Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dopiero latem? Dużo wcześniej będą nowe kanały. Możliwe też, że coś zabiorą. :P

 

Odnośnie paczki FilmBOX Extra... Zdecydowałem się jednak ją zamówić. W ciągu tego odkodowanego okresu, obejrzałem więcej ciekawych pozycji, niż ostatnio na HBO. I to tylko 6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość filmów z FILMBOX HD pojawia się po jakimś czasie w programie FILMBOX który jest "za darmo".Nie ma jakości HD ,ale zawsze coś.Na razie nie zamówię paczki Filmbox-poczekam co z nowymi kanałami i układem pakietów.Latem i to mało się ogląda TV.W pażdzierniku,listopadzie pewnie się skuszę/o ile jeszcze będzie po 6 zł/.A na HBO rzeczywiście szkoda pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX W DVB-T jak na razie nie pojawia się inne kanaly w HD bo po prostu nie ma na nie miejsca, chyba ze w MUX-8 który prawdopodobnie pojawi się jesienią 2014 roku, ale jakie tam kanaly będą czy free czy płatne kodowane to tez jak na razie nic nie wiadomo.

Jeśli chodzi o promocje 2014/205 „Wiosna 2014 z FilmBoxem w MMP” to trwa ona od 01 kwietnia 2014r. do 31 maja 2014r i jak na razie nie wiadomo czy później będzie ten pakiet w tej samej cenie czyli 5,99 zł

 

@draco_san A jakie kanały mieliby zabrać? Co to miejsca raptem brakuje? Chyba ze usuna duble SD albo dubel TVP Seriale, Viva Polska, MTV Polska i miejsce się znajdzie, albo niech cos z analogu usuną. Nie wiem po co oni dublują TVP Seriale, Viva Polska i MTV Polska, chyba tylko po to ażeby ilościowo liczebnie kanalow było więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z twierdzeniem, że w DVB T nie ma miejsca na kanały HD.To zależy jak się prowadzi politykę :ilościową czy jakościową.Wystarczy usunąć/lub nie dać koncesji/ TV6,Puls2,Polo TV,TVP1 SD,TVP2 SD,ATM Rozrywka i już jest miejsce na TVN HD,Polsat HD, TVP HD,TVP sport HD,Stopklatka HD.Zapchanie miejsc programami które mają oglądalność 0,0001% nie służy na pewno widzom.To samo jest w Multimedii :Duble SD,RTR planeta,France24,RBL TV,ITV..itd.Kto to ogląda ?? A nie ma nawet wszystkich programów NTC,nie mówiąc już o HISTORY HD czy nawet TVN24 HD.Za to TVP HD jest za dodatkową opłatą 9 lub 15 zł.Powtórkowy,żadna rewalacja a nie uświadczysz go nawet w MAXBOX-ie.Dlaczego ? Przecież to program TV publicznej.W innych kablówkach jest w podstawowych pakietach.Nie mam wyboru:albo zostaję w MM albo zostaje mi tylko DVB T, w większości SD,niestety.Tak jest w moim bloku. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od piątku wieczorem, nie działają kanały na dekoderze.
Bład E01

 

Problem techniczny: brak sygnału

Internet, telefon działa. nie wiem czego to wina. :censored::read:

 

Spróbuj posprawdzać kable. Jak u Ciebie jest w porządku to pewnie gdzieś masz awarię w budynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gniazdo abonenckie Telmor GMF-35X takie jak na zdjęciu:

gallery_thumbnail.php?i=pl.attachment_146311995349466206309a2.jpg&type=offer

Aktualnie mam podłączony przewód bezpośrednio od wyjścia TV (kablówka) do telewizora, z wyjścia DATA idzie kabel, który rozdziela się w rozgałęźniku Teleste DSS2:

rozgaleznik_1x2_Teleste_DSS2.jpg

na dwa przewody:jeden biegnący do dekodera (TV satelitarna) i drugi który idzie do innego pokoju, oprócz tego biegnie jeszcze kabel z wyjścia R też do drugiego pokoju. Nie znam się, nie wiem co jest od czego, ale z tych 2 kabli chyba jeden to internet, a drugi kablówka- TV brak, więc nigdzie nie podpięta. Przymierzam się do zakupu monitora z wbudowanym tunerem TV, czy jest możliwe żebym odbierał na tym monitorze TV satelitarną? Czy da radę, jeśli tak to w jaki sposób to zrobić, abym rozdzielił sygnał satelitarny na drugi dekoder (może być zamiast tego nieużywanego kabla od kablówki z drugiego pokoju) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi od piątku wieczorem, nie działają kanały na dekoderze.
Bład E01

 

Problem techniczny: brak sygnału

Internet, telefon działa. nie wiem czego to wina. :censored::read:

A czytać umiesz ? Brak sygnału... jak net działa tel działa to jak może być coś z sygnałem z kablówki nie tak ? Posprawdzaj kable/połączenia. Może mama/żona/dziewczyna sprzątała naświęta :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam gniazdo abonenckie Telmor GMF-35X takie jak na zdjęciu:

gallery_thumbnail.php?i=pl.attachment_146311995349466206309a2.jpg&type=offer

Aktualnie mam podłączony przewód bezpośrednio od wyjścia TV (kablówka) do telewizora, z wyjścia DATA idzie kabel, który rozdziela się w rozgałęźniku Teleste DSS2:

rozgaleznik_1x2_Teleste_DSS2.jpg

na dwa przewody:jeden biegnący do dekodera (TV satelitarna) i drugi który idzie do innego pokoju, oprócz tego biegnie jeszcze kabel z wyjścia R też do drugiego pokoju. Nie znam się, nie wiem co jest od czego, ale z tych 2 kabli chyba jeden to internet, a drugi kablówka- TV brak, więc nigdzie nie podpięta. Przymierzam się do zakupu monitora z wbudowanym tunerem TV, czy jest możliwe żebym odbierał na tym monitorze TV satelitarną? Czy da radę, jeśli tak to w jaki sposób to zrobić, abym rozdzielił sygnał satelitarny na drugi dekoder (może być zamiast tego nieużywanego kabla od kablówki z drugiego pokoju) ?

