Jump to content

Wezu

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wezu

 1. Przed chwilą dostałem telefon od MM że mój router nie wymaga wymiany tak jak podejrzewałem 'praca wielokanałowa – 24DS x 8US (do 1320 x 240 Mbps'
 2. Pytałem na infolinii ale Pani nie miała żadnych informacji co do routerów a nawet dzwoniła do technika i powiedziała że do tej prędkości są 3 modele a mianowicie Arris, Cissco i TechniColor lecz więcej danych nie miała. Aktualnie mam model Arris TG2492 i nie narzekam a prędkości zawsze mam 120mb/s według speed testów.
 3. 1 września podwyższą mi prędkość do 300mb/s, w piątek wymienią router na nowy bo mój Arris niby jest nie odpowiedni.
 4. Nie miałem dużo manewru co do negocjacji bo jestem w MM od stycznia i za opcję 120mb/s płaciłem 25zł z opcją TV max boxem wychodziło 69zł za wszystko.
 5. Wczoraj zamówiłem 300mb/s za 44.89zł/msc umowa na 24 miesiące.
 6. Wyjaśnij dlaczego na dekoderze miał bym nie mieć telewizji a na CAM tak bo nie rozumiem
 7. Wszystko działało u mnie wczoraj, Kwidzyn
 8. Gra ktoś w gry przez sieć? Czasami grywam w CS'a i zauważyłem skoki pingu np. z 50 ms do 120 ms i zaraz spada i tak co jakiś czas. Ktoś również ma taki problem? Druga sprawa to siła sygnału kablówki w TV. Posiadam moduł CAM i w obu telewizorach mam siłę sygnału na poziomie 50-70%, a jakość 90-100%. Czy przez niską siłę sygnału kanały wolniej mogą się przełączać?
 9. Speed test działa jak ściąganie plików i pokazuje aktualną prędkość łącza do serwera w którym test jest połączony, nie pokazuje z średnich prędkości więc źle to rozumujesz a to że jeden serwer pokaże lepszy czy też gorszy wynik to zależy od wielu rzeczy a to że upload w teście spada do wartości przybliżonych jest z powodu nałożonego 'lejka' przez MM.
 10. Kiedyś był arkusz z polskimi dostawcami telewizji i szczegółową listą kanałów dostępnych w poszczególnych sieciach. Podeśle ktoś link?
 11. Do tej pory używałem IPTV z innego źródła, które było 1:1. Co do satelity to bitrate HBO jak i C+ wydają się być w Mulitmedii w gorszej jakości, ale pewnie to tylko moje odczucie.
 12. Wczoraj podłączyli i muszę przyznać że internet chodzi super. Jakość TV natomiast chyba nieco gorsza od sat. Co to jest ten multiscreen?
 13. O, dzięki za info. Umowa jeszcze nie podpisana, bo czekam na montera, z którym ją podpiszę. Ile można zejść z ceną za pakiet HBO, C+ Sport, Champ HD, Filmy i seriale z Cinemax + net 120mb dla nowego klienta?
 14. Internet 120mb i telewizja Superbox z kartą CI za 55zł/m-c od 2 miesiąca plus cały pakiet dodatków, np. C+ na 2 miesiące za darmo. Umowa dla nowego klienta.
×
×
 • Create New...