Jump to content

kapciu75

Users
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kapciu75

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  tail#, nie przesadzaj. U mnie 15PLN przy Superpremium, to nie majątek. Druga sprawa. Zawsze możemy wrócić na umowę. A mam wrażenie, że przy tym co robi obecnie nc+, lepiej obserwować i zaczekać. Po aktualizacji Pace z wyłączeniem Seca nie muszą czekać do końca 2019. Karty może i zostaną do 2019, ale Seca już nie musi. Myk polega na tym, że nc+ stale zmienia zasady całej tej zabawy operator versus abonenci.
 2. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Rozumiem, że ostatnia aktualizacja Pace przełącza kartę Cameleon w tryb Nagra, jest to odwracalny proces, po włożeniu karty do tunera z czytnikiem uniwersalnym. Jednak karta zainfekowana FEDC jest w ten tryb przełączona nieodwracalnie. Lekarstwem jest tuner operatora.
 3. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  To teraz jestem pewny, że nie warto już się pchać w umowę na Camelach na dwa lata, tylko brać na czas nieokreślony i czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Rozumiem, że ubiją Camele przełączając je w Nagre wraz z Pace PVR i wyłącza Seca wcześniej niż wszyscy oczekują.
 4. @ircios Brałbyś teraz umowę na dwa lata z Camelonami? Obecnie mam dwa Camele + Pace PVR i Superpremium + HBOGO. Abo do końca sierpnia, ze złożonym wymówieniem. Teraz dostałem SMS z ofertą Extra+/C+/HBO. Wiadomo, że Camele do końca 2019, wiadomo, że starają się je ubić tak szybko jak się da. Pytanie, czy warto teraz podpisywać zobowiązanie do 2020 i kończyć umowę na sprzęcie nc+, czy brać czas nieokreślony? Obecnie płacę 104,99 PLN. Ciekaw jestem Twojej opinii.
 5. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @tail# Już są zmuszani stopniowo do korzystania z ich sprzętu. FEDC jest niczym innym jak instrukcją dzięki, której karta zmienia system odbioru uprawnień (dekodowania) przez wyłączenie tunelowania Seca. Tak jak ktoś powiedział, jak wyłączą providera 068/100, wszyscy którzy zostali będą zmuszeni wymienić karty/sprzęt. Teraz są zmuszani stopniowo, bo nc+ może logistycznie nie jest w stanie całej tej zmiany ogarnąć. Ja zamierzam przeskoczyć na czas nieokreślony, a jak coś odwiną, powiem im "do widzenia".
 6. kapciu75

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  @myk6414 Masz MR po Cyfrze?
 7. Cześć, Mam do Was prośbę o poradę. Chciałbym w końcu spełnić swoje marzenie i zrobić instalację antenową na trzech satelitów 13°E/19,2°E/28.2°E. Mieszkam we Wrocławiu. Proszę o propozycje sprzętu. Myślałem aby kupić: antenę satelitarną TRX-EL 110 Famaval, uchwyt ZEZ MultiFocus na trzy LNB do anten Famaval i teraz co koledzy radzą...? Obecnie mam Nbox'a BSKA tak więc konwertery Unicable chyba odpadają. Drugie pytanie dotyczy, jak to spiąć diseqC w dwa kable wchodzące do domu.
×