Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, adam2000 napisał:

W Suwałkach Biznes24 wskoczył już 1 stycznia na 806 pozycji. Z drugiej strony fajnie byłoby, żeby Vectra wymieniła się całkowicie z Multimedia kanałami i na odwrót. Wszyscy na tym by zyskali. Może powoli będą wprowadzać nowe kanały ?

Fajnie sobie pomarzyć na Nowy Rok ?

Czekamy na FOX Comedy, pozostałe NG i BBC ?

Z tego co mi wiadomo to nie będzie takiej operacji połączenia ofert w najbliższym czasie. Niedługo kończy mi się umowa i dzwoniłem w sprawie wymówienia. Gość chciał prowadzić od razu rozmowę utrzymaniową, a ja zadałem pytanie czy np. przy nowej umowie kupując paczkę Eleven dostanę ES4 i 4K, albo czy mogę wybrać bogatszą paczkę TV np. Nat Geo Wild, People i itd. Powiedział człowiek jasno, że nie ma takiej możliwości, bo choć jest infrastruktura Vectra to nie ma możliwości dostać kanałów Vectry będąc w MM. Na to odparłem, że korzystniej raczej iść do Vectra. Może będzie drożej, ale paczki kanałów nie będą tak okrojone. Poszukałem dokładnie listy kanałów i zauważyłem pewien paradoks, lista programów na stronie wykupowania paczek online jest opisana logiem Vectra, ale paczki kanałów różnią się w stosunku do tych oferowanych przez Vectra. W innym miejscu strony jest kolorowa lista kanałów z pakietami MM (StartBox i itd). Na stronie gdzie można kupić pakiet MM Online w ogóle nie ma możliwości kupienia np. maxbox tylko przykładowo jest pakiet złoty... Bałagan jest po całości i już chyba sami nie wiedzą co komu sprzedają. Pan na telefonicznym BOK mówi do mnie, że on też mi może sprzedać paczkę Vectry i migrować mnie do Vectry, ale da mi drożej paczki. Na pytanie o ceny dowiedziałem się, że obecnej ceny 82 PLN / miesiąc już raczej nie utrzymam. To, że wrzucają stacje Biznes 24. Ok tylko kto to ogląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomekjot napisał:

To szkoda, ze nie będzie wymiany kanałów. Jako największa kablówka w Polsce powinni mieć najbogatsza ofertę programową. No cóż, ale czego się lepszego  podziewać po polskich biznesach...

Idąc tym tokiem rozumowania ceny też powinni mieć największe? Bo chyba jest oczywiste, że najniższe ceny wśród kablówek z czegoś się biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, impact napisał:

Jeżeli mam umowę do 31.03.2022 to jest jakaś szansa, że dostanę nowe oferty z vectry? Wymieniłbym w końcu wysłużony dekoder multimedi na coś nowszego.

W lutymn trzeba zadzwonić na 244-244-244 i złożyć wypowiedzenie wszystkich usług. Ja już jestem po tym kroku. Człowiek, który ze mną rozmawiał od razu chciał podjąć rozmowę o utrzymanie przy czym utrzymanie załatwia się na innym numerze 244-244-333. Stwierdziłem więc jasno, że nie interesuje mnie współpraca z firmą, która robi bałagan na liście kanałów. U mnie np. jest tak, że jednego dnia na kanale 160 mam eurosport HD drugiego dnia NatGeo a trzeciego dnia trzeba od nowa szukać kanałłów, bo większość nie odbiera. Na czwarty dzień i tak sypią się uprawnienia i trzeba dzwonić po pomoc. Po tej kwestii Pan odparł, że zrobili nowy dosył, nową liste kanałów w ramach ulepszeń. Myślę OK, to pytam czy jeśli kupię paczkę Elevenów to czy dostanę Eleven sport 4, Eleven 4K albo paczkę bogatszą o NatGeo. Dowiedziałem się, że z automatu to nie będzie bo jak narazie nie ma w planach ujednolicenia ofert. Stwierdziłem, że lepiej przenieść się do Vectra. Pan odparł, że ok można migrować po zakończeniu umowy do Vectry, ale paczki będą droższe. Stwierdził, że chętnie da mi ofertę MM. Zapytałem czy jest szansa na utrzymanie ceny 82 - 90 PLN. Nie, bo wszystko podrożało i to rzekomo z winy nadawców, bo podnieśli ceny swojego dosyłu. Mnie się wydaje, że spółki poinwestowały w połączenie MM - Vectra i teraz chcą odrobić inwestycje kosztem abonentów. Osobiście stwierdzam, że narazie czekam, bo moja umowa choć wypowiedziana to ważna do 28.02. Nie będę też dzwonił sam na numery z smsa niech sami dzwonią z propozycją jeśli chcą, ale sądzę, że jeśli paczki w MM są wybrakowane, brak Eleven Sport 4, Canal+ też niepełna paczka to uważam, że podwyżka może być na jakieś 90 góra 95 zł. Od konsultanta dowiedziałem się, że oczekuje niemożliwego. Po woli współpraca z MM staje się nieopłacalna. Wiele firm za ponad 100 PLN da porządną paczkę usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, thommy18 napisał:

