Jump to content

kapciu75

Users
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralna

About kapciu75

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piszesz chaotycznie. Ludzie odnoszą wrażenie, że operator wysyla listy do abonentów teraz. A to sprawa z lipca tamtego roku. Nie dziw się jak ktoś potraktuje Twoje zapytanie, jako mało istotne, bo go nie zainteresuje. Poziom kultury na wszystkich forach dramatycznie spada, ciągle. Nikt niczego nie czyta, szuka, tylko czeka na gotowiznę. Poczytaj ten wątek, to się dowiesz co robią inni abonenci.
 2. Skoro dzisiaj poleciało tyle kanałów, to jutro wyłączą resztę. Nie ma zasady.
 3. del32, na tym forum raczej nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu.
 4. czarek007, napisz coś więcej. Chyba nie oczekujesz, że ludzie zaczną zgadywać.
 5. Problem jest tego typu, że w Polsce zawsze będziesz postrzegany jako kombinator, nawet gdybyś nim nie był. Od zawsze się mówi, że pierwszy milion trzeba ukraść. Wszelkie wielkie interesy zawsze zaczynały się od krętactwa, albo nim kończyły. Przykład. Znana firma wędliniarska. Nie znam nikogo kto się w tym kraju dorobił pieniędzy ciężką pracą. Zwasze ktoś komuś "sprzyjał" i tak się rodziły małe fortuny. Piractwo (w każdym tego słowa znaczeniu) jest tak stare jak kure...two. Zawsze było, zawsze będzie. Jesteśmy sprytni. Tak nas ukształtował ten kraj..... Przepraszam za offtopic.
 6. Mam wrażenie, że nasza kochana platforma ma swoją własną fabrykę troli. Wpędzić ludzi w panikę i spowodować owczy pęd do APS po odbiór "nowego" sprzętu.
 7. iricos napisał, że jak nie odbierzesz tunera, to nie poglądasz na karcie MR....Tak to zrozumialem. Chociaż, co zablokują mi kartę z MR czy co.....Mam wrażenie, że najlepiej poczekać do 01/07. Co forum to ludzie ciekawsze rzeczy piszą. Poczekamy zobaczymy. Wyłączą mnie, to ja ich. Ja tam nie zamierzam od nich niczego dobierać. Mam jednego Pace od nich, drugiego swojego w szafie.
 8. Według tego co piszecie mając dwa Camele i jednego Pace. Jeden Camel będzie działał, drugi nie?
 9. Problem rozwiązany. Do Cameli kupimy Pace i wszystko będzie OK...
 10. Czyli rozumiem, że mogę sobie kupić Pace z wolnego rynku i do sowjego samotnego Camela i będzie w nim działał... W przypadku Pace karty Camel nie były parowane o ile się nie mylę....
 11. A może #tail warto niebieski moduł kupić w prepaid i poczekać na rozwój sytuacji?
 12. Zaczynam się cieszyć, że jestem na umowie bezterminowej. W razie czego mówię: do widzenia.
×
×
 • Create New...