Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, _Artek_ napisał(a):

Czyli fakt że problem dotyczy jednego kanału, pojawił się gdzieś w grudniu zeszłego roku i nie dotyczy tylko mojej instalacji również Cie nie przekonuje?:)
Mam nadzieje że kiedyś pójdziemy na piwo.  :)

I tak często go oglądasz że chcesz zrezygnować z tv-sat bo pisałeś że są wieczne problemy z odbiorem😂 A rozwiązaniem jest podmiana kopi tego kanału o czym pisała inna osoba. Ja sam nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie możesz mi napisać? tylko mam teraz vale forum przeszukać?

Tak chciałem wymienić sat na iptv, ponieważ mieszkam na 10 piętrze i jestem osobą poruszającą się na wózku, a co za tym idzie nie mogę samodzielnie poprawić ustawienia anteny zawieszonej na balkonie, jeśli zepsuje się internet (iptv) to od zera postawię go sam ale cena skutecznie powstrzymuje mnie przed taką zmianą…..

Nie jest to jednak forum o mnie tylko o telewizji i tego się trzymajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z tym kanałem nie tak - u mnie ten kanał działa bezproblemowo. Co do montażu sprzętu odbiorczego to obrotnicę wraz z anteną i konwerterem ustawiłem sam przy pomocy dekodera na Linuxie wraz ze smartfonem z aplikacją pokazującą parametry sygnału. Jak ktoś nie może sam ustawić anteny to zawsze można wezwać instalatora by zrobił to za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie da to dlaczego wilokrotnie tą antene poprawiałeś? Ja miałem antene ustawiona kiedyś przez  osoby które sie tym zajmują i mają do tego strzęt. Antena była przez ok 20 lat bez żadnych korekt itp.  A tu wiecznie było dobrze a nie  jest więc albo żle zamontowana albo żle skręcona😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co ta dyskusja, że jeden na sprzecie oeratora ma 60%, a drugi na sprzecie z wolnego rynku ma prawie 100% sygnału.  Wiadomo nie od dziś,  że sprzed od C+ ma słabe głowice.  Następna sprawa nie ma co zbytnio sugerować się procentami na pasku. W Wifipremiumbox miałem 45% na TVN 24 a na innych 55% i wszystko śmigało jął należy.  Dopiero był problem przy nagłej letniej ulewie, jak u każdego. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam swoj tuner VU i cameloena. Czy komuś jeszcze zgasły niektore kanały? Od kliku dni nie mam np HGTV, Polsat PLAY, TVP dokument i wielu innych. Są na różnych transmiterach.

Czy ostatnio C+ coś kombinuje ze starymi kartami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, cactus napisał(a):

Mam swoj tuner VU i cameloena. Czy komuś jeszcze zgasły niektore kanały?

Jeżeli nie masz sprzętu od operatora, to taka karta podlega wymianie. Kiedyś była jeszcze opcja aby dla tej karty otrzymać sprzęt od operatora. Proces wymiany kart trwa już od dawna - https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci

@esil70 jeżeli nie ma sprzętu operatora to rozwiązanie które sugerujesz nie znając szczegółów jeżeli w ogóle jest skuteczne jest to tymczasowe.

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 18:10, cactus napisał(a):

Mam swój tuner VU i Cameloena. Czy komuś jeszcze zgasły niektóre kanały? Od kliku dni nie mam np HGTV, Polsat PLAY, TVP dokument i wielu innych. Są na różnych transmiterach.

Czy ostatnio C+ coś kombinuje ze starymi kartami ?

Też mam VU ze starą kartą. No i  właśnie stwierdziłem kilka dni temu , że znikło kilka kanałów. Myślałem, że może problem z uprawnieniami bo jakoś tak dziwnie "uaktualniały" się na karcie. Ale po kilku prośbach o aktualizację uprawnień na karcie mimo tego, że są takie: 

Expire Date             Name

2024-04-161813@0001A0 unknown

2024-04-171813@000068 unknown

to nadal nie odbiera sporej ilości kanałów.

Dzwoniłem na infolinię i technik powiedział, że 12 lutego coś tam zmieniali w zabezpieczeniach i dlatego nie będzie odbierać.

 

Nie za bardzo uśmiecha mi się  brać ich sprzęt , bo trochę mnie kosztował ten VU+ . No i mam w nim moduł dostępowy z Polsatu.

Stąd zapytanie do fachowców cóż oni tam namieszali w tym Canale ?

Edytowane przez sat_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak

 

emmcache                      = 1,3,2,0
blockemm-g                    = 1
saveemm-s                     = 1
disablecrccws                 = 1
read_old_classes              = 0

 

Wyłączyłem blockemm-g i mam tak ( nie  załączałem saveemm-g): 

 

emmcache                      = 1,3,2,0
saveemm-s                     = 1
disablecrccws                 = 1
read_old_classes              = 0

 

Tak będzie dobrze ? Kiedyś przestrzegał mnie ktoś, żeby załączyć blokowanie globalnych emm'ów.

Edytowane przez sat_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło przy  blockemm-g                    = 1   1 zmienić na 0. Ale niech będzie i tak ponów uprawnienia i zobacz czy spadły globale i czy daty ruszyły do przodu. Ja nie mam dostępu do sprzętu ale zapewne u mnie jest to samo.Jutro będę w domu do sprawdzę. Na innym forum piszą że ten zabiego pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...