W lutymn trzeba zadzwonić na 244-244-244 i złożyć wypowiedzenie wszystkich usług. Ja już jestem po tym kroku. Człowiek, który ze mną rozmawiał od razu chciał podjąć rozmowę o utrzymanie przy czym utrzymanie załatwia się na innym numerze 244-244-333. Stwierdziłem więc jasno, że nie interesuje mnie współpraca z firmą, która robi bałagan na liście kanałów. U mnie np. jest tak, że jednego dnia na kanale 160 mam eurosport HD drugiego dnia NatGeo a trzeciego dnia trzeba od nowa szukać kanałłów, bo większość nie odbiera. Na czwarty dzień i tak sypią się uprawnienia i trzeba dzwonić po pomoc. Po tej kwestii Pan odparł, że zrobili nowy dosył, nową liste kanałów w ramach ulepszeń. Myślę OK, to pytam czy jeśli kupię paczkę Elevenów to czy dostanę Eleven sport 4, Eleven 4K albo paczkę bogatszą o NatGeo. Dowiedziałem się, że z automatu to nie będzie bo jak narazie nie ma w planach ujednolicenia ofert. Stwierdziłem, że lepiej przenieść się do Vectra. Pan odparł, że ok można migrować po zakończeniu umowy do Vectry, ale paczki będą droższe. Stwierdził, że chętnie da mi ofertę MM. Zapytałem czy jest szansa na utrzymanie ceny 82 - 90 PLN. Nie, bo wszystko podrożało i to rzekomo z winy nadawców, bo podnieśli ceny swojego dosyłu. Mnie się wydaje, że spółki poinwestowały w połączenie MM - Vectra i teraz chcą odrobić inwestycje kosztem abonentów. Osobiście stwierdzam, że narazie czekam, bo moja umowa choć wypowiedziana to ważna do 28.02. Nie będę też dzwonił sam na numery z smsa niech sami dzwonią z propozycją jeśli chcą, ale sądzę, że jeśli paczki w MM są wybrakowane, brak Eleven Sport 4, Canal+ też niepełna paczka to uważam, że podwyżka może być na jakieś 90 góra 95 zł. Od konsultanta dowiedziałem się, że oczekuje niemożliwego. Po woli współpraca z MM staje się nieopłacalna. Wiele firm za ponad 100 PLN da porządną paczkę usług.

Trzeba było w grudniu dzwonić z wypowiedzeniem w związku z Polsatami, jeśli masz jakieś tam minimum elokwencji i umiesz rozmawiać z ludźmi to dostałbyś to co masz teraz po niższej cenie, tak jak dostałem ja np,ale myślę że na forum znalazłoby się więcej osób które coś utargowały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ja napisałem, że chcę coś targować z kimś ? Podstawowy problem operatora Multimedia jest taki, że nie szanuje klienta. Na listach programowych napisane jest, że lista ta nie stanowi oferty handlowej. Jeśli więc chodzi o to jakie mamy programy to może być tak, że większość z tych, na które podpisaliśmy umowe zniknie. Dlatego, że stacji gwarantowanych jest około 30% wszystkich, a 70% nie. Operator planuje wycofać Polsaty, nie wiadomo jak będzie do końca. Ja np. nic nie wypowiedziałem a czas na decyzje o nowej umowie mam do 1.03.2021. Dla mnie nie jest interesujące to, że będę miał umowę bez Polsatów i z okrojonymi paczkami premium. Co do ceny za paczkę jaką posiadam (inna jest mi zbędna) to jestem w stanie zapłacić te 90 PLN / miesiąc. Chyba, że wypadną Polsaty a operator będzie chciał więcej pieniędzy za to samo pod pretekstem szybszego internetu, gdzie łącza 150 mbit nie jestem w stanie wykorzystać to wtedy będę szukał alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, może ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją. Robiłem zmianę usytuowania routera, kupiłem trójnik itd. Od momentu podłączenia jest taka sytuacja że momencie gdy włączony jest router i tv z modułem cam to mam cały czas klatkowanie na ekranie, zaś po wyłączeniu z prądu routera, problem ustępuje. Czy jakieś zwarcie powstaje na trójniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem takiego maila z MM:
 

