Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie rowniez brak FilmBox HD. Około 8:30 dzwoniłem do dzialu technicznego w sprawie braku FilmBox HD w otwartym oknie. Mają się tym zająć.

edit: 9:05 telefon z dzialu technicznego do mnie, czy mam już u siebie FilmBox HD w otwartym oknie, wlaczam i już jest, szybka reakcja. U siebie również już powinniscie mieć z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testy z modułami CAM są prowadzone już od początku tego roku, bo kiedyś jak i dziś przy okazji pytałem się telefonicznie w dziale technicznym. Natomiast kiedy pojawią się tego nie wiadomo, prawdopodobnie w tym roku będą. Nie napisales @kubus76k skad jesteś. Mi znajduje "coś" po wybraniu cyfrowych kablowych, ale mi pokazuje tak:

Cyfrowe 42

-TV 0

-Radio 0

-Dane/Inne 42

 

I mam tylko czarny ekran i nic więcej. Ciekawe co to jest te "Dane/Inne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście w rejonie Szczecina spadek siły sygnału w dekoderze. U mnie przed "awariami". Siła była 60-70, nie falował BER, a jakość była na Full. Potem coś się pokopało i miałem siłę sygnału 30, a od dziś mam 20-25. Pytanie, czy tak jest u większości ?

 

Ba nawet rzekłbym, że nieraz zamiast telewizji mamy radio. Dziś przed chwilą po powrocie do domu włączyłem TV. Dźwięk był ale obrazu nie. Dopiero restart znów pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszukiwałem w TV cyfrowych kanałów kablowych i telewizor znalazł:

TV: 1

Radio: 0

Dane/Inne: 219

Po wybraniu jakiegokolwiek kanału wyświetlana jest informacja TV że sygnał jest zakodowany i oczywiście czarny ekran. Ale najlepsze jest to że na pierwszej pozycji jest FILMBOX HD który działa :D oczywiście jakość HD 1080i i to normalnie po kablu bez dekodera :shock:

Sprawdźcie czy u Was też tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtas Tak jak pisałem prowadzone są testy, a z tym FilmBox HD to bym tak się nie cieszył. O północy z 13/14 kwietnia skończy się otwarte okno pakietu "FilmBox Extra" i pewnie nawet po kablu bez dekodera pozostanie tylko czarny ekran. Ja parę dni temu sprawdzałem u siebie i wszędzie mam czarny ekran a TV wyswietla informacje ze brak sygnalu albo slaby sygnal.

@ZerojedynkaX czemu tu na tym forum się nie chwalisz ze, dowiedziałeś się od znajomego w Multimedii że prawdopodobnie latem/czerwiec,lipiec/przybędzie kilka programów.Między innymi Superstacja i Viasat Explorer?

źródło: http://www.hdtv.com.pl/forum/platformy- ... -1383.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia,że abonenci MM czytają nie tylko to forum.Mam nadzieję, że słowa znajomego się sprawdzą.Najwyższy czas coś dodać-w innych kablówkach już dawno jest Stopklatka,History HD,Republika,Superstacja i wiele innych ciekawych programów.Uważam też.że zestaw programów TVP/kompletny/powinien być w najtańszym pakiecie/np.STARTBOX/.Wiele osób zrezygnowałoby z DVB T po to aby mieć choćby zestaw podstawowych programów w HD.Tzn.TVP HD i TVP Sport HD/a przy okazji TVN HD i POLSAT HD/.Nie oszukujmy się:większośc programów DVB T na 42-47 calowych telewizorach full HD wygląda koszmarnie.Dopóki nie doczekamy się programów HD w NTC,dopóty posiadanie kablówki cyfrowej/choćby w najtańszym wydaniu/jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...