Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w końcu nową numerację na ADB. Na szczęście lista własna nienaruszona. 😄

 

Wskoczył mi Eleven Sports 4, ale pisze, że brak uprawnień, a mam ten pakiet wykupiony. Rozumiem, że to po prostu skopiowana lista z Vectry, a klienci MM nadal nie mają dostępu do tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, levybydg napisał:

Mam w końcu nową numerację na ADB.Na szczęście lista własna nienaruszona 😄

 

Wskoczył mi Eleven Sports 4,ale pisze że brak uprawnień a mam ten pakiet wykupiony.Rozumiem,że to po prostu skopiwana lista z vectry,a klienci MM nadal nie mają dostępu do tego kanałyu?

Vectra miała się wymieniać kanałami z Multimedią i na odwrót. A co do uprawnień, przedzwoń sobie na infolinię. Ja miałem kiedyś to samo. Ale z Vectrą.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra nie wymieni się nawzajem swoimi kanałami w ofertach. Pamiętam kiedyś, jak UPC łączyło się z Asterem to abonenci tego drugiego operatora dostali dostęp do oferty UPC.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cuda się dzieją. Rozłącza VPN do pracy. Myślałem, że to coś z tym VPN, a tu żona płacze, że FB wolno działa. Faktycznie coś gdzieś kleknęło.

Na 244244244 automatyczna zapowiedź że jest awaria.

 

16 minutes ago, Wezu said:

Sypie i to co rusz. Powtórzę się, ale tak jest od przejęcia Vectry.

Raczej od przejęcia przez Vectrę.

Edytowane przez klosz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś wyjątkowo bez awarii neta, ale w ostatnich 3 miesiącach było więcej problemów, niż wcześniej przez 10 lat.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Wezu napisał:
Sypie i to co rusz. Powtórzę się, ale tak jest od przejęcia Vectry.

Ale oni mają świadomość tego faktu.
Rozmawiałem telefonicznie z działem technicznym i potwierdzili, że faktycznie jest taka sytuacja.
Kwestia, kiedy się z tym uporają w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajzel w telewizji mają nie samowity, na mojej jednej karcie CI było brak telewizji kilka miesięcy, a jako że nie korzystam to dopiero po jakimś czasie się zorientowałem. Zaczęło się to, jak Vectra postanowiła mieszać i nawet rozmowa z technikiem i "ich" śmieszne restarty uprawnień nic nie dały. Ciesze się, że tego syfu się pozbyłem, tylko internet jeszcze aby nabrał stabilności, bo tutaj opcji innych, jak Orange 25 Mbit/s nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kiler napisał:

Wczoraj dostałem maila od MM, że mogę zwiększyć prędkość Internetu za 10 złotych i po kliknięciu przekierowuje do formularza, żeby zostawić swoje dane i będą dzwonić.

 O ile zwiększyć prędkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenie prędkości internetu (za 10 PLN miesięcznie) - w trakcie trwania umowy - jest możliwe od wielu lat.

Multimedia wiele razy dzwoniła do mnie z taką cudowną "propozycją nie do odrzucenia".

Dla operatora to czysty zysk, bo rachunek abonenta zostanie powiększony o te 10 PLN.

Operator odkręci kurek z prędkością (dla niego to przecież żadna strata), a w zamian klient zostanie uszczuplony o 10 PLN miesięcznie.

Kto na tym zyska realnie ? Pytanie retoryczne. Tylko uważajcie przy podpisywaniu aneksów żeby wszystkie usługi kończyły się potem w jednym terminie.

Bo jak się rozjadą czasowo to zyska na tym już tylko operator. 😉

Edytowane przez Kleofas11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...