Skocz do zawartości

Apple TV+


Gość umek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.03.2024 o 15:43, Wodnik Szuwarek napisał(a):
Polecam serial Rozdzielenie. Już się nie mogę doczekać 2. sezonu.

Super serial! Ja też czekam na 2 sezon!
 

Edytowane przez Kiler
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Business Insider usługa AppleTV+ może pójść drogą innych platform streamingowych i wkrótce zaoferować plan z reklamami.

 

https://www.techradar.com/streaming/apple-tv-plus/apple-tv-plus-could-be-next-to-get-an-ad-based-tier-after-netflix-disney-and-amazon

 

https://qz.com/apple-tv-plus-ad-supported-tier-1851326711

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2024 o 00:25, mingo napisał(a):

Tak będąc mocno czepialskim 😉 

Nie ma czegoś takiego jak 15 marzec. Jest jeden marzec, stąd 15 marca jest jedyną prawidłową forma 😉

No patrz. To byłem całe życie w błedzie, ponieważ myślałem, iż obie wersje są prawidłowe.

Zacytuje klasyka - nie myli się ten, co nic robi i całe życie człowiek się uczy ;) Dzięki za korektę ;)

 

Platforma Apple TV+ pokazała trailer do  miniserialu „Franklin” opowiadający o narodzinach Stanów Zjednoczonych. W roli Benjamina Franklina wystąpił w nim Michael Douglas.

Premiera odbędzie się 12 kwietnia.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza. To jest lepsze niż taniutki Amazon. :) 

Wracając do ukończonego serialu "Władcy przestworzy" to moim zdaniem najsłabsza część z trylogii. Ode mnie 6/10. Spory zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Arkon napisał(a):

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza.

Uważaj co piszesz bo za zakładanie nowych kont i korzystanie z promocji dla tzw. nowych klientów możesz być nazwany przez pewne osoby z forum piratem i złodziejem :D

Bo promocja jest tylko dla nowych grup użytkowników a Ty łamiesz regulamin i ..

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zuzia

Ja też nie zapłaciłam jeszcze ani grosza. Wszystko na jednym koncie dzięki kodom promocyjnym. Także stosunek ceny do jakości, rewelacja! Tylko jakość napisów razi, tu mogliby popracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 00:05, Delta21 napisał(a):

https://redeem.services.apple/messi-emeia-mls-1m-social-2024
Darmowy miesiąc MLS - AppleTV

Miesięczna subskrypcja MLS na AppleTV za darmo dla obecnych i nowych użytkowników
 

Potwierdzam, działa :)

Dzieki potwierdzam zakup, można odrazu anulować :) Code expires on April 5, 2024

Edytowane przez mojwiekszyniztwoj
dopisuje date ważności kodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli kupiłeś u autoryzowanego sprzedawcy Apple (np. Media Expert) to powinno dalej działać, ja kupiłem jakiś miesiąc temu IPhone 13, dostałem emailem potwierdzenie zakupu, można użyć na stronie z promocją numeru zamówienia z tego maila czy numeru paragonu z zakupu IPhone - 3 miesiące na Apple TV, 2 miesiące na jakieś dodatkowe rzeczy od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2024 o 00:12, Arkon napisał(a):

Nie wiem jak im się te promocje opłacają. Obejrzałem wszystko to co chciałem i nie zapłaciłem ani grosza. To jest lepsze niż taniutki Amazon. :) 

Stać ich przecież ;)

 

4 godziny temu, PWojciechowska napisał(a):

Ja kupiłam u operatora iPhone’a 14 i niestety żadnej promocy na Apple TV, nie dostałam. A szkoda.

Na nowym urządzeniu (nieaktywowanym wcześniej - nie ma znaczenia, gdzie został zakupiony) wystarczy po prostu odpalić appkę Apple TV/iTunes lub wejść do subskrypcji, aby odpalić darmowy pakiet dla nowych urządzeń, jedyny warunek to brak aktywnej subskrypcji no i nie można jest anulować bo odrazu zostanie usunięta.. 

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...