Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@bogdan425:

Ten kto ma kablówkę, ten dyktuje warunki. Nie wyobrażam sobie, żebym z powodu jakiegoś tam wyimaginowanego dobra określonej społeczności, musiał naginać swój biznes i ponosić koszty. Niech sobie powstanie inna firma i niech ona się tym zajmie, ew. sami mieszkańcy zrobią sobie zrzutkę. Nie ma żadnego odgórnego nakazu, zmuszającego Multimedię do oferowania kanałów lokalnych. Np. w moich okolicach kanał lokalny jest tylko w analogu - w dodatku telewizja ta jest znacznie słabsza, niż przed przejęciem przez MMP - de facto rozbita na 2 kanały. Powtarzam, nikt nie ma prawa zmusić mnie do zmiany priorytetów. Najwyraźniej szefostwo Multimedii też tak uważa. :P Co do tych rozkopów - nie wyobrażam sobie, żeby tak wielka firma robiła coś bezprawnie, na pewno ktoś na to pozwolił. Pośrednio lub bezpośrednio, może lokalna władza? I co? Firma ma za to przepraszać? A w ogóle o jakim konkretnie przypadku mowa? A może telewizja ta postawiła warunki nie do przyjęcia, dlatego jej odmówili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san Powiem tak kablówki same się wpraszają i są po prośbie. Więcej! Z tego powodu zarządcom płacą jeszcze daninę za umożliwienie wejścia i dodatkowe miesięczne opłaty za obcą instalację niezwiązaną z funkcjonowaniem na przykład zasobów mieszkaniowych. Oraz inne dodatkowe warunki, jak na przykład bezpłatne umożliwienie udostępnienia kanałów podstawowych takich jak: TVP, Polsat, TVN w tym kanał lokalny albo tak, jak określono to w konkretnej umowie. Sam swego czasu taką umowę parafowałem, jako zarządca.

I na tym poprzestanę. Tak mało jeszcze wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 ma rację. U mnie w bloku dostępna jest Multimedia i UPC. Kilka miesięcy temu Vectra też chciała wejść, ale wspólnota mieszkaniowa nie wyraziła zgody i temat upadł. Dla przeciętnego Kowalskiego jest to ze szkodą, bo im więcej operatorów tym większy wybór i większa konkurencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425:

Nie twierdzę, że Multimedia jest święta. Ale to jest biznes, firma dobrze dba o swoje interesy. Sam się wpraszam na nowy rynek, a nie czekam łaskawie na czyjeś zaproszenie. Szczerze mówiąc zrobiłbym tak samo i nie widzę w tym nic złego. :P Nadal twierdzę, że demonizujesz. Nikt nikogo do niczego nie zmusza, tylko naciska w trosce o swoje interesy. Normalka. To chyba raczej ty mało widziałeś, skoro tak to cię oburza. :roll:

 

Podam przykład ze swojego doświadczenia: jeden z moich byłych pracodawców (z grzeczności nie powiem który) płaci mi swoimi "wyrobami" i nie tylko (ale mniejsza o to), żebym tylko przy każdej możliwej okazji lobbował na jego rzecz. I wie, że te okazje mi się zdarzają, i przynoszą jako taki skutek. Co więcej, innym też daje prezenty, byleby tamci odczepili się od konkurencji. Ogólnikowo - wiem, ale jaśniej nie mogę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio podpisywałem aneks na neta i przechodziłem z 6Mb z Multipowerem w sumie za 33,99 na 30Mb i wynegocjowałem 32 zł + oczywiście wymiana modemu na docsis3. Technik w prima aprilis przyszedł, wymienił modem i hula. Da się. Myślę że przy dobrych negocjacjach spokojnie można mieć 30Mb za 30 zeta. Ja już o te dwa zeta scen nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sprawa .

Zależy mi na meczach Ekstraklasy .

 

Odważny :brawo:

 

Btw, jestem ciekaw jak rozwiążą sprawę Ekstraklasy od nowego sezonu, kiedy pewnie przesuną transmisje do kanału Liga +. Znowu będziemy czekać miesiącami na ofertę - za którą de facto płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - połowy sportu z nc+ znowu abonenci platyny w MM nie zobaczą, a wg ilości gwarantowanych programów w pakiecie będzie się zgadzało. nc+ odpali sobie nowe 3 kanały sportowe i porotuje ligami, MM będzie negocjowało z rok, żeby przwalić np 59 za extraplatynowy :-). Na razie dziękuję nawet za 39 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie-odważny.

