Skocz do zawartości

kapciu75

Użytkownicy
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kapciu75

 • Tytuł
  Niedoświadczony
 1. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  tail#, nie przesadzaj. U mnie 15PLN przy Superpremium, to nie majątek. Druga sprawa. Zawsze możemy wrócić na umowę. A mam wrażenie, że przy tym co robi obecnie nc+, lepiej obserwować i zaczekać. Po aktualizacji Pace z wyłączeniem Seca nie muszą czekać do końca 2019. Karty może i zostaną do 2019, ale Seca już nie musi. Myk polega na tym, że nc+ stale zmienia zasady całej tej zabawy operator versus abonenci.
 2. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Rozumiem, że ostatnia aktualizacja Pace przełącza kartę Cameleon w tryb Nagra, jest to odwracalny proces, po włożeniu karty do tunera z czytnikiem uniwersalnym. Jednak karta zainfekowana FEDC jest w ten tryb przełączona nieodwracalnie. Lekarstwem jest tuner operatora.
 3. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  To teraz jestem pewny, że nie warto już się pchać w umowę na Camelach na dwa lata, tylko brać na czas nieokreślony i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Rozumiem, że ubiją Camele przełączając je w Nagre wraz z Pace PVR i wyłącza Seca wcześniej niż wszyscy oczekują.
 4. @ircios Brałbyś teraz umowę na dwa lata z Camelonami? Obecnie mam dwa Camele + Pace PVR i Superpremium + HBOGO. Abo do końca sierpnia, ze złożonym wymówieniem. Teraz dostałem SMS z ofertą Extra+/C+/HBO. Wiadomo, że Camele do końca 2019, wiadomo, że starają się je ubić tak szybko jak się da. Pytanie, czy warto teraz podpisywać zobowiązanie do 2020 i kończyć umowę na sprzęcie nc+, czy brać czas nieokreślony? Obecnie płacę 104,99 PLN. Ciekaw jestem Twojej opinii.
 5. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @tail# Już są zmuszani stopniowo do korzystania z ich sprzętu. FEDC jest niczym innym jak instrukcją dzięki, której karta zmienia system odbioru uprawnień (dekodowania) przez wyłączenie tunelowania Seca. Tak jak ktoś powiedział, jak wyłączą providera 068/100, wszyscy którzy zostali będą zmuszeni wymienić karty/sprzęt. Teraz są zmuszani stopniowo, bo nc+ może logistycznie nie jest w stanie całej tej zmiany ogarnąć. Ja zamierzam przeskoczyć na czas nieokreślony, a jak coś odwiną, powiem im "do widzenia".
 6. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @myk6414 Masz MR po Cyfrze?
 7. Cześć, Mam do Was prośbę o poradę. Chciałbym w końcu spełnić swoje marzenie i zrobić instalację antenową na trzech satelitów 13°E/19,2°E/28.2°E. Mieszkam we Wrocławiu. Proszę o propozycje sprzętu. Myślałem aby kupić: antenę satelitarną TRX-EL 110 Famaval, uchwyt ZEZ MultiFocus na trzy LNB do anten Famaval i teraz co koledzy radzą...? Obecnie mam Nbox'a BSKA tak więc konwertery Unicable chyba odpadają. Drugie pytanie dotyczy, jak to spiąć diseqC w dwa kable wchodzące do domu.
 8. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Nic to nie da.
 9. kapciu75

  MTV Unlimited

  Nie liczyłbym na zmianę jakości dopóki są chętni na zakup tej karty. To tylko zmiana parametrów odbioru w związku z przenosinami chyba CS Link, głównym beneficjentem transpondera. Sam się zastanawiałem nad zakupem. Biorąc jednak pod uwagę jakość, cenę i cały czas te same utwory, na razie odpuszczam sobie.
 10. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Woocash, napisałem to właśnie kilka postów wyżej...
 11. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Słuchajcie, a może najlepszym rozwiązaniem na chwilę obecną jest przedłużenie umowy z nc+ (na Camelach) na czas nieokreślony (po zakończeniu obecnej). Wówczas jak sparują karty, powiemy im, do widzenia.
 12. kapciu75

  MTV Unlimited

  Ja byłem gotów dać 125PLN za rok. Przy 40 euro już się zastanawiam.
 13. kapciu75

  MTV Unlimited

  Kartę - tak (na popularnym portalu), zasilenia - nie, tylko Ebay lub sklep internetowy Technisat. Zdrapki były tanie, już nie są. Pytanie czy przy ofercie muzycznej nc+ jest sens kupować MTV Unlimited?
 14. kapciu75

  MTV Unlimited

  Zadam trywialne pytanie. A masz uprawnienia?
×