Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu Multimedia się popisała. Zabiera bądź co bądź całkiem niezłą paczkę BBC (szczególnie BBC Knowledge) . Po cichu liczyłem na BBC Knowledge HD w MM. A tu nie będzie nawet wersji SD ! W "zamian" daje dwa darmowe kanały z DVB-T i niepełną paczkę CBS . To wytwarza tylko pusty śmiech . Czy w dziale d/s programowych w MM jest jeszcze ktoś normalny ? No i najważniejsze pytanie : gdzie jest Fokus TV ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapis podany na końcu komunikatu

jest jednak zmianą oferty, no chyba, że w Multimedii mają jakieś inne "specyficzne" podejście do tego tematu, czy zgodne z prawem też warto się zastanowić (nie jestem ich abonentem, nie czytałem ich regulaminu). Ogólnie podpisywanie umowy na ilość programów a nie na konkretne programy w pakiecie jest wg mnie dziwnym podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nazywasz "syfem" z DVB-T,to są świetne kanały.Szczególnie TVP ABC które wymiata na froncie kanałów dziecięcych Ale co ważne są darmowe ( w ostateczności za symboliczną opłatę od gniazdka) i powinny być w pakiecie podstawowym każdego szanującego się operatora. A co do paczki BBC,może ją tylko zastąpić paczka...BBC :(

Multimedia zabiera siekierkę w postaci kanałów BBC ( mnie też trafia szlag) a w zamian daje kijek( w tym dwa darmowe kanały,jak się okazuje dostępne będą tylko w wyższych pakietach) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zapis podany na końcu komunikatu

jest jednak zmianą oferty, no chyba, że w Multimedii mają jakieś inne "specyficzne" podejście do tego tematu, czy zgodne z prawem też warto się zastanowić (nie jestem ich abonentem, nie czytałem ich regulaminu). Ogólnie podpisywanie umowy na ilość programów a nie na konkretne programy w pakiecie jest wg mnie dziwnym podejściem.

Parę lat temu zmienili regulaminy i wpisali, że umowa będzie na liczbę kanałów a nie na konkretne kanały. Chyba to tłumaczyli tym, że stosunkowo często jakieś kanały znikają z rynku i że nie sposób zapewnić wszystkie kanały na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu zmienili regulaminy i wpisali, że umowa będzie na liczbę kanałów a nie na konkretne kanały. Chyba to tłumaczyli tym, że stosunkowo często jakieś kanały znikają z rynku i że nie sposób zapewnić wszystkie kanały na cały okres umowy.

Od strony operatora to ma sens, ale od strony abonenta już niekoniecznie i pytanie zasadnicze brzmi czy takie zapisy są w ogóle zgodne z prawem, czy nie jest to przypadkiem jedna z klauzul niedozwolonych? Proponuję, żeby ktoś bardziej biegły w temacie się wypowiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nazywasz "syfem" z DVB-T,to są świetne kanały.Szczególnie TVP ABC które wymiata na froncie kanałów dziecięcych Ale co ważne są darmowe ( w ostateczności za symboliczną opłatę od gniazdka) i powinny być w pakiecie podstawowym każdego szanującego się operatora. A co do paczki BBC,może ją tylko zastąpić paczka...BBC :(

Multimedia zabiera siekierkę w postaci kanałów BBC ( mnie też trafia szlag) a w zamian daje kijek( w tym dwa darmowe kanały,jak się okazuje dostępne będą tylko w wyższych pakietach) :|

 

danielpes5 - Dla mnie ABC I Stopklapa [beep]em nie jest, ale zbędne jest dodawanie tego do dvb-c, skoro jest za free w dvb-t, a dodatkowo w większości lokalizacji MM jest dosył dvb-t w kablu. Na plus dvb-t w przypadku stopklatki robi EPG, bo w MMowym bedzie 4 słowa o filmie. A jężeli prawdą jest, że ABC zastąpi CBeebies i będzie dostępny od MaxBoxa lub w pakiecie dzieci to gratuluję osobom decyzyjnym. Tyle że patrząc w cennik nie mają wyjścia bo w pakiecie dzieci gwarantują 5 programów i bez CBeebies była by doopa mokra i możliwość rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...