Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, maxio napisał:

Nie zmiękną. Nowa cena i tak jest bardzo dobra. Policz ile taki pakiet wychodzi w Vectrze lub konkurencji. Powoli podnoszą wszystkim. I niebawem wszyscy forumowicze się z tym zetkną. Podwyżka tym większa im mniej płaciłeś w poprzedniej umowie.

Tak jak pisałem wyżej nie zmiękną to stracą 79 zeta. Ja uważam ze wolałbym mieć wilka w garści i owca by była syta. A takim sposobem podejścia nie będzie niczego to znaczy będzie 0zl. ?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Raver napisał:

Za rok za dwa to będzie 8k więc takie mydlenie oczów to nie dla mnie :)

 

 

A co Ty masz w domu, projektor z obrazem 3x2 metry? Na TV z odległości 2-3 metrów NIE WIDAĆ różnicy między 4k i 8k.

Ba, przy TV do 55 cali i 2,5-3 metrach odległości nie widać różnicy między 1080p i 4K (piszę tutaj o normalnej jakości FHD, z sensownym bitrate na poziomie minimum 15-20Mbit).

Robotę robi jedynie HDR, którego przy 1080p nie ma.

 

 

8 godzin temu, marciniozo napisał:

Tak jak napisał Kiler, na dzisiaj trzeba zapomnieć o super niskich cenach.

 

 

Pamiętajcie, że za większość praw autorskich, sprzętu płaci się w USD/EUR, a złotówka w ciągu ostatnich kilku miesięcy spadła o 10%. Więc na dzień dobry 10% kosztów więcej. 

Edytowane przez rafmik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, retrol napisał:

podłWItam, taki temat. Przy opisie pakietów na stronie jest informacja, że jest funkcja Wi-Fi. Posiadam od niedawna paczkę z opcją internetu 600+, nowy modem to Arris TG 2492 - świecą się wszystkie kontrolki oprócz tych sygnalizujących Wifi, czyli 2.4 GHz i 5GHz - czy to jest opcja dodatkowo płatna, czy powinna działać automatycznie? Wejście na stronę konfiguracji modemu kończy się fiaskiem.

Wcześniej miałem internet 120+ na modemie Motoroli bez wifi, więc nie wiem czy teraz to ma działać.

podpinam się pod pytanie.Chce podłączyć do niego dwa urządzenia przez ethernet działa tylko jedno, czy MM blokuje porty ethernet w modemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam co zrobić jeśli muxy z częstotliwości 432 MHz i 460 MHz są na granicy odbioru zbył słaby sygnał oczywiście problem zgłoszony był technik stwierdził że nie może nic z tym zrobić bo zbyt słaby sygnał dopuszczony jest do bloku i że to zgłaszał już wcześniej o co według was można się w takim wypadku od Multimedia / Vectry ubiegać skoro można powiedzieć że nie mam w pełni dostępu do oferty za która płace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leo73 napisał:

podpinam się pod pytanie.Chce podłączyć do niego dwa urządzenia przez ethernet działa tylko jedno, czy MM blokuje porty ethernet w modemie?

 

Jeśli masz sprzęt w trybie bridge to będzie tylko jedno urządzenie działało, bo dostajesz tylko jeden publiczny adres IP. Bez usługi BSM/własnego routera się nie obędzie. Jeśli natomiast chcesz odłączyć jedno urządzenie i podłączyć inne to trzeba zrestartować modem bo jest filtracja ARP.

 

7 minut temu, Christopher85 napisał:

Pytanko mam co zrobić jeśli muxy z częstotliwości 432 MHz i 460 MHz są na granicy odbioru zbył słaby sygnał oczywiście problem zgłoszony był technik stwierdził że nie może nic z tym zrobić bo zbyt słaby sygnał dopuszczony jest do bloku i że to zgłaszał już wcześniej o co według was można się w takim wypadku od Multimedia / Vectry ubiegać skoro można powiedzieć że nie mam w pełni dostępu do oferty za która płace.

