Jump to content

Wezu

Users
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Wezu

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

53 profile views
 1. Wyjaśnij dlaczego na dekoderze miał bym nie mieć telewizji a na CAM tak bo nie rozumiem
 2. Wszystko działało u mnie wczoraj, Kwidzyn
 3. Gra ktoś w gry przez sieć? Czasami grywam w CS'a i zauważyłem skoki pingu np. z 50 ms do 120 ms i zaraz spada i tak co jakiś czas. Ktoś również ma taki problem? Druga sprawa to siła sygnału kablówki w TV. Posiadam moduł CAM i w obu telewizorach mam siłę sygnału na poziomie 50-70%, a jakość 90-100%. Czy przez niską siłę sygnału kanały wolniej mogą się przełączać?
 4. Speed test działa jak ściąganie plików i pokazuje aktualną prędkość łącza do serwera w którym test jest połączony, nie pokazuje z średnich prędkości więc źle to rozumujesz a to że jeden serwer pokaże lepszy czy też gorszy wynik to zależy od wielu rzeczy a to że upload w teście spada do wartości przybliżonych jest z powodu nałożonego 'lejka' przez MM.
 5. Kiedyś był arkusz z polskimi dostawcami telewizji i szczegółową listą kanałów dostępnych w poszczególnych sieciach. Podeśle ktoś link?
 6. Do tej pory używałem IPTV z innego źródła, które było 1:1. Co do satelity to bitrate HBO jak i C+ wydają się być w Mulitmedii w gorszej jakości, ale pewnie to tylko moje odczucie.
 7. Wczoraj podłączyli i muszę przyznać że internet chodzi super. Jakość TV natomiast chyba nieco gorsza od sat. Co to jest ten multiscreen?
 8. O, dzięki za info. Umowa jeszcze nie podpisana, bo czekam na montera, z którym ją podpiszę. Ile można zejść z ceną za pakiet HBO, C+ Sport, Champ HD, Filmy i seriale z Cinemax + net 120mb dla nowego klienta?
 9. Internet 120mb i telewizja Superbox z kartą CI za 55zł/m-c od 2 miesiąca plus cały pakiet dodatków, np. C+ na 2 miesiące za darmo. Umowa dla nowego klienta.
×
×
 • Create New...