Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@Raver: Ja akurat nie mam jakiejś super oferty.

 

Do września płaciłem:

 

Telefon - 5 zł

Internet - 10 zł

Maxbox - 20 zł

Dekoder - 10 zł

Cinemax - 5 zł

HD - 0 zł

HBO GO - 7.98 zł

HBO HD Max - 19 zł

Canal + - 29 zł

Eleven Sports - 5 zł

Multiscreen - 3 zł

Catch up TV - 4.99 zł

Nagrywarka sieciowa - 4 zł

 

To łącznie dawało 122.98 zł

 

Od października za Catch up TV płacę 7 zł i  za nagrywarkę 7 zł, bo mi się promocja na to skończyła i czekam do końca marca na koniec umowy za pozostałe pakiety. To łącznie daje teraz 127.99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marciniozo

Te ceny co miałem proponowane to miałem w dniu składanego wypowiedzenia 29 października i w dniu 30 października, chyba że masz na myśli początek października lub jego środek.

6 minut temu, marciniozo napisał:

Pełna zgoda! Ale tak jak napisałeś to temat na inną dyskusję.

Co do oferty Multimedia. Nie wiem jak to wygląda na dzień dzisiejszy. We wrześniu/październiku 2020r.  można było jeszcze wynegocjować bardzo dobrą ofertę.

 

6 minut temu, pat111 napisał:

 

 

Raver prosze daj namiary za tą cenę do tego konsultanta... mi za podobny zestaw krzyknęli niedawno 154 ( taka cena z hbo na rok w jakiejs promocyjnej) a drugi rok 166 (bo hbo drożej) :):)

Powiedźcie proszę czy jak wymówię telefonicznie to to "już święte " będzie ??? w sensie czy można odwołać w razie co wypowiedzenie jak nie dogadam się z BUK ?(robił tak ktoś?)

pozdr

@pat111 Nr ci nie dam bo to było rok temu. W tamtym roku też się nie dało a nagle się okazało że z ceny 113,99 zszedłem na 78,99 otrzymując więcej za mniej.... aż im w końcu rura zmiękła bo stałem twardo przy swoich warunkach, tak też teraz zrobię więc albo będą mieli 78,99 albo nic ich wybór. Ja ciśnienia nie mam na nich tym bardziej że konkurencji nie brakuje....

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem raczej na myśli początek października. Ja negocjowałem koniec września. Ktoś z kolegów pisał wcześniej, że na początku października też było jeszcze nieźle.

Być może całe to zamieszanie z przejęciem przez Vectrę miało na to wpływ. Może nowy prezes wydał już dyspozycje i dlatego sytuacja się zmieniła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ktoś ma alternatywę/dostęp do innego (tańszego) operatora to zawsze może go zmienić. Niestety nie każdy ma taką opcję.

Jednak patrząc na to co się dzieje, to nie tylko w MM, na dzisiaj oferta dużego pakietu TV (z kanałami premium), z szybkim internetem poniżej 100 zł to raczej nieosiągalna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marciniozo

MaxBox /Pakiet HD/ HBO HD Max/HBO GO/Canal Plus Prestige HD/ Eleven Sports/ Cinemax HD/ Multiroom/ 2x Moduł CAM/ Internet 600Mb/s to twoja oferta możesz proszę rozbić ją cenowo z osobna jak kolega @Kiler

13 minut temu, marciniozo napisał:

Panowie, jak ktoś ma alternatywę/dostęp do innego (tańszego) operatora to zawsze może go zmienić. Niestety nie każdy ma taką opcję.

Jednak patrząc na to co się dzieje, to nie tylko w MM, na dzisiaj oferta dużego pakietu TV (z kanałami premium), z szybkim internetem poniżej 100 zł to raczej nieosiągalna...

Tańszy to może i nie ale ma się dostęp PSP albo dekodera i programów 4k....