Sprecyzuj co ty chcesz ? Sateitę czy kablówkę bo z tego co Ty piszesz to ja nie jażę ...Generalnie te rozgałęźniki jak widzisz przepuszczają do 1000 MHz więc satelita na tym odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość filmów z FILMBOX HD pojawia się po jakimś czasie w programie FILMBOX który jest "za darmo".Nie ma jakości HD ,ale zawsze coś.Na razie nie zamówię paczki Filmbox-poczekam co z nowymi kanałami i układem pakietów.Latem i to mało się ogląda TV.W pażdzierniku,listopadzie pewnie się skuszę/o ile jeszcze będzie po 6 zł/.A na HBO rzeczywiście szkoda pieniędzy...

HBO to rzeczywiście padaka i sam się zastanawiam czy nie zrezygnować z tej paczki. Co do Filmboxa HD i Filmboxa Extra to uważam że ich jakość techniczna jest bardzo słaba. Pikseloza,rozmyte tło,blade kolory.Wygląda to wszystko jak na zjechanym VHS. Repertuar tych kanałów jeszcze jest do zaakceptowania ale jak mam się męczyć z "taką jakością" to dziękuje nie skorzystam. Nawet za 6 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem dzisiaj kanały i TV znalazł 180 pozycji :), TVP 1 i TVP2 wiadomo odkodowane no i jeszcze Filmbox HD, bo otwarte okno jest. EPG w moim TV jest o wiele czytelniejsze niż to z dekodera, też mogę tworzyć listę kanałów ulubionych lub usuwać/zmieniać numer na głównej liście kanałów. Jak wprowadzą moduły CAM to oddaje dekoder, nie będę musiał już płacić za PVRa, dysk podłączony pod TV rozwiązuje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukałem dzisiaj kanały i TV znalazł 180 pozycji :), TVP 1 i TVP2 wiadomo odkodowane no i jeszcze Filmbox HD, bo otwarte okno jest. EPG w moim TV jest o wiele czytelniejsze niż to z dekodera, też mogę tworzyć listę kanałów ulubionych lub usuwać/zmieniać numer na głównej liście kanałów. Jak wprowadzą moduły CAM to oddaje dekoder, nie będę musiał już płacić za PVRa, dysk podłączony pod TV rozwiązuje problem.

A jakiej marki to telewizor ,jeśli można wiedzieć ? W moim Philipsie można zmieniać,ale usuwać niestety nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG w moim TV jest o wiele czytelniejsze niż to z dekodera....

swego czasu w Vectrze była awaria kodowania i jej użytkownicy, którzy mieli DVB-C w swoich telewizorach mogli oglądać telewizję bez dekodera; wszyscy którzy mieli możliwość porównania obrazów zgodnie twierdzili, że jakość obrazu z dekoderów ADB jest dużo gorsza niż z obrazu wyświetlanego bezpośrednio z tv;

możliwe że w MM jak wprowadzą moduły to będzie podobnie

 

p.s.

http://www.forumforpages.com/facebook/v ... 180909/172

jeden post z wielu:

"Analizę postanowiłem wykonać na najgorszym wg mnie pod względem technicznym kanale: polsat sport news. Różnica między odbiorem przez dekoder (3830) a tv jest PRZEOGROMNA. Jak oglądam ten kanał przez dekoder to piksel goni piksel, pikselem pogania. Na tv obraz jest rewelacyjny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzuj co ty chcesz ? Sateitę czy kablówkę bo z tego co Ty piszesz to ja nie jażę ...Generalnie te rozgałęźniki jak widzisz przepuszczają do 1000 MHz więc satelita na tym odpada.

Chce satelitę do drugiego pokoju na monitor z tunerem TV.

A co do tego rozgałęźnika, no to nie wiem jak to możliwe, ale to z niego rozchodzi się już przewód biegnący do dekodera podłączonego do telewizora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirolop:

Tu nie chodzi o brak miejsca. Wkrótce swoje nadawanie mogą zakończyć takie kanały jak Viacom Blink, Orange Sport czy Discovery Historia. Chodzą słuchy, że cienko przędzą i mogą je wywalić. Ale to tylko plotki - nie bierz jako pewnik. Dubli na razie nie usuną, bo w przypadku Viacom'u (Viva, MTV), im za nie płacą.

 

Druga sprawa, widziałem reklamy ID HD i Discovery Turbo Xtra HD z numerami kanałów u różnych operatorów. Niestety nie ma wśród nich Multimedii, więc oznacza to, że tych kanałów na razie nie będzie w ofercie. :P

 

PS. Czy nadal Filmbox HD i Filmbox Extra są odkodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...