Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że TV Republika będzie dodana razem z Superstacją i Viasat Explorer w czerwcu/tak jak wcześniej pisałem/.Nie muszą nic zabierać,przecież Viva Polska i MTV Polska są zdublowane,a znalazłoby się jeszcze kilka dubli.Trochę cierpliwości i wszystko będzie jasne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zamieszczam kolejną odpowiedź od Multimediów w sprawie pakietu BBC cyt:

W odpowiedzi na zgłoszenie z dnia 6 maja 2014 r. informuję, że jest nam przykro, że dokonana zmiana nie spotkała się z Pana akceptacją.

 

Jak najbardziej rozumiem Pana stanowisko w tej kwestii niemniej jednak przesłanie wyników badań i opinii naszych klientów dotyczących zmiany oferty programowej nie jest możliwe.

 

Kanał TVP ABC jest dostępny w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dla osób posiadających odpowiednie urządzenia do odbioru tej telewizji.

 

Większość Abonentów naszej usługi Telewizji Cyfrowej nie posiada takich urządzeń, w związku z czym, dla nich, dostęp do tego kanału jest odpłatny.

 

Zapewniam Pana, że jesteśmy świadomi dokonanej zmiany w związku z czym dołożyliśmy wszelkich starań aby wybór nowych programów spotkał się z jak największą akceptacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoniła do mnie babka z Netii proponując przejście do nich. W końcu w mojej okolicy coś się dzieje - światłowody etc., bo do tej pory nie było możliwości wzięcia niczego innego tylko MM... zobaczymy co mi za ofertę przedstawią, ale na oko nie jest najgorsza ta oferta. Jest tylko jeden duży minus - brak nSport Hd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kanał TVP ABC jest dostępny w Naziemnej Telewizji Cyfrowej dla osób posiadających odpowiednie urządzenia do odbioru tej telewizji.

 

Większość Abonentów naszej usługi Telewizji Cyfrowej nie posiada takich urządzeń, w związku z czym, dla nich, dostęp do tego kanału jest odpłatny.

 

 

No to wychodzi na to że większość abonentów cyfrówki w MM jedzie na starych sprawdzonych kineskopach. Jak bym był przełożonym tego [beep]a co udzielił takich wyjaśnień, to bym go zwolnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście,że w platformach satelitarnych jest taniej.Nawet dużo taniej.Jednak w kablówkach MM nie jest bardzo drogą siecią.Np. w UPC najtańszy pakiet cyfrowy kosztuje ok.75 zł/z dekoderem/.Taniej jest w pakietach z internetem,ale szału nie ma.Najbardziej mnie irytuje fakt,że płacimy za 120 programów a oglądamy 30.I nie ma mądrych żeby to zmienić.Płacić za to co się ogląda.Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dali taką mozliwość aby klient mógł sam wybrać kanały za które będzie płacił byłoby pieknie.

Powiedz jak to sobie wyobrażasz ? Powiedzmy, że oglądasz 5 kanałów więc MM miała by naliczyć Ci opłaty za te 5 kanałów? Jak mięli by utrzymywać infrastrukturę za te Twoje marne grosze? Może jak TPSA powinni brać pieniądze za konserwację/utrzymanie łącza ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' Potwierdzenie zapłaty należy przesłać na nr faksu lokalnego Biura Obsługi Klienta.

Wykaz numerów faksów lokalnych Biur Obsługi Klienta znajduje się na stronie http://www.multimedia.pl/biuro_obslugi_klienta Istnieje również możliwość przesłania potwierdzenia wpłaty mailem na adres: potwierdzeniewplaty@multimedia.pl "

http://www.multimedia.pl/faq_faktury_i_platnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus

-nie rozumiem tej wypowiedzi.Jak idę do sklepu spożywczego to muszę wydać stówę na żarcie ? Nie-kupuję 2 bułki,pasztecik,masełko i płacę 12,50zł.

I nie obchodzi mnie że tacy klienci jak ja przyczyniają się do bankructwa tego sklepu.Podobnie w kablówce-kupuję TVN,Polsat,TVP2,Discovery i płacę 14,99zł.Koniec.Kropka.Gdybym w sklepie spożywczym wydał 150 zł to bym połowę tego jedzenia wyrzucił,czyli zmarnował pieniądze.Podobnie w kablówce.Gdybym wykupił 120 kanałów i zapłacił 80zł a oglądał 10 programów to 110 programów bym wyrzucił ,czyli zmarnował pieniądze.Kablówka wymusza na mnie zakup towarów z których nie chcę korzystać ! I jeszcze mam się martwić jak oni utrzymają infrastrukturę? Kpina.Wyobrażacie sobie żeby sprzedawca na mnie wymuszał abym kupił 60dkg salcesonu zamiast 20 dkg ? Żeby mógł utrzymać sklep ? A ja 40 dkg wyrzucę i zmarnuję pieniądze.W imię czego ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubus

-nie rozumiem tej wypowiedzi.Jak idę do sklepu spożywczego to muszę wydać stówę na żarcie ? Nie-kupuję 2 bułki,pasztecik,masełko i płacę 12,50zł.

