Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2023 o 11:19, PowerTV napisał(a):

Informowaliśmy widzów na antenie kanału Antena o zmianie pozycji w sieci Vectra (Multimedia).

 

Nie trafiłem na takie informacje. Z przyzwyczajenia  nadal włączam 618 ... I niestety tu Anteny już nie ma i Nuta Gold zakodowana, a ucieszyła mnie informacja że będzie na liście kanałów, szkoda nie działa zawsze ktoś może by się trafił z  telemetrem 🧐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4pepik

Tak jednoznacznie ciężko powiedzieć. Teraz wszystko drożeje. Jednak ta oferta taka sobie. A składałeś wypowiedzenie? Albo dzwoniłeś do DUK na numer 244244335? Coś może więcej wywalczysz.

Co do Netfilx - za 10zł to pewnie wariant podstawowy w SD... tak mi proponowali. Podziękowałem za SD. No chyba, żeby to było w Full HD. O 4K nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, 4pepik napisał(a):

Za to co w stopce zaproponowali 100zł. Było 90 czyli +10.

Za dodatkowe 10 zł proponują Netflixa.

Brać?

 

Lepiej 12 miesięcy czy 24?

Uważam, że oferta nie jest zła. Możesz o pakiet HD w cenie powalczyć jeśli nie masz. Podstawa to wypowiedzenie, ale patrząc na te podwyżki inflacyjne to jak masz alternatywę to uciekaj. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netfix za 10 zł pakiet najniższy i tak jak kolega Pawel mnie sprostował jest w 720p. Mi jak Pani z MM go proponował to zapytałem o wyższy pakiet Full HD to powiedziała o ile pamiętam, że był za czterdzieści kilka złotych. To znaczy tak mi proponowała.

Edytowane przez marciniozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać zależy od oferty jaką indywidualnie proponują 

Ja podziękowałem za Netflixa w MM. 

Za pierwszym razem proponowali za darmo jako dodatek to internetu. Ale umowa na dwa lata co mi nie pasowało 

Kolejna oferta i już dało się na rok ale wtedy już Netfix nie był za darmo.

A, że mam z innego źródła to podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maks27 Antena HD jest w Multimedia na pozycji 161 zaraz za TVP Nauka która jest na pozycji 160. Jeśli masz moduł CAM zrób ponowne wyszukiwanie kanałów w tv, jeśli masz dekoder to bez większych problemów na pozycji 161 powinna być Antena HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zerojedynkaX napisał(a):

Jak się dodzwonić do Multimedii ?

Chciałem zgłosić awarię internetu i wszystkie znane mi numery odpowiadały "połączenie nie może być zrealizowane"  albo wręcz "nie ma takiego numeru".  Co jest grane ?  Pozmieniali numery na vectrowskie ?

Ja od kiedy mam neta w multimedii to piszę zgłoszenie na: ebok_pomoc@multimedia.pl , zazwyczaj do godziny jest odpowiedź z działu wsparcia technicznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirolop napisał(a):

maks27 Antena HD jest w Multimedia na pozycji 161 zaraz za TVP Nauka która jest na pozycji 160.

 

Wiem, jednak siła przyzwyczajenia, podejrzewam że celowo MWE negocjowało pozycję 618 dla Nuta Gold i nową 161 dla Anteny. Tylko szkoda że równocześnie nie dołączono Nuta Gold do oferty MM.

Swego czasu jak pytałem o Filmax w ofercie to @PowerTV sugerował mi przejście do Vectry. Jednak nie będę zmieniał oferty tylko dla kanałów MWE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że ten dodatek inflacyjny nie dotyczy wszystkich. Ja podpisywałem umowę w sierpniu 2022 roku na 2 lata i jak do tej pory nic mi nie przyszło i płacę tyle samo na ile się zgodziłem. Umowę podpisywałem zdalnie po rozmowie telefonicznej z DUK potwierdzając TAK na przysłany SMS z warunkami i ceną. Nic nigdy mi nie mówił o żadnej podwyżce inflacyjnej. Następną umowę mam zamiar zawrzeć w sierpniu 2024 roku, mam nadzieję na tych samych zasadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...