Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Wy jesteście zabezpieczeni ale czy Multimedia jest zabezpieczona przed złodziejami? Tego nie wiadomo. Ostatnio w Toruniu złodzieje myśleli ze kradna kable miedziowe a ukradli swiatlowod należący do Multimedia Polska.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140309732

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście zabezpieczeni ale czy Multimedia jest zabezpieczona przed złodziejami? Tego nie wiadomo. Ostatnio w Toruniu złodzieje myśleli ze kradna kable miedziowe a ukradli swiatlowod należący do Multimedia Polska.

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /140309732

Znaleźli ich bo łuna szła od światłowodu jak z nim uciekali :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i MMA jest fajne(choć wiadomo-boks jest lepszy :D ) to cena 40 zł jest mocno przesadzona. Dlatego serwisom PPV mówię stanowcze nie. Po za tym Multimedia powinna rozdawać jakieś kupony rabatowe na PPV dla tych co regularnie opłacają abonament za kanały sportowe. Wiem wiem to podły żart-ale coś w tym jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominasz, że właściciel KSW chce na tym zarobić, a nie robić promocje za darmo. Zresztą bilety na żywo są znacznie droższe. 40zł to taka tańsza alternatywa, i niezbyt wygórowana cena, jak na komfortowe oglądanie przed TV. :P Polacy nie przywykli do płacenia zbyt wiele za sport, dlatego to 40zł wydaje się dużo. Pamiętam, że jak mieszkałem w Miami, takie gale HBO kosztowały znacznie więcej (nawet 60$). Były drogie nawet jak na tamtejsze zarobki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMA jest u nas popularne, ale chyba nie na tyle, by oferować je za 40 zł. Jak to się ma np. do wykupienia całego pakietu Canal+, gdzie oglądać można cały miesiąc, a nie tylko kilka godzin. Spójrzmy też na zarobki nie jeden musi pracować pół dnia na PPV, a nie jeden i cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać MM dba o swój image. Szkoda tylko że pod grubą warstwą styropianu,jest szereg niedociągnięć. Jak mówi klasyk "nie wszystko złoto co się świeci" . 8)

MM na stronie internetowej http://www.multimedia.pl/Digital_TV#/pa ... 09cd8_1062 chwali się "szeregiem nowości programowych". Tu nowość,tam nowość-nic tylko same nowości :lol2: Tylko że większość z tych "nowości" są z przed prawie pół roku albo i dłużej(np.Canal+ Family,Nsport ). A w niektórych lokalizacjach nie pojawiły się do dnia dzisiejszego(!)(np. Planete+ HD,Tele 5 HD, E ! Entertaiment HD) . Więc jedyne nowości, jeśli już bawimy się w szczerość.Które zasługują obecnie na to miano to AXN Spin i TVP Rozrywka oraz TVP Sport HD(duże łał) . A Stopklatki i TVP ABC jak nie ma tak nie ma.

Edit : Kanał Superstacja przeszedł ostatnio na format 16:9 a w Multimedii jest nadal obecny tylko i wyłącznie w pakiecie analogowym....oj i znowu się czepiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z HBO GO w Smart tv- od wczoraj nie mogę obejrzeć żadnego filmu. Gdy tylko próbuje włączyć jakis konkretny film to wyskakuje mi komunikat - niewlaściwa operacja . Odłączałem net, wylogowałem sie i ponownie zalogował i dalej ta sama historia. Najśmieszniejsze jest to że jak jestem wylogowany to mogę bez problemu oglądać te programy które są odkodowane, ale jak jestem zalogowany to już nie. Ma ktoś z was podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulus może spróbuj zresetować a następnie zmienić hasło.

@anderwzc-zależy jak twardo będziesz negocjował z operatorem. Ale na większe zniżki rzędu 20 zł bym nie liczył. Chyba że byś wziął więcej usług np. triple play czyli internet-telefon-telewizja. Wtedy idą na większe ustępstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do hbo go na samsungach to jest jakiś ogolny problem z tą aplikacją- jest kilka wpisów na stronie facebookowej hbo na ten temat. ja odinstalowałem, potem znowu zainstalowałem aplikacje, w międzyczasie usunęło mi tv z obsługiwanych urządzeń, musiałem odczekać 24 h ale i tak nic z tego :-) teraz mam komunikat- niewłaściwy kod. rozbieżność identyfikatora platformy. no jaja po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...