Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Pomozcie, bo nie wiem o co chodzi.

Przestaly mi dzialac niektore guziki na pilocie w wifiboxie. Tylko wybrane. Nie wiem o co chodzi. Nie dzilala np 6, 0, klawisz nawigacyjne w lewo czy sciszanie. Nie [beep] zresetowac ustawin pilota, bo tam w kodzi wpisuje sie 0...

Reset dekodare nie pomogl, z resztą identyczny pilot od drugiego dekodera na tym dziala... cos jest nie teges chyba z oprogramowaniem, ktorego nie moge zresetowac. Co robic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ircios napisał(a):

 

Cos takiego.... i wyobraz sobie, ze to nie poprawilo sytuacji...

Raczej chcialbym sie dowiedziec, czy mozna jakos inaczej przywrocic utawienia fabryczne pilota niz poprzez wpisanie tego kodu. Bo zakladam (byc moze blednie) ze to w tym tkwi problem. Stalo sie to nagle, bez zadnego mechanicznego uszkodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego.... i wyobraz sobie, ze to nie poprawilo sytuacji...
Raczej chcialbym sie dowiedziec, czy mozna jakos inaczej przywrocic utawienia fabryczne pilota niz poprzez wpisanie tego kodu. Bo zakladam (byc moze blednie) ze to w tym tkwi problem. Stalo sie to nagle, bez zadnego mechanicznego uszkodzenia.

Wyjmij baterie i powciskaj przez chwile wszystkie klawisze. Włóż baterie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie również brak sygnału na wszystkich kanałach od kilkunastu minut, co te dziady znów tworzą???...Bydgoszcz kujawsko-pomorskie, poziom 98-100%, jakość 0%

Edyta:

C+ Online też padł - UPES_1024...karwa fa 🤬

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast przychodzę z innym problemem, jakim jest napis "TEST" na wyświetlaczu dekodera ITI 5800SX, dekoder w ogóle się nie włącza, jest tylko w/w napis na wyświetlaczu dekodera. Co moi rodzice mają zrobić w związku z tym problemem?

 

PS: W/w dekoder należy do rodziców, na którym jest podpisana umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Darek z Ozimka napisał(a):

Ja natomiast przychodzę z innym problemem, jakim jest napis "TEST" na wyświetlaczu dekodera ITI 5800SX, dekoder w ogóle się nie włącza, jest tylko w/w napis na wyświetlaczu dekodera. Co moi rodzice mają zrobić w związku z tym problemem?

 

PS: W/w dekoder należy do rodziców, na którym jest podpisana umowa.

Wymienić za darmo w APS dekoder na nowy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sławek72 napisał(a):

INFO z ostatniej chwili z infolinii, "mamy wielką usterkę, to nic u Pana, to u nas nie działa ani sat ani online, prosimy uzbroić się w cierpliwość", gość prawie płakał przez telefon...🤣

Na jaki nr dzwoniłeś? Ja próbowałem na 223104747 i od razu na początku odrzucają połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...