Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyła się prawdopodobnie promocja na pakiety z paczki Canal+. Na stronie Multimedia zauważyłem, że Premium Film+ jest w cenie 49 zł, Premium Sport+ 49 zł, a Canal+ Platinum 69 zł. Ceny promocyjne zniknęły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie ma możliwości z przyczyn technicznych zamawiać modułów CAM .Poinformowała mnie miła Pani wczoraj z infolini
To ciekawe, bo gdy kontaktowałem się z firmą przez FB odpisali mi, że mam czekać na telefon od nich, że dostanę oferte wymiany starego dekodera (srebrnego) na moduł CAM. Jak widać, co jeden pracownik to co innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Multimedia zacznie robić to,co umie najlepiej czyli działalność kabaretową ? :lol2::D Kto wie,może wszyscy pracownicy i konsultanci MM wystąpią na jakimś przeglądzie kabaretowym ? :lol2: Nsport na "wyłączność" w Multimedii na przekór UPC ma się nijak do innych operatorów. Bo jakoś tam Nsport jest dostępny bez żadnych "tajnych" klauzul.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej nie ma możliwości z przyczyn technicznych zamawiać modułów CAM .Poinformowała mnie miła Pani wczoraj z infolini
To ciekawe, bo gdy kontaktowałem się z firmą przez FB odpisali mi, że mam czekać na telefon od nich, że dostanę oferte wymiany starego dekodera (srebrnego) na moduł CAM. Jak widać, co jeden pracownik to co innego.

 

Już można, jestem umówiony na wymianę w przyszłym tygodniu. Rozmawiałem z infolinią techniczną (tam gdzie usterki się zgłasza) i potwierdził, że mieli jakiś tam problem w ich systemie jak ktoś chciał przejść z dekodera na moduł ale już się z tym uporali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma wielkiego znaczenia. Obie firmy mają różny zarząd i nie mogą sobie nakazywać, z kim i na jakich warunkach mogą podpisywać umowy. NC+ ma przynosić dochód i to ich głównie obchodzi. Bardzo też wątpię, aby Polski oddział UPC miał cokolwiek do gadania w NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba (prawdopodobnie) odkryłem dlaczego nSportu nie ma w kablówce UPC. Bardzo możliwe, że ITI podpisało z Multimedią umowę, w której zobowiązuje się nie udostępniać tego kanału UPC przez jakiś czas. ;)

Nie ma takiej opcji, przecież jakby coś takiego wyszło na jaw to poleciałyby na ITI i Multimedia takie kary, że by się nie pozbierali. Poczytaj sobie w necie o karach za porozumienia ograniczające konkurencję, kary dochodzą do 10% rocznych przychodów (!) a coś takiego, co napisałeś byłoby jednym z najbardziej [beep]kich ograniczeń w historii TV w Polsce. Z brakiem nSportu w UPC jest jak z brakiem kart w Biedronce - duży może więcej, więc UPC sobie jakoś poradzi bez nSportu. Płatność kartą w Biedronce właśnie się pojawia, ale nie dlatego, że ugięła się Biedronka, tylko dlatego, że ugięli się (również pod naciskiem ze strony władzy ustawodawczej bądź NBP/nadzoru bankowego, nie pamiętam dokładnie) operatorzy kart płatniczych. Tak samo jest z UPC i nSport. ITI żądało pewnie absurdalnych kwot (wiem, że jak jeszcze nie było nc+ to ITI żądało, żeby nadawca oprócz nSport nadawał również kanały nPremium) za kanał, na którym nie było do końca wiadomo, co ma być, bo mówiło się o różnych ligach, miała być angielska, później jej nie mogło być, mecze Ekstraklasy się dublowały z kanałami z C+, liga włoska, która była głównie na nSport często leciała na kanale 36, którego i tak nie było w kablówkach. To samo ITI zrobiło z C+, na początku Ekstraklasa miała lecieć tylko na Family, reklamowano Silver jako pakiet z Ekstraklasą i w trakcie sezonu zmieniono zdanie. Tak więc moje zdanie jest takie, że UPC gra na zwłokę chcąc zbić cenę za nSport, którego przecież nie mogą traktować jak kanału premium a będą musieli za niego dużo płacić. Stąd też pewnie pomysł, żeby część meczów Ekstraklasy leciała tylko na nSport, ewidentnie jest to zagranie na osłabienie UPC, zdezorientowany klient nie wie, czy będzie mógł oglądać wszystkie mecze w UPC, więc zastanawia się poważnie nad ofertą konkurencji. Za pomocą klientów naciskają na UPC, które pewnie w końcu się ugnie.

 

Pomyślcie logicznie - gdyby UPC chciało dołączyć nSport do swojej oferty a ITI zgodnie z rzekomą umową z MM odmówiłoby takiej operacji to przecież UPC by poszło z tym do prokuratury i miałoby swoich przeciwników z głowy. Na tym forum ludzie różne rzeczy bierze się za pewnik, czasem głupsze, czasem mądrzejsze, ale to jest jakaś przesada. Dziwię się zwłaszcza Tobie, draco_san, bo z Twoich postów wynika, że jesteś zorientowany w działaniach MM i masz jakieś dojścia. Ja mam dwa wyjścia, pierwsze jest takie, że wykorzystując, że ludzie Ci wierzą puściłeś celowo plotkę siejącą zamęt albo (co wydaje mi się bardziej prawdopodobne) jakiś pracownik rzucił Ci głupią plotę a Ty w to uwierzyłeś. Mam nadzieję, że ta druga wersja jest prawdziwa. Bo co do rzekomej umowy to jest oczywiste, że takiej umowy być absolutnie nie może nawet pod stołem bo jest to za duże ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis od miejscowego technika dowiedziałem się niepotwierdzonej informacji, że Multimedia Polska ma zamiar połączyć się prawdopodobnie z Cyfrowym Polsatem. Aż nie chce się w to wierzyć. Myślę że draco_san powinien coś wiedzieć lub dowiedzieć się na ten temat. Bo naprawdę informacja jest "elektryzująca".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie połączenie CP z MM wpisywało by się w trendy na rynku :) Tylko skąd Solorz weźmie kasę? MM też kasę chce - w końcu poszli na giełdę.

Ja mam kontakt z kierownikami w Netii i tam już od dłuższego czasu słychać o wykupieniu ich przez T-Mobile. CP kupując MM nie zostałby w tyle.

Wtedy powstałyby 3 wielkie imperia: Orange, CP i T-Mobile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...