Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Danke ;-}

A żekne coś w bieżącym temacie-miałem moduł przez jakieś dwa lata [taki z papryczką chilli ] całkiem spokój miałem z tymi dekoderami kaon [niebieski ekran przy uruchamianiu,wrzucaniu kanałów] ale jak wiecie mam teraz naziemną na 3 tv bo może i by mieli multiroom ale bez HD więc podziękowałem.

 

MM Południe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napaliliście się na te moduły jak gdyby to była jakaś rewolucja :).

http://www.facebook.com/MultimediaPolskaSA - na FB też już pytali o CI, wkrótce będą.

W przypadku Multimedii to jest rewolucja,rzekł bym nawet skok cywilizacyjny :D

 

Żadna rewolucja, po prostu jednej małej (mam tu na myśli czarny dekoder a nie te srebrne :D) skrzyneczki mniej przy TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj obowiązuje mnie nowa umowa, którą zaproponowali mi przez infolinię po wypowiedzeniu poprzedniej.

MaxBox, CANAL+ Platinium, internet 30-tka i multiroom w cenie 121 złotych miesięcznie, umowa na 12 miesięcy. :) Mam nadzieję, że nie będzie żadnych błędów w fakturze, umowie itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neuron zobacz na inne firmy, które są na FB, odpowiedzi w stylu przekażemy Pana/Pani opinię gdzie trzeba. Obsługą fanpage zajmują się wyspecjalizowane firmy:

http://www.facebookpro.pl/

http://ap-serwis.eu/facebook.html

No ale nie zmienia to faktu, że na takim FB klienci mogą wylać żale i wyrazić swoją opinię, którą przeczytają inni, może to zaszkodzić wizerunkowi firmy. Kto wie może MM w końcu chce zmienić swoje podejście do klienta i otwiera się na konstruktywną krytykę. Na fanpage-u w innych firmach jak ktoś zgłosi jakiś większy problem to proszą o przesłanie danych w formie prywatnej wiadomości i przekazują to do wyjaśnienia i na ogół sprawa jest załatwiona. Z drugiej strony jeśli chodzi o opinie co do kanałów to sprawdziłem konto UPC na FB i tam od roku piszą o nSport i od roku dostają taką samą odpowiedź :). Mimo wszystko uważam, że taka forma wyrażania opinii o danej firmie jest bardzo dobra, bo jest szansa że dotrze do znacznie wyżej postawionych osób aniżeli opinia mailowa czy też telefoniczna, która ginie pośród setek tysięcy pozostałych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak myślałem [beep]ada Multimedii na facku.

 

Widzę że cenzura na całego kasowane są niewygodne posty tej pseudo kablówki. Zadałem z ciekawości zapytanie co z pełną ofertą dla miasta Darłowo bo ludzie płacą 69zł za MAXBOX z 8HD czyli praktycznie za nic i już postu nie ma.

Zero rzeczowej dyskusji. Niestety jaka firma taka oferta i profesjonalizm. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero rzeczowej dyskusji. Niestety jaka firma taka oferta i profesjonalizm. Szkoda.

 

Te profile prowadzą firmy od prowadzenia profili więc jak ktoś myśli, że pisząc tam cokolwiek zdziała to powodzenia :lol2:

Tzw. 'moderatorzy' z tych agencji mają tylko za zadanie zapoznać się z ofertami i odpowiadać klientom na oczywiste oczywistości do znalezienia samemu w regulaminach/cennikach. A jak wpadnie coś trudniejszego to proszą o kontakt z bok lub wysłanie im danych abonenta, przekażą konsultantowi i konsultant zadzwoni do abonenta.

Cała reszta to gotowe formułki, formułki i raz jeszcze formułki.

 

faceaddicted który prowadzi stronę plusa nie lubi krytyki lub gdy się sam myli i ktoś mu to wypomni, w mig ukrywają posty :lol2:

To samo każdy post opisujący plusa jako beznadziejną sieć znika w chwilę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam modem Arris TG862 zna może ktoś z was jakieś standardowe loginy i hasła które stosuję MM aby się dostać do ustawień tego urządzenia bo wiem że ma ono wbudowane WIFI tylko nieaktywne a chciałbym z niego skorzystać :)

próbuj : https://www.google.pl/#q=arris+tg862+password

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie bez płacenia comiesięcznego "haraczu" za opcję WiFi w modemie nie da rady go włączyć. Skalkuluj sobie czy nie lepiej kupić np. jakiś router za 50 zł podpiąć go do aktywnego portu LAN w ich modemie i mieć wpływ na to co i jak jest ustawione w routerze i dodatkowo nikt do tego zaglądać z zewnątrz nie będzie. Modem podłączasz do portu WAN routera, komputer stacjonarny czy inne urządzenia do portów LANowych routera, w routerze włączasz DHCP, dodatkowo nie zaszkodzi sklonować MACa z komputera aktualnie podłączonego bezpośrednio do ich modemu i powinno wszystko działać normalnie. Dobrze też gdyby router miał na wszelki wypadek (gdyby jednak net nie działał) możliwość włączenia opcji TTL+1.

 

Jedyna wada rozwiązania ze swoim routerem jest taka, że w przypadku jakiś problemów raczej będziesz musiał je rozwiązać samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja router mam swój ale skoro mi wymienili modem który ma wbudowane wi-fi pomyślałem że sam sobie je włączę a mój router schowam no ale skoro się tak nie da to nic nie zmieniam. Ale z chęcią pobawiłbym się oprogramowaniem tego modemu ale żadne standardowe loginy i hasła nie działają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj admin:password

jak nie działa to arrisy, a przynajmniej modem który miałem działał na zasadzie password of the day - hasło było generowany na podstawie daty, z każdym dniem inne hasło.

Tutaj masz generatory:

http://www.borfast.com/projects/arris-p ... /generator

http://www.routerpwn.com/#arris (drugi link przy zakładce arris)

 

Hasła na najbliższe dni:

4.06.2014 EKXR83NV08

5.06.2014 9463VNLZ3C

6.06.2014 YTD6Z66JGC

7.06.2014 EXNB28N3Q4

8.06.2014 LMUIG4FU39

9.06.2014 JFYRWPNMSQ

10.06.2014 5AD6GR2IRG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie to znowu ja! Jako, że jestem abonentem MM-Południe, jestem pozbawiony vod, oraz nagrywania (mimo,że jest taka opcja na pilocie i początkowo mi o niej wspominano), ostatnio przeglądając stacje telewizyjne, odkryłem możliwość aplikacji (TVP Stream chyba, czy jakoś tak). Mam pytanie jak to uruchomić i czy coś do tego potrzeba? (Mój dekoder jest z ADB, a model to chyba 3831-CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj chciałem dziecku włączyć na VOD bajki z nickelodeon, które są za darmo z okazji dnia dziecka. Po "wykupieniu" i przejściu do odtwarzania wyskoczył błąd. Z drugą bajką było tak samo. Czy mieliście może podobne problemy. Czy to jest problem z tym katalogiem czy całym VOD?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...