Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

https://satkurier.pl/news/98041/stopklatka-tv-wystartowala-gdzie-dostepna-wideo.html

"Multimedia Polska (mimo zapowiedzi, kanału nie ma w ofercie"

Starczy ?

 

Chyba ślepy jestem ale nie widzę? Gdzie jest jakaś wypowiedź kogoś z MM, że 15.03 dodadzą ten kanał do takiego i takiego pakietu?

 

 

MM jeszcze nie, NC+, Vectry i innych też nie. Trzeba poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A jak jest z legalnością automatycznego przedłużania umowy na czas określony na taki sam okres czasu po wyższej cenie? Właśnie padłem ofiarą. 29!! dni przed końcem umowy poinformowali mnie że umowa przedłuży się na następny rok i będę płacić 30 zł więcej....Dopiero co UOKiK ukarał właśnie za takie postępowanie Niezależnego Operatora Międzystrefowego: http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomu ... -kare.html Multimedi to nie rusza.

Pewnie będę się musiał włóczyć po sądach...W każdym razie postępowanie Multimedi jest karygodne.

Należy pamiętać aby już w momencie podpisywania umowy ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A jak jest z legalnością automatycznego przedłużania umowy na czas określony na taki sam okres czasu po wyższej cenie? Właśnie padłem ofiarą. 29!! dni przed końcem umowy poinformowali mnie że umowa przedłuży się na następny rok i będę płacić 30 zł więcej....Dopiero co UOKiK ukarał właśnie za takie postępowanie Niezależnego Operatora Międzystrefowego: http://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomu ... -kare.html Multimedi to nie rusza.

Pewnie będę się musiał włóczyć po sądach...W każdym razie postępowanie Multimedi jest karygodne.

Należy pamiętać aby już w momencie podpisywania umowy ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ.

W Polsce nie ma precedensów prawotwórczych, więc wyrok nie oznacza zmiany prawa, po prostu inni operatorzy mogą się obawiać, że spotka ich to samo. Z takiego rozwiązania zrezygnowała poznańska Inea, nie stosuje jej nc+, nie stosuje jej Orange a obowiązuje ono np. w Polsacie. NOM to mały operator, więc pewnie nie stać ich na dobrego prawnika :) Zobaczymy, jak UOKiK potraktuje dużych operatorów, choć z tego co kojarzę to nie pierwszy taki wyrok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do abonentów z Chełma: Czy macie od paru tygodni problem przy przyłączaniu zwłaszcza na nsport hd z pokazującym się komunikatem o poszukiwaniu aktualizacji a także częstymi zanikami kanałów w ostatnich dniach. Pytam bo w zeszłym tygodniu zgłosiłem problem z komunikatem aktualizacji który występował na różnych kanałach i infolinia wysłała mi technika do wymiany dekodera lecz ten z kolei stwierdził (nie sprawdzając niczego) że to nie wina dekodera lecz zapewne sieci i występuje w całym mieście. Obiecał również że w przeciągu paru dni rozwiążą ten problem lecz mija już prawie tydzień od wizyty a poprawy nie ma. Chcę się poprostu upewnić czy ten problem występuje nie tylko u mnie i czy ktoś już się spotkał z taką sytuacją. Pozdrawiam forumowiczów i z góry dzięki za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami sobie zrobiliśmy problem ale tylko po to aby było bezpieczniej w przyszłości. Dostawiliśmy do PLIXa drugi światłowód co wiązało się ze zmianą urządzeń i konfiguracji. Już powinno śmigać jak trzeba. Teraz gdy jeden światłowód od nas do PLIXa padnie automatycznie wszystko przełączy się na drugi. Do tej pory tak mieliśmy jedynie do Cyfrowego Polsatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san No to naprawdę az dziw bierze. Minelo chyba 6-8 miesięcy odkad doszło te 11 kanalow w HD a u Ciebie ich dalej nie ma. Ja na Twoim miejscu po prostu bym zadzwonil do dzialu technicznego lub do BOK na ogolnopolska infolinie i ich się zapytal dlaczego do tej pory nie masz tych kanalow? Trzeba ich meczyc, dzwonic, to daje skutek. Ja u siebie miałem już 18 września dodane owe kanaly ale tez było pare telefonow i pare maili do nich w tej sprawie i dopiero to cos dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...