Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie interesuje czy kiedykolwiek zmieni się układ pakietów w MM.Najgorsze jest dublowanie kanałów.Mam pakiet MINIBOX+pakiet HD.Myślałem nad rozszerzeniem do SUPERBOX-a,ale...no właśnie:Discovery Hd mam w pakiecie HD,AXN Hd to samo,Uniwersal Channel jest już w MINIBOX-ie,co prawda w SD,ale rzadko to oglądam,klony SD tego co mam w HD/NGeografic,Animal Planet,Fox Life,Ale Kino+,itp.To jest żałosne ,że tyle programów jest sklonowanych i kupując szerszy pakiet niewiele się zyskuje.Jedyny program który bym rzeczywiście oglądał to PLANETE+HD.I tak dla jednego programu kupować SUPERBOX-a ?Na razie posiłkuję się analogiem/mam tam Planete,Superstację,Explorer/.Czekam,może w układzie pakietów zajdą jakieś korzystne zmiany,bez dublowania kanałow.Telewizja cyfrowa to jednak HD.Programy SD powinny pozostać tylko w analogu do jego naturalnej śmierci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zerojedynkaX:

Układ się zmieni zapewne, ale nie w najbliższym czasie - bo zmieniali nie tak dawno, na początku zeszłego roku. Na twoim miejscu bym tak nie narzekał. Mam wykupiony MaxBox, a wciąż brakuje w mojej lokalizacji 11 kanałów HD z oferty na stronie. :P Pocieszam się tym, że dzięki temu płacę za niego znacznie mniej. Oraz tym, że Stars TV mam na antenie DVB-T z lokalnego MUX-L3. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się też: Eurochannel i Golf Channel. Zawsze to coś innego i urozmaicenie ramówki. Ale ja osobiście zaczynam lobbowanie za tym Dragon Cinema. ;)

Tradycyjnie lista braków w MM jest jak stąd do Chin a więc :

1. Kanały już obecne w sieci,ale dostępne tylko w serwisie mmtv

-Polsat Viasat Explorel

2. Kanały już obecne w sieci,ale dostępne tylko w sieci analogowej

-Superstacja

-TV 5

-program lokalny ( w moim przypadku TV Pomerania)

3. Kanały już obecne w sieci ale dostępne tylko w systemie iptv

-CNBC Europe

4. Kanały zapowiadane jako "pewniaki" w sieci MM w różnych źródłach informacyjnych ,ale do dnia dzisiejszego z bliżej nieokreślonych przyczyn nie pojawiły się

-TVP ABC

-TV Republika

-Power TV

5. Kanały które są u innych operatorów kablowych i satelitarnych a nie ma ich w MM

-Cinemax HD

-Cinemax 2 HD

-Disney Channel

-Disney Junior

-Disney XP

-Baby TV

-Extreme Sports Channel

-Motors TV

-CBS Action

-CBS Drama

-CBS Europa

-CBS Reality

-TVR HD

-Edusat

-Mezzo

-Polsat Romans

-Polsat News HD

-Polsat Film HD

-Polsat Food

-CI Polsat

-TVN Siedem HD

-TVN 24 HD

-TVN Turbo HD

-TVN Style HD

-BBC HD

-History HD

-MGM HD

-Romance HD

-History HD

-Nautical Channel

-Poker TV

-Ginx TV

-Water TV

-Love TV*

-Fashion TV*

-Radio Na Wizji (Czwórka)*

*kanały usunięte z oferty sieci MM w ostatnim czasie

6.Kanały które są dostępne tylko u operatorów satelitarnych a nie są dostępne w sieci MM

-Filmbox Arthouse

-Filmbox Action

-Motowizja

-Zest TV

-AB Motours

-Chesse et Peche

-XXL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bumerang wraca ciągle sprawa brakującego Eurosport 2 HD . Oglądając Eurosport 2 SD (przede wszystkim Bundesligę) pikseloza aż wypala oczy. Przez długi długi czas w ofercie MM nie było nawet tego :D Więc w myśl zasady lepszy rydz niż nic Eurosport 2 SD jest jeszcze do zaakceptowania. Chociaż jedna z czołowych lig europejskich zasługuje na zdecydowanie lepszą jakość. A tak na marginesie zastanawiam się czy kiedykolwiek jakaś stacja (HD) w Polsce osiągnie jakość zbliżoną do kanałów sportowych z rynku niemieckiego (Sky Sports HD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już mają dodawać tą stopklapę za n miesięcy to rozumiem, że wersję HD, bo SD i tak będziemy mieli z DVB-T, który jest w kablu MM. Nie kumam też tej akcji o TVP ABC, jest w DVB-T i starczy, po co tracić miejsce w DVB-C, które można wykorzystać np na Superstację, bo w analogu jest, a w DVB-C nie, a zmienili format na 16:9, to by się dobrze oglądało. A najlepiej jakby zlikwidowali duble SD w tych samych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@uicawk:

Nie w każdym regionie/mieście Multimedia robi dosył MUX'ów NTC po kablu. :P

 

Stopklatka TV w wersji HD, według słów dyrektora, ma być wartościowszą od SD z NTC. Ponieważ, będzie do wyboru lektor lub oryginalna fonia + napisy. W naziemnej tylko lektor i ew. napisy dla niesłyszących (bez oryginalnego dźwięku). :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stopklatka TV ma już swój profil na facebooku. Napisalem do nich czy pojawia się w Multimedia od 15 marca. Odpisali mi ze będą dostępni od 15 marca. Pozyjemy, zobaczymy. Tak sobie mysle, ze może przy okazji dodadzą tez i TVP ABC, a może i jeszcze cos innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpredzej może wiedziec cos dzial techniczny, a nawet jeśli wiedza to i tak oficjalnie nic nie powiedza. Pamietam jak było z dodaniem TVP Sport HD, dzwonie do nich i pytam się czy cos wiadomo na temat wlaczenia owego kanalu, odpowiedz ze nic nie wiadomo kiedy dany kanal się pojawi w ofercie - standardowa odpowiedz, a tu za jakas godzine-dwie kanal już jest wszedzie, patrze u siebie tez jest. Wiec tam każdy sobie rzepke skrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...