Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

No to szkoda , bo jakaś baba z Boku w moim mieście mówiła , że będzie można nagrywać , ale dzięki za odpowiedź.

Może pomyliła BOXy ? Bo na 3831CD ADB nie ma możliwości nagrywania (generalnie PVRy ADB są oznaczane X na końcu np 5810CDX). Czy mieszkasz w miejscowości po byłym STREAM ? Tam są również boxy Conax inne niż boxy ADB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda , bo jakaś baba z Boku w moim mieście mówiła , że będzie można nagrywać , ale dzięki za odpowiedź.

Może pomyliła BOXy ? Bo na 3831CD ADB nie ma możliwości nagrywania (generalnie PVRy ADB są oznaczane X na końcu np 5810CDX). Czy mieszkasz w miejscowości po byłym STREAM ? Tam są również boxy Conax inne niż boxy ADB...

 

Tak mieszkam w miejscowości po Streamie, a dziś dostałem ADB , nie dawno jak byłem to mówiła właśnie , że ten Dekoder jest przeznaczony do nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda , bo jakaś baba z Boku w moim mieście mówiła , że będzie można nagrywać , ale dzięki za odpowiedź.

Może pomyliła BOXy ? Bo na 3831CD ADB nie ma możliwości nagrywania (generalnie PVRy ADB są oznaczane X na końcu np 5810CDX). Czy mieszkasz w miejscowości po byłym STREAM ? Tam są również boxy Conax inne niż boxy ADB...

 

Tak mieszkam w miejscowości po Streamie, a dziś dostałem ADB , nie dawno jak byłem to mówiła właśnie , że ten Dekoder jest przeznaczony do nagrywania.

 

No to coś jej się porąbało, jakbyś dostał 5810CDX no to OK ale nie 3831CD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od północy 1.04 oba kanały odkodowane. Dla mnie atrakcyjny jest tylko FilmBOX HD. Chodź nie przywykłem oglądać filmów z lektorem (HBO, Cinemax i Canal+ takich ograniczeń nie mają) - zdecydowanie powinna być przynajmniej oryginalna scieżka. :/ To za mało, żebym zdecydował się na ten pakiet. Brakuje mi przede wszystkim FilmBOX Arthouse i FilmBOX Action. Generalnie oba kanały powinny być częścią pakietu MaxBox, tak jak w CP. :P

 

Ślijcie e-maile z prośbami o włączenie do oferty brakujących kanałów z paczki SPI. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Republika nie trafi do oferty Multimediów.

 

Telewizja Republika nie pojawi się w najbliższym czasie w sieci kablowej Multimedia Polska. Rozmowy dotyczące włączenia stacji do jej oferty zostały przerwane.

 

Rozmowy TV Republika z Multimediami toczyły się bez rezultatu przez ponad rok. Dlaczego? Bronisław Wildstein, wiceprezes stacji, informuje, że nieoficjalnie dowiedział się, że operatorowi nie podoba się polityczne zabarwienie stacji.

 

Spółka Multimedia Polska nie chce komentować sprawy negocjacji z TV Republika. - Ze względu na klauzulę poufności nie komentujemy przebiegu żadnych negocjacji. Jesteśmy otwarci na poszerzanie naszej oferty programowej, ale aby było to możliwe konieczne jest zaakceptowanie warunków przez strony przystępujące do negocjacji - mówi nam Krystyna Kanownik, rzecznik prasowa Multimediów.

 

Faktem jest, że sieć Multimedia Polska to jedyna duża kablówka, która nie ma w ofercie Telewizji Republika. Stacja od zeszłego roku dostępna jest w ofertach UPC Polska, Toya i Inea, a w styczniu br. pojawiła się w ofercie Vectry (więcej na ten temat). Ponadto kanał dystrybuuje też największa platforma cyfrowa, czyli Cyfrowy Polsat, można go również oglądać w internecie.

 

Pierwszy o sprawie napisał „Tygodnik Do Rzeczy”.

Czyli stało się jasne, że kanału TV Republika szybko nie zobaczymy w Multimedii. Ale Wildstein mógłby powstrzymać swoją manię prześladowczą. Multimedii chodzi o tą opłatę 5zł, a nie o politykę. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Trwam jest za free.

Otwarte okno FilmBox Extra i FilmBox HD powinno być dostępne dla wszystkich, bez względu na to jaki kto ma pakiet. Na stronie Multimedia nie ma info ze od jakiegoś tam pakietu otwarte okno będzie.

Jeśli chodzi o potwierdzenie umowy u mnie na Internet to twierdzą ze już dawno wyslali, może Poczta Polska zawiniła. Pod koniec tamtego tygodnia wyslali [beep]likat, zobaczymy czy tym razem dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nowa opłata 5,99pln za Filmboxy to na stałe ? Czy ktoś wie ?
A nie łaska przeczytać regulamin promocji? Cena 5,99zł za pakiet "FilmBOX Extra" obowiązywać będzie do końca miesiąca aktywacji (proporcjonalnie do czasu użytkowania, czyli teraz w kwietniu będzie mniej niż 5,99zł), a na następnie przez okres kolejnych 12 pełnych miesięcy. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tym pakietem FilmBOX w promocji. Gdyby jeszcze był Arthouse i Action, to brałbym bez wahania. A tak to, wystarczają mi paczki C+, HBO i Cinemax.

 

Odnośnie brakujących wersji SD Canal+: Potwierdzam, dzisiaj pojawiły się na pozycjach 118 (C+ Family SD) i 121 (C+ Film2 SD). Ale i tak usunąłem z listy, bo oglądam tylko wersje HD. Zupełnie niepotrzebne były te brakujące 2 kanały SD. CP właśnie zaczyna rezygnować z dubli SD. A Multimedia nadal nie ma miejsca w moim rejonie na wiele kanałów HD, w tym TLC HD i Stars TV HD. :P

 

Od dzisiaj też kanał "Da Vinci Learning" nadaje w 16:9. Następny w kolejności przejścia na 16:9 powinien być Travel Channel.

 

17 kwietnia od Discovery startują ID HD i Discovery Turbo Xtra HD. Ciekawe, zadebiutują też w Multimedii? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym widział w 16:9 Discovery Historia, bo jest to jedyny kanał z portfolio Discovery który nie nadaje w 16:9. Co do Travel Channel w 16:9 to na facebooku mi odpisali tak: "Jesteśmy w trakcie wdrażania, prosimy o cierpliwość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...