Nie kręcą mnie jakieś Barcelony,Reale,a fetowanie Kaki zakończyłem w wieku 13 lat.

 

Właśnie interesuje mnie,jak bedzie wyglądała sprawa z transmisjami.

Jeśli będzie takie zamieszanie,to przemęcze na stremie ,a po zakończeniu umowy w MM wezme sobie pakiet NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto wam powiedział, że Ekstraklasa zniknie z anten Canal+? Liga+ to ma być głównie kanał powtórkowy z uzupełnieniami reporterskimi i dokumentalnymi. Może czasem się zdarzyć, że zostanie wykorzystany jako dodatkowa antena do transmisji równoległych, ale pewnie nic poza tym. Jak dla mnie nie warto, nie zmartwię się nawet, jeśli rzeczywiście Ekstraklasa zniknie z głównych anten C+. Nie dlatego opłacam paczkę C+. :P

 

@uicawk:

Sport 2 i Sport 3 najprawdopodobniej nie będą wchodziły w skład pakietu Canal+. Ich właścicielem jest ITI, więc to będą kanały na wzór nSportu. :P Liga+ też będzie prawdopodobnie sprzedawana osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grigorios@Ciebie nie kręcąc ale może kogoś innego tak.Ja wolę obejrzeć dobry mecz BFL lub La Liga niż naszą pseudo kopanine gdzie niw potrafią dobrze podać na 10 metrów.

 

Draco@sport ma zniknąć z anten Family i Family 2,czyli będzie na Sport 2 i 3.Miejmy tylko nadzieje ze nie będziemy musieli znowu czekać 6 miesięcy na dodanie nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - połowy sportu z nc+ znowu abonenci platyny w MM nie zobaczą, a wg ilości gwarantowanych programów w pakiecie będzie się zgadzało. nc+ odpali sobie nowe 3 kanały sportowe i porotuje ligami, MM będzie negocjowało z rok, żeby przwalić np 59 za extraplatynowy :-). Na razie dziękuję nawet za 39 zeta.

Jeśli odpali. Według oficjalnego komunikatu, który nc+ opublikowało i był widoczny na różnych stronach liga w nowym sezonie będzie tylko na C+ Sport i nSport i tego się należy trzymać a nie fantazji o kanale Liga+, o którym na razie nic nie wiadomo, poza tym, że dostał koncesję, która teoretycznie wygasła :D Tak samo jak mówienie o tym, że Sport2 czy Sport3 nie będą częścią paczki C+, przecież to byłby samobój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat Film ma otwarte okno ? Nie mam wykupionego pakietu Filmy i Seriale a mam ten program od jakiegoś czasu.Czyżby jakaś zmiana ?

 

U mnie też dziwne rzeczy się dzieją :)

Mam pakiet Cyfrowy Komfort i przeleciałem sobie listę kanałów i widzę, że pojawiły mi się następujące kanały:

- 24 TTV

- 25 TVP Szczecin

- 32 TVN Meteo

- 60 Tele5 HD

- 61 TVS HD

- 91 Mango

- 225 National Geographic Wild HD

- 226 Planete+ HD

- 227 TLC HD

- 265 Teletoon+ HD

- 266 MiniMini+ HD

- 419 Universal Channel HD

-427 Polsat Film

- 430 - FOX Life HD

- 503 MTV Polska

- 514 E! Entertaiment HD

- 550 Stars TV HD

+ dwa kanały Filmboxu.

 

Nie wiem czy w końcu sobie przypomnieli, że są jeszcze osoby ze starymi pakietami, czy przypadkiem moja ostatnia rozmowa w sprawie przedłużenia została potraktowana jako zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem takie zjawisko że pojawiły się wszystkie Canały+ na 2-3 godziny a znikł Polsat Film.Nie mam wykupionych pakietów oprócz minibox+pakiet HD.

Kilka minut temu wskoczył znów Posat Film którego nigdy nie miałem. W BOK-u nic nie wiedzą/lub udają/.Może to początek jakiś zmian ? Czy ktoś coś wie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...