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raver proszę bardzo :

 

- Internet 600Mb/s - 10 zł

- MaxBox - 21 zł plus dostęp do usługi 14 zł razem - 35zł

- Multiroom - 5 zł

- Cinemax 5 zł

- Canal Plus Prestige - 29zł

- HBO HD Max - 19zł

- HBO Go - 0 zł

- Eleven Sports - 5 zł

- Pakiet cyfrowy HD - 5 zł

   Razem 113zł

 

Dysk HDD Verbatim 1TB (akurat był mi potrzebny - trafienie w punkt). Umowa negocjowana po wypowiedzeniu (wysłanym pocztą) pod koniec września 2020r.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, pat111 napisał:

Raver prosze daj namiary za tą cenę do tego konsultanta... mi za podobny zestaw krzyknęli niedawno 154 ( taka cena z hbo na rok w jakiejs promocyjnej) a drugi rok 166 (bo hbo drożej) :):)

Powiedźcie proszę czy jak wymówię telefonicznie to to "już święte " będzie ??? w sensie czy można odwołać w razie co wypowiedzenie jak nie dogadam się z BUK ?(robił tak ktoś?)

pozdr

@pat111 1 rozmowa była z DUK podczas składania telefonicznego wypowiedzenia przełączono mnie do owego Działu a to pod nr kontaktowym dla abonentów czyli 24 424 42 44 tu cena była za 102, następny tel. był spod nr 24 357 50 12 tu cena była już droższa 110 zł obydwie odrzuciłem. Jeśli natomiast złożyłeś wypowiedzenie telefoniczne to jest one święte ale w każdej chwili możesz je wycofać przed końcem trwania umowy licząc się z tym że ceny przejdą na standardowe bo akurat w MMP nie obowiązuje utrzymanie ceny na umowie na czas nieoznaczony jak to bywa u operatorów tv satelitarnej a z chęcią bym na taką umowę przeszedł utrzymując te ceny co mam ale Multimedia nie jest w tym temacie reformowalna na dzień dzisiejszy i chyba nigdy nie będzie bo wcześniej zniknie całkiem z rynku bo wchłonie ją ostatecznie Vectra.

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formalnie to Vectra już przejęła MM. Pomału jak to się mówi robią porządki. a że idzie to jak po gruzie to inna inszość.

Tak jak już wcześniej napisałem. Nowy prezes, nowe porządki, nowe wytyczne - to i negocjacje być może po nowemu...

 

Tak jak zrobił to operator komórkowy Orange - zero negocjacji. Składasz wypowiedzenie - proszę bardzo żegnaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, marciniozo napisał:

Raver proszę bardzo :

 

- Internet 600Mb/s - 10 zł

- MaxBox - 21 zł plus dostęp do usługi 14 zł razem - 35zł

- Multiroom - 5 zł

- Cinemax 5 zł

- Canal Plus Prestige - 29zł

- HBO HD Max - 19zł

- HBO Go - 0 zł

- Eleven Sports - 5 zł

- Pakiet cyfrowy HD - 5 zł

   Razem 113zł

 

Dysk HDD Verbatim 1TB (akurat był mi potrzebny - trafienie w punkt). Umowa negocjowana po wypowiedzeniu (wysłanym pocztą) pod koniec września 2020r.

 

 

HBO HD Max - 19zł masz w takiej cenie a nie czasem 19,99 zł? Jaką wcześniej miałeś umowę przed tym wrześniowym przedłużeniem i czy miałeś te składniki umowy wcześniejszej w cenie 0 zł typu Eleven, Multiroom, itp. jak u mnie czy dopiero dobierałeś je podczas przedłużenia?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo co miałem wcześniej z tym, że Internet zwiększony z 300Mb/s do 600 Mb/s. Wcześniej płaciłem 100 zł. Gdybym zostawił Internet 300Mb/s płaciłbym tyle samo.

Co do zmian poszczególnych składników. Bardzo miła pani konsultantka mówiła, ze to zależy od aktualnych promocji w danym okresie. Raz coś jest za 0 zł, innym razem za 5 zł.

Podsumowując liczy się efekt końcowy. Uważam, że aktualna oferta jest bardzo dobra. Podstawa to dobry Internet. Dzięki niemu mam dostęp do usług VOD 4K. Do tego podłączony sieciowy odtwarzacz strumieniowy też 4K.

Edytowane przez marciniozo
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, marciniozo napisał:

Mam to samo co miałem wcześniej z tym, że Internet zwiększony z 300Mb/s do 600 Mb/s. Wcześniej płaciłem 100 zł. Gdybym zostawił Internet 300Mb/s płaciłbym tyle samo.

Co do zmian poszczególnych składników. Bardzo miła pani konsultantka mówiła, ze to zależy od aktualnych promocji w danym okresie. Raz coś jest za 0 zł, innym razem za 5 zł.