 

Najlepiej mieć pisemną opinię technika (druk ze zgłoszenia np.) i oficjalnie na drodze reklamacji ubiegać się o poprawę sytuacji. Ciebie to nie powinno interesować, że oni mają na wzmacniaczu budynkowym takie ustawienia. Ma działać i koniec. Technicy nie mogą tam za bardzo grzebać, ale DZU już owszem (i technik tam powinien atakować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając oferty na przedłużenie umowy to mam jedynie przekonanie, że w marcu przyjdzie czas się pożegnać. Tak dla zasady. Bo podwyżki z 78 na 120 czy 130 są dla mnie zbyt wysokie. A w dobie kryzysu i niepewnego jutra takie kwoty będą dla mnie nie do przyjęcia. Ceny u mnie rosły ale zawsze dochodziły nowe kanały i rosła prędkość neta. Dziś na większym necie od tego co mam już mi nie zależy. 120mb to świat. Chciałbym aby odeszło więcej osób. Przecież można 1 m-c zostać bez tv i może wtedy ceny nie będą tak windowały. Być może czas na deka z enigmą

 

pakiet MaxBox + HBO + HBO GO + Pakiet HD+ Multimedia GO + Canal+ + 2xMultiroom + internet 120Mb/s - za 78zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U konkurencji nie dostaniesz taniej.. ;) Zobacz sobie na ceny w UPC. Multimedia to była taniocha w porównaniu do innych kablówek. Za bardzo się przyzwyczailiście do telewizji i internetu za pół darmo.

A to, że postraszysz, że nie przedłużysz, to nic nie da. Innym zwiększą co nie odejdą o 40-50zł i im się prawie zwrócisz, płakać nie będą jak mają dokładać do interesu. Przejęła ich Vectra i będą powoli równać ceny.

Edytowane przez brtk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ceny. Po Nowym Roku oferta ma być jedna. Znikną maxboxy, superboxy itp , a będą srebrne,złote i platynowe pakiety. Ci co podpisali jeszcze stare pakiety będą je mieć do końca umowy. Co ciekawe nie zniknie marka Multimedia. Więc pakiet np.platynowy bedzie można podpisać zarówno z Vectrą jak i Multimedią. Ceny jednakowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duble nie znikną. Są w UPC i innych kablówkach. To jakaś dziwna polityka z nadawcami. Mnie dziwi np. bardzo daleka pozycja Polsat News i trzykrotny TVN24. Dziwne to uzgodnienia.  Gdy przejrzy się pakiet złoty i porówna z niby odpowiednikiem superboxem to superbox jest bogatszy w programy. I w sumie tańszy.  Dobrze że za 2 lata dopiero się bedę martwił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w mieście Vectry nigdy nie było ale ich ulotki już w skrzynkach są. Oferta pierwsza z góry z ulotki za pakiet: Platyna + net 300Mb = 95 zł czyli że tak. Jeśli chodzi o MM ja mam umowę do końca stycznia w takim wypadku z kim będę zawierał/negocjowal nową umowę ? Ogólnie wolałbym z MM, tam w MaxBoxie mam praktycznie cały sport a w Vectrze wiadomo jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem swój adres na stronie Play by sprawdzić dostępność internetu stacjonarnego (na łączach Vectry) i nie jest dostępny. ?

Skoro nowi klienci podpisują umowy z Vectrą to i z  Play też chyba powinna być możliwość na sieci MM. Chyba że w  Play muszą to uzgodnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by dobrze w MaxBox jest prawie cały sport oprócz Eleven w Platynie tylko 6 kanałów a dokładnie: TVP Sport, Polsat Sport, Eurosport 1, nSport+, Sportklub i Eleven Sports 4. Czyli chcąc więcej trzeba dobrać Sport na Ostro, no i szkoda kanałów filmowych: AMC, CBS Europa, Sundance TV, SciFi, Polsat Seriale. Dla fanów brak całej paczki MTV i całkowity brak PSN i PSF wzamian za powtórki BBC czy NGC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...