Cytat

 

Działając na podstawie § 3 ust. 241 Regulaminu świadczenia usługi radia i telewizji kablowej przez Multimedia Polska, informujemy, że z dniem 13 lutego 2021 roku w ofercie naszych usług w zakresie podstawowych pakietów programowych telewizji kablowej świadczonej w sposób cyfrowy nastąpi zmiana polegająca na wycofaniu z oferty objętej gwarancją Operatora i zaprzestaniu dostarczania jako gwarantowanych następujących programów: Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD.

Od dnia 13 lutego 2021 roku kanały te będą dostępne w ofercie jako niegwarantowane.

(...)

Jeśli nie akceptują Państwo wspomnianych zmian warunków Umowy (tj. przesunięć w zakresie charakteru programów), przysługuje Państwu prawo do złożenia wypowiedzenia według zasad wskazanych poniżej.

Oświadczenie o rozwiązaniu Umowy abonenckiej powinno być dostarczone do Multimedia Polska nie później niż w terminie miesiąca od otrzymania niniejszego pisma. W przypadku rozwiązania umowy z uwagi na brak akceptacji powyższych zmian warunków umowy, Dostawcy Usług nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentowi.

 

 

Umowę aneksowałem pod koniec sierpnia 2020 r. W kanałach gwarantowanych nie było wtedy Polsatów, więc teoretycznie, ze względu na obecne zmiany i wycofanie Polsatów, nie powinno być możliwości wypowiedzenia umowy bez zwrotu ulgi. A jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotreksuchy90 napisał:

za pełen pakiet bez erotyki plus 2xmultiroom i net 300 mb/s płacę 129zł ?

Weź erotykę, to będzie taniej.

 

A tak na poważnie, za tv bez hbo i bez Canal+ z net 300Mbps płaci się ok. 50 zł, do tego dodaj opcje i wyjdzie kwota ok. 85-95 zł, którą powinieneś płacić.

Edytowane przez aquarius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu rozmawiałem z DUK. Informacja co do Polsatów jest taka, że będą kanały dostępne w ekstra płatnych paczkach, więc  w sumie słabo. Miałem też propozycję z DUK to to samo co mam za 90 PLN lub pakiet z Maxboxem (nie interesuje mnie) też za 90 PLN. Jak narazie podziękowałem i czekam dalej. Za wszelką cenę chcą 90 PLN za miesiąc nie dodając nic. Gdybym wziął Superbox i dodatki to cena nie maleje - słabo. Byłem też szantażowany tym, że jeśli będę czekał dalej dostanę to za 150 PLN, podziękowałem pani za rozmowę. Za cenę oscylującą około 100 zł. lub nieco więcej chyba każda firma da pakiet i nie musi być to Multimedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet internetu mam mieć 150 mbit, czyli bez zmian. Skoro jest niski pakiet internetu (na wyższy się nie rzucam, bo jest mi zbędny) to cena też powinna być niska. W sumie chcą mi sprzedać pakiet za 90 PLN ten sam, co mam teraz za 80. Wstrzymuję się też ze względu na to, że ma być wprowadzony pakiet Polsatu, na tę chwilę go jeszcze nie ma. Myślę, że w lutym lub marcu pojawi się jak Polsaty będą szły do wyłączenia. Ogólnie rzecz biorąc to raczej słabo skoro dostawca chce więcej kasy nie zwiększając pakietu. Sam Maxbox nie interesuje mnie, bo nie chcę płacić za kanały z bajakami. Wolałbym takie kanały jak Eleven Sport 4, Nat Geo Wild, People. Rozmawiałem o tym, rzekomo oczekuję niemożliwego. Utrzymanie tej samej ceny przy dokładnie takim pakiecie jak teraz też jest niemożliwe. Ukierunkowałem się na przejście do Vectry, uzyskałem odpowiedź, że będzie znacznie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie lata przyzwyczailiśmy się do niskich cen w Multimedia. Niestety wszystko drożeje to i ceny w MM też idą w górę.

Inna sprawa, że Polsat poszedł ostro w górę za swoje kanały. A prawda jest taka, że płacimy za powtórki i reklamy. 

Byłoby fajnie gdyby można było wykupić tylko te kanały, które chcemy. Niestety tak się niemożna.

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja z kanałami Polsatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...