Podsumowując liczy się efekt końcowy. Uważam, że aktualna oferta jest bardzo dobra. Podstawa to dobry Internet. Dzięki niemu mam dostęp do usług VOD 4K. Do tego podłączony sieciowy odtwarzacz strumieniowy też 4K.

Czyli widzisz że u ciebie podwyżka sięga bagatela ledwo 13 zł gdzie internet miałeś 300 a ja 120 a u mnie za to samo prawie tylko oprócz Cinemax ale zamiast tego MMGO krzyczą sobie podwyżkę rzędu 31 lub 23 zeta więc coś tu jest nie tak za co mi chcą tyle dowalić jak oferta ta sama a tyle podwyżki, ja rozumie podwyżkę ale więcej usług a nie to samo a drożej.... :D

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marciniozo napisał:

Tylko weź pod uwagę okres negocjacji. Mogło się wiele zmienić pod rządami nowego prezesa.

Mimo wszystko życzę Ci aby udało się uzyskać jak najbardziej korzystną ofertę.

Dzięki. W sumie to już wiem za co mi chcą dowalić konkretnie tak przypuszczam mianowicie:

 

Stara umowa:                                                   Nowa umowa:

Maxbox - 10 zł +10 zł                                      Maxbox - 20 zł

Canal+ Prestige - 29 zł    =                             Canal+ Prestige - 29 zł

HBO HD Max - 19,99 zł    +/- 0,99  zł            HBO HD Max - 19,99 zł/19 zł

Pakiet HD - 0 zł + 5 zł                                     Pakiet HD - 5 zł

Eleven Sports - 0 zł  + 5 zł                             Eleven Sports - 5 zł

HBO Go Net - 0 zł      +/- 7  zł                        HBO Go Net - 0/7 zł

MMGo vel Multiscreen - 0 zł +3 zł                 MMGo vel Multiscreen - 3 zł

2xCam w tym Multiroom - 0 zł +5 zł             2xCam w tym Multiroom - 5 zł

opłata za udostępnienie urządzenia -10 zł = opłata za udostępnienie urządzenia - 10 zł

Net120 MB+ - 10 zł  +/- 8 zł                           Net120 MB+ - 10/18 zł

 

Cena: 78,99 zł PLN                                        Cena: 101,99 zł/102 PLN-wersja tańsza/109,99/110 wersja droższa bo za internet 8 zeta a prędkość taka sama :/

Umowa: 12 m-cy.                                           Umowa: 12 m-cy.

 

Ewentualnie za HBO HD max -  minus 0,99 zł wtedy cena 19 zł a za HBO GO Net - plus 7 zeta i wtedy by to pasowało

Nie wiem czy dobrze kalkuluję ale chyba tak to powinno wyglądać....

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromny zdaniem to jednak nie jest "do[beep]e". Oczywiście Twoja decyzja, Twoje pieniądze. Jednakże opłaty rzędu 100-120zł to jest dobra oferta. A, że płaciłeś taniej, no cóż negocjuj. Może i teraz uda się taniej. Oby nie okazało się, że za chwilę takie usługi będą kosztować ze 150zł...

Prześledziłem swoje faktury w MM z ostatnich lat (sporo się cofnąłem). Było, że płaciłem 90zł a było, że i 150zł...(i to za mniej).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, marciniozo napisał:

Moim skromny zdaniem to jednak nie jest "do[beep]e". Oczywiście Twoja decyzja, Twoje pieniądze. Jednakże opłaty rzędu 100-120zł to jest dobra oferta. A, że płaciłeś taniej, no cóż negocjuj. Może i teraz uda się taniej. Oby nie okazało się, że za chwilę takie usługi będą kosztować ze 150zł...

Prześledziłem swoje faktury w MM z ostatnich lat (sporo się cofnąłem). Było, że płaciłem 90zł a było, że i 150zł...(i to za mniej).

 

 

Pisałem wyżej ja nie tak dawno dostałem "extra" propozycję z BUK: Superbox/dzieci/canal/sporthd/eleven/hbo dekoder i 2 xmultirom net 120 za 154 za pierwszy ro i 166 za drugi:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pat111 napisał:

Pisałem wyżej ja nie tak dawno dostałem "extra" propozycję z BUK: Superbox/dzieci/canal/sporthd/eleven/hbo dekoder i 2 xmultirom net 120 za 154 za pierwszy ro i 166 za drugi:):)

Zacznijmy od tego jaką miałeś cenę wcześniej na umowie bo jeśli miałeś zbliżoną do tej propozycji to dużo nie ugrasz. I tak jak napisał @marciniozo podstawa to wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marciniozo napisał:

pat111, no właśnie, czytałem oczywiście Twój post. Wypowiedzenie to podstawa negocjacji.

to były superoferty od utrzymania... po przekierunkowaniu z BOKu i zapowiedzi mojej, że bedziemy się żegnać... jak widać nie podziałało:) a miałem coś za 121 z netem 60 i bez hbo :)

 

Edytowane przez pat111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończy mi się roczna umowa z MM.

