Skocz do zawartości

Problemy z odbiorem i sprzętem w platformie CANAL+


Tokić
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli nie w tym wątku to z góry przepraszam, ale działa Wam HBO ?? Mi z dnia na dzień przestało działać, tylko ten jeden kanał. Wszedłem w ustawienia-miernik sygnału i na antenie nr 1 poziom oraz jakość na 0, na antenie nr 2 jest ok. Na infolinii powiedział miły Pan, że może być problem z kablem, anteną albo wyjście sat w dekoderze mogło się popsuć. Wymieniłem dekoder na ten nowy 4k, i nadal jest ten sam problem. Wszystkie inne kanały działają, wszystkie inne na oby dwóch antenach poziom oraz jakość jest ok. Pomóżcie co mogę zrobić jeszcze ?? Poruszałem anteną ale nic to nie dało, antena nr 1 (poziom, jakość) nawet nie drgnęła. Kupić nowy konwerter ?? Nowe kable ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

 Może masz problem z LNB

Podmieniałem/przekładałem przewody w konwerterze i to samo było. Zaryzykuje i kupie nowy, jak to nie pomorze to chyba pozostanie wezwać tylko fachowca ;/

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś im tam się psuje ze sprzętem. Nagle nastała ciemność i komunikat o niedostępnym sygnale. Przywróciłem fabryczne pojawił się obraz ale komunikat wisi. Żadnej chmurki, a el classico lada moment. Procenty sygnału i jakości ok. Jaja jakieś działaja mi ze 2 kanały. 

 

Edytowane przez Kiler
Bez wulgaryzmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, marcinl88 napisał:

działa Wam HBO ?? Mi z dnia na dzień przestało działać, tylko ten jeden kanał.

Na pewno tylko HBO? na tym tp. nadawane są jeszcze inne programy - https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12284-H.html

 

8 minut temu, gobee napisał:

Coś im tam się pier.... li ze sprzętem

Po stronie nadawczej wszystko jest OK. Aktualnie wszystkie kanały odbieram bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że o tej porze roku w godzinach południowych jest zakłócenie sygnału przez słońce. 

Natomiast jeśli masz i problem wieczorem czy nocą  to sprawdź wszystko. 

1 godzinę temu, marcinl88 napisał:

Podmieniałem/przekładałem przewody w konwerterze i to samo było. Zaryzykuje i kupie nowy, jak to nie pomorze to chyba pozostanie wezwać tylko fachowca ;/

Nie pisałem o przewodach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, K63 napisał:

Na pewno tylko HBO? na tym tp. nadawane są jeszcze inne programy - https://www.lyngsat.com/muxes/Hotbird-13B_Wide_12284-H.html

 

Po stronie nadawczej wszystko jest OK. Aktualnie wszystkie kanały odbieram bezproblemowo.

Teraz nie działa jeszcze TVN, canal+ premium, canal+domu,tvn24,Polsat. Masakra dotychczas tylko jeden kanał hbo nie działał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, gobee napisał:

Kanały działają losowo sygnał ok. Na tych które działają oprócz obrazu tablica info,, niedostępny sygnał satelitarny ". Co się dzieje? Jeszcze nie chce zagasnac epg 

 

Już mu przeszło. Złom pi... y. 

No złom jak sie nie ma poprawnie ustawinej instalacji tv-sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...