.Co ma piernik??
Pracownicy częstochowskiego BOK-u są wyjątkowo mało kompetentni i już nie raz próbowali mnie oszukać. :) Odradzam chodzenia tam, jeśli nie jest to niezbędne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam już wolę infolinię. Ostatnio do mnie zadzwonił do mnie bardzo miły facet z Działu Utrzymania Klienta i zaoferował fantastyczne warunki na przedłużenie umowy i miał przysłać umowę poleconym, dwa tygodnie czekam i nic. Muszę jutro tam zadzwonić.

Tak czy inaczej w naszym BOKu na Śląskiej tę ofertę oferowali mi za 50 zł więcej wmawiając, że za mniej się nie da i że i tak jest taniej niż teraz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackie tak jest wszędzie, u operatorów komórkowych (złożyłem wypowiedzenie, dali więcej minut, obniżyli abonament), w platformach cyfrowych (tutaj akurat brat złożył wypowiedzenie, to samo pełna paczka i obniżyli abonament). Tak robią wszędzie, 70% ludzi po prostu się nie chce i może nawet mają to gdzieś, góra 30% walczy o jak najkorzystniejszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem DVB-C na moim Panasonicu serii ET5E; znalazł bez problemu wszystko na opcji auto. Rzeczywiście odkodowane TVP1 i 2 w SD oraz Amazing. Wolniej niż z dekodera - dźwięk wchodzi od strzała, natomiast na obraz trzeba poczekać 2 do 3 sekund. Sprawdzane oczywiście na tych 3 odkodowanych kanałach, które są w SD, ciekawe jak to będzie działać przy przełączaniu kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 26 maja do 9 czerwca abonenci MM będą mogli oglądać paczkę kanałów Nickelodeon (Nickelodeon i Nick Junior) w tzw. „otwartym oknie”.

Dodatkowo w ciągu dwóch tygodni trwania akcji abonenci MM w ramach usługi wideo na życzenie (VoD) otrzymają bezpłatny dostęp do biblioteki kilkudziesięciu najpopularniejszych programów z kanałów Nickelodeon i Nick Junior.

 

Na chwilę obecną Nick Junior u mnie jeszcze nie świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza sieć pod tym względem jest dość dziwna.Wszem i wobec ogłasza się że NicJunior i Nickelodeon mają otwarte okna z okazji dnia dziecka w sieci takiej,takiej,takiej i w Multimedii Polska.A tu nic takiego nie ma.Podobnie było z Fokusem że zaraz po starcie będzie w MM a do dziś nie ma.I można tak jeszcze wyliczać.Czemu w konkurencyjnej UPC jak się ogłasza to się ma,a u nas jakoś nie?... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...