I nie obchodzi mnie że tacy klienci jak ja przyczyniają się do bankructwa tego sklepu.Podobnie w kablówce-kupuję TVN,Polsat,TVP2,Discovery i płacę 14,99zł.Koniec.Kropka.Gdybym w sklepie spożywczym wydał 150 zł to bym połowę tego jedzenia wyrzucił,czyli zmarnował pieniądze.Podobnie w kablówce.Gdybym wykupił 120 kanałów i zapłacił 80zł a oglądał 10 programów to 110 programów bym wyrzucił ,czyli zmarnował pieniądze.Kablówka wymusza na mnie zakup towarów z których nie chcę korzystać ! I jeszcze mam się martwić jak oni utrzymają infrastrukturę? Kpina.Wyobrażacie sobie żeby sprzedawca na mnie wymuszał abym kupił 60dkg salcesonu zamiast 20 dkg ? Żeby mógł utrzymać sklep ? A ja 40 dkg wyrzucę i zmarnuję pieniądze.W imię czego ? 8)

W imię biznesu... Pytanie: czy widziałeś kiedykolwiek rachunek za prąd lub gaz ? a może sam ich nie płacisz więc poproś kogoś aby Ci pokazał ponad połowa to opłaty przesyłowe pozwalajace na co ? ooo i tu się zdziwisz...pozwalające na utrzymanie sieci. Jak jesteś taki mądry i chcesz uczyć ludzi biznesu to płać gazowni lub elektrowni za samo to co zużyłeś no przecież tyle im sie należy... ehhh szkoda gadać o takich bujających w obłokach jak TY :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zamawianie programów "na sztuki" jeszcze przez długie lata nie będzie powszechnie dostępne u operatorów.

Kilka zasadniczych powodów:

- programy oferowane są dość często kablówkom jako paczki, które dostępne są później w konkretnych pakietach operatora;

- stawka od gniazdka za poszczególny program zapewne byłaby wyższa niż za ten sam program jeśli jest oferowany w paczce, wg mnie im program jest szerzej dostępny tym można bardziej negocjować (w dół) cenę od gniazda;

- logistycznym problemem byłoby ogarnięcie bazy klientów (fakturowanie) zakładając, że każdy mógłby sobie wybrać dowolne programy z puli np. 200 programów;

- problemem byłoby też utworzenie fizycznie odrębnych kluczy (szyfrowania) dla każdego serwisu;

- wzrosłaby liczba potrzebnych osób do obsługi tego całego "bałaganu", owszem komputer zniesie wiele, ale ktoś te programy poszczególnym abonentom musiałby wpisywać.

Ponadto koszty obsługi sieci (energia elektryczna, prace modernizacyjne, serwis sprzętu, itp.) i tak będą finansowane z abonamentu więc jakaś część opłaty i tak by pozostałaby jako "utrzymanie linii" nawet jakby ktoś zamówił pięć programów tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie pojedynczych programów może być jeszcze poza zasięgiem organizacyjnym dla kablówek. Na chwile obecną wystarczyło aby zaczęły one wprowadzać sprzedaż pakietów tv coś w stylu Netii. Pakiet podstawowy 15 zł pokrywający koszta + bogaty wybór kompletnych pakietów tematycznych. W chwili obecnej pod względem oferty programowej jak i cen Netia ma chyba najlepszą propozycję na rynku. Niestety technicznie są oni jeszcze w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacyjnie jest to możliwe do udżwignięcia.Poza tym podany przykład z prądem-opłata za przesył.A kto kablówkom zabrania pobierania takiej opłaty ? Kupuję TVP2 który kosztuje np.2zł + opłata"utrzymania sieci"75gr. Razem 2,75zł. Itd.Itp.Uważam że to jest przyszłośc kablówek ! Nie zapychanie pakietów "śmieciami" których nikt nie chce oglądać.'Konkretne programy,konkretne ceny.Nie ilość a jakość.Na pewno za pojedyńczy program wyjdzie drożej niż w pakiecie.Ale cóż mi z tego że za 80zł mam 120 programów./czyli wychodzi poniżej złotówki za program/.Lepiej przecież zapłacić 40zł za 20 programów/czyli 2 zł za program/I JE OGLĄDAĆ. A nie tylko mieć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...