To tej pory poniższy zestaw kosztował mnie 110 zł przy umowie na 12 miesięcy:

 

- Max Box

- HD

- HBO

- HBO GO

- Canal+ Prestige

- Eleveny

- Multimedia Go

- multiroom

- PVR

- Internet 300Mb / WIFI

 

BOK oferuje tę samą cenę na 24 miesiące, bądź z internetem 600 Mb w cenie 117 zł, na 24 miesiące. Dodam, że nie składałem jeszcze wypowiedzenia. Jak myślicie, ile można urwać negocjując z DUK?

 

 

Z góry dziękuję za sugestie ;)

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia to i tak zaproponowano Ci dobrą cenę. Wiadomo, że jest ono podstawą do negocjacji, ale za dużo to nie urwiesz. Poczytaj kilkanaście postów wstecz. Właśnie o tym pisaliśmy i o ofertach w cenie 150zł...

Myślę, że gdybyś ofertę z internetem 600Mb/s uzyskał w  okolicy 100 zł  to byłoby OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Raver napisał:

Jako że okres 12-miesięcznej umowy przedłużonej od dnia 1 grudnia 2019 r. dobiega końca, zaczęła się walka o przedłużenie. Wypowiedzenie złożone z końcem października telefonicznie. I zaczęli wydzwaniać za ofertami o ponad 30 zł droższymi nie oferując w zamian nic za przedłużenie.

Moja obecna oferta poniżej, kończy się z dniem 30.11.2020 r. a oferty przedłużeniowe które miałem już przedstawione w przedziale między 102 a 110 złotych które odrzuciłem za to samo.

 

Maxbox - 10 zł

Canal+ Prestige - 29 zł

HBO HD Max - 19,99 zł

Pakiet HD - 0 zł

Eleven Sports - 0 zł

HBO Go Net - 0 zł

MMGo vel Multiscreen - 0 zł

2xCam w tym Multiroom - 0 zł

opłata za udostępnienie urządzenia 10 zł

Net120 MB+ - 10 zł

 

Cena: 78,99 zł PLN

Umowa: 12 m-cy.

 

Jak myślicie zmięknie im rura pod koniec miesiąca? Podstawą przedłużenia dla mnie jest utrzymanie tych warunków które wywalczyłem rok temu podczas przedłużania plus ewentualnie dobranie 3 modułu CAM.

Nie zmiękną. Nowa cena i tak jest bardzo dobra. Policz ile taki pakiet wychodzi w Vectrze lub konkurencji. Powoli podnoszą wszystkim. I niebawem wszyscy forumowicze się z tym zetkną. Podwyżka tym większa im mniej płaciłeś w poprzedniej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, taki temat. Przy opisie pakietów na stronie jest informacja, że jest funkcja Wi-Fi. Posiadam od niedawna paczkę z opcją internetu 600+, nowy modem to Arris TG 2492 - świecą się wszystkie kontrolki oprócz tych sygnalizujących Wifi, czyli 2.4 GHz i 5GHz - czy to jest opcja dodatkowo płatna, czy powinna działać automatycznie? Wejście na stronę konfiguracji modemu kończy się fiaskiem.

Wcześniej miałem internet 120+ na modemie Motoroli bez wifi, więc nie wiem czy teraz to ma działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w skrzynkach już ulotki Vectry a na ulicach na mieście ich reklamy. Powiem tak ich ceny z ulotki  nie powalają, sam pakiet Platynowy czyli odpowiednik MaxBoxa to 74.99 zł a gdzie jeszcze net. Dodatkowo w tym pakiecie na liczyłem tylko 6 kanałów sportowych. Gdybym chciał mieć tą zawartość sportu co mam teraz, muszę dobrać ten ich Sport na Ostro a jego ceny nie znam. Teraz w MM za 75 zł mam MaxBoxa, HD, HBO i net 60, czyli tyle co sama Platyna w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...