Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, fidob napisał(a):

Powitać Serdecznie

Małe pytanko - dostawca Multimedia oferta za 70zł na miesiąc warto ?
Telewizja cyfrowa Digital TV Digital MaxBox
Pakiet HD , HBO MAX , Pakiet HBO HD , Multiroom
Internet 600Mb

Imo bardzo dobra nawet z waloryzacją co pół roku,jeszcze jakbyś w tej cenie dostał paczkę Eleven to sztos przy ofercie konkurencji i powszechnej drożyźnie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może czy korzystając Bezprzewodowej Sieci Multimedialnej jest możliwość logowania się do modemu (Technicolor CGA4236) w celu jego konfiguracji? 

Chciałbym utworzyć osobną sieć 2,4GHz, aby móc korzystać z inteligentynch wtyczek, bo na tej domyślnej utworzonej przez BSM nie chcą mi działać, a konfiguracja przez ebok jest bardzo uboga.

Próbowałem już logować się przez 192.168.0, ale dane z modemu nie są poprawne, po resecie udało mi się zalgować i skonfigurować dodatkową sieć gościnną 2,4GHz,

ale po podłączeniu kabla koncentrycznego wszystko wróciło do poprzedniego stanu i sieć gościnna nie działa, a za to wróciła ta poprzednia utworzona przez BSM.

Zna ktoś jakieś rozwiązanie takiego problemu, da się to jakoś obejść?

Edytowane przez kordyl24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/multimedia-polska-vectra-sieci-kablowe-podzial-abonenci-infrastruktura-swiatlowod

 

"Grupa Vectra przygotowuje się do podziału przejętej trzy lata temu sieci kablowej Multimedia Polska. (...) 

Z planu podziału, że z Multimedia Polska wyodrębnione zostaną zasoby ludzkie (osoby zajmujące się obsługą klienta, marketingiem, zarządzeniem magazynami i logistyką urządzeń abonenckich).

 

Przeniesieni zostaną też abonenci, ich umowy, a także treści, czyli oferowane kanały telewizyjne, produkcje wideo na żądanie.

 

Vectra pozyska dekodery i routery, wykorzystywane przez klientów Multimedia Polska. 

Po reorganizacji wszelkie usługi telekomunikacyjne i telewizyjne będą świadczone przez spółkę Vectra.

Nie oznacza to jednak rewolucji dla klientów korzystających z usług Multimedia Polska.  

Już od dawna nowym abonentom Multimedia Polska są proponowane pakiety Vectry.

- Ogłoszony plan to kolejny krok realizowany w ramach podziału organizacyjno-prawnego Grupy na dwa obszary: operatora infrastruktury i dostawcę usług.

Zmiany te mają na celu wykorzystanie w pełni jej możliwości rozwoju i nie mają wpływu na abonentów Multimedia - zarówno obecne oferty, jak i marka pozostają bez zmian - tłumaczy w rozmowie z Wirtualnemedia.pl biuro prasowe Vectry."

Edytowane przez Kleofas11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie... Za telko.in"

 

"Po połączeniu, działalność abonencka tych trzech podmiotów także zostanie przeniesiona, ale nie do Vectra SA, ale do nowotworzonego podmiotu pod nazwą Virtual Operator. Nie wiemy na razie dlaczego przyjęto taki model podziału działalności abonenckiej grupy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maxio napisał(a):

Niekoniecznie... Za telko.in"

 

"Po połączeniu, działalność abonencka tych trzech podmiotów także zostanie przeniesiona, ale nie do Vectra SA, ale do nowotworzonego podmiotu pod nazwą Virtual Operator. Nie wiemy na razie dlaczego przyjęto taki model podziału działalności abonenckiej grupy."

 

 

Kombinują żeby wydzielić całą infrastrukturę wraz z jej obsługa - i pewnie udostępniać ją innym za opłatą.

 

Vectra w praktyce została sama na placu boju z wielkich.

 

Orange - to wiadmo

Grupa Solorza (Plus+Netia)

Grupa Iliad (Play+dawne UPC)

Z grupy dużych operatorów tylko T-M nie ma dostępu do własnych kabli w ostatniej mili... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiler napisał(a):

Pytanie na czym Ci zależy.

W sumie ciężko powiedzieć bo coraz mniej oglądam telewizji. Najczęściej to sport lub jakieś programy naukowe.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto przy przedłużeniu umowy prosić o zmianę dekodera na nowszy?? Mam Dekoder ADB-3830CD już ponad 10 lat. Czy nowsze dekodery są lepsze?? Odpada opcja Modułu Cam odpada. 
 Czy lepiej złożyć wypowiedzenie poprzez czat czy osobiście w biurze??

Edytowane przez pasiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam bez klauzuli inflacyjnej, bo zglosiem do UOKIK i wygralem, takze do konca 2024 roku mam spokoj, a i tak pewnie bede rezygnowal wtedy. 

@pasiakja mam ADB-5810CD od 13 lat i dopoki dziala nie bede wymienial bo te nowe dekodery to [beep], poza tym nie ma nowych bo Kaony albo IPS to stare modele chyba ze wymiana na 4K

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba można wykupić Netflix w MM, gdyż przy zmianie prędkości internetu od 01 listopada na 1.2Gb pani z BOK właśnie mi go oferowała. O ile dobrze pamiętam to wariant podstawowy miał kosztować  20 zł. Pakiet 4K, który by mnie ewentualnie interesował - 40, lub 45 zł. Nie byłem zainteresowany, nie skorzystałem. 

Co do tych cen 100% pewności nie mam. Ale to było coś w tych granicach. 

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał(a):

Czy za pośrednictwem Multimedii można wykupić Netflix ? Jeśli tak to cena teka sama jak na stronach Netflixa czy taniej ? Wiem że przez Vectrę można , ale na eBOKu Multimedii słowa o tym nie ma.

 

Jakiś czas temu miałem ofertę w ebook, teraz nie mam, podobnie oferta na "pakiet HD" za 5 zł na 12 miesięcy też u mnie zniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...