Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Tak modem mam od nich bo mam u nich telefon stacjonarny,do którego dają modem taki sam jak do internetu tyle że taki modem dodatkowo posiada złącze rj 11na telefon i rj 45 na komputer tyle że rj 45 było do tej pory nieaktywne bo nie miałem umowy na internet Umowe podpisałem telefonicznie pare dni temu i dziś zobaczyłem że działa mi internet Technika u mnie nie było wszystko poszło zdalnie jednak nie do końca wszystko działa tak jak trzeba ,ale zobaczymy po 1 maja..Mój model modemu to cisco epc 2202

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz modem? Od nich? W Rzeszowie, jak podpisywałem umowę na internet, to przychodził technik ze swoim modemem, instalował, łączył się z centralą przez token. Biuro dawało sygnał i wtedy dopiero miałem internet. Tak samo było przy zwiększaniu prędkości do 60 Mb/s, też należało zmienić modem i musiał to zrobić technik.

Modem miałeś wymieniany ponieważ, aby mieć 60 musisz mieć modem DOCSIS 3.0, a starsze modemy były DOCSIS 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, kanał Fokus TV nie pojawił się do tej pory w Multimedii. Ale trudno się dziwić, wszakże nie wydali komunikatu o poszerzeniu oferty kanałów TV. A te zapowiedzi, to były raczej pobożne życzenia nadawcy, niż cokolwiek pewnego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że usuwają CBeebies. Czyli całą paczkę BBC razem z BBC World News, który był dostępny tylko w analogu.

Chcieliście Stopklatkę i TVP ABC, to macie.... Naprawdę nie wiem po co to dodawać takie marne kanały do oferty, skoro są za darmo w naziemnej... Skoro likwidują cały BBC, to mogliby dać całą paczkę CBS razem z CBS Action i Reality.

Swoją drogą jeśli TVP ABC zastąpi CBeebies, to znaczy, że wyląduje w pakiecie MaxBox i pakiecie dla dzieci? :lol:

Stopklatkę pewnie dadzą od pakietu MiniBox, a resztę w SuperBoxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni lubią dodawać niepełne "paczki". W sierpniu też miało być też Domo+ HD i Kuchnia+ HD, ale jednak zrezygnowali w ostatniej chwili.

Szkoda trochę BBC, ale i tak ich nie oglądam. Mam nadzieję, że to nie koniec nowości. Oraz, że TVP ABC nie będzie w pakiecie MaxBox (w którym jest BBC CBeebies). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuję to wszystko jednym słowem. Żenada. A najbardziej śmieszne jest to stwierdzenie, że nie stanowi to zmiany oferty programowej, a przecież jeżeli się wycofuje 4 kanały a daje 2 to chyba nie jest to nic innego jak zmiana oferty. Pluję sobie teraz w brodę, bo od 1 maja mam nową umowę już zawartą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tzn w miejscowości Sanok zostanie dodany Stopklatka tv a zostanie zabrany BBC Einternaiment a TVP Rozrywka nie został zastąpiony przez BBC World (bo wczesniej miałem w streamie ten kanał) tylko przez Fasion tv :shock: i moje pytanie czy zostanie ząstąpiona Paczka BBC przez CBS czy nie czy tyczy tylko tego pierwszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć, że usuwają CBeebies. Czyli całą paczkę BBC razem z BBC World News, który był dostępny tylko w analogu.

Chcieliście Stopklatkę i TVP ABC, to macie.... Naprawdę nie wiem po co to dodawać takie marne kanały do oferty, skoro są za darmo w naziemnej... Skoro likwidują cały BBC, to mogliby dać całą paczkę CBS razem z CBS Action i Reality.

Swoją drogą jeśli TVP ABC zastąpi CBeebies, to znaczy, że wyląduje w pakiecie MaxBox i pakiecie dla dzieci? :lol:

Stopklatkę pewnie dadzą od pakietu MiniBox, a resztę w SuperBoxie.

Dokładnie. Krzyczeli, krzyczeli i wykrzyczeli więc dostali darmowe kanały z DVB-T... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...