Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj niechcący natrafiłem na jakiś benefis pana Pietrzaka. Dawno takiego łajna nie widziałem w TV. W sumie nie interesuje mnie polityka, ale za samo zniszczenie TVP Kultura należy się temu środowisko (i zwolennikom) pogarda, na którą tak często się powołują. 

 

A tutaj cytaty wynotowane na Twitterze przez dziennikarza sportowego K. Stanowskiego .

CpR2lE1W8AA8KBz.jpg

 

Super to zrobił Pietrzak, należało się, w komercyjnych mediach też "plują" Ps. @dustman ja się z tym utożsamiam "środowisk katolickich, konserwatywnych i prawicowych", i ni w pień trafiłeś, mnie to rybka ten film, widziałem i podoba mi się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Pegaz'' w TVP Kultura będzie emitowany w czwartki o godz. 20:00.


Skargi do KRRiT na sobotni występ Jana Pietrzaka w TVP Kultura:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/skargi-do-krrit-na-ostre-zarty-jana-pietrzaka-w-tvp-kultura-z-po-komorowskiego-i-grodzkiej

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek, 2 września o godz. 8:00 będzie emitowany nowy program pt. ''Nienasyceni''.

 

W sobotę, 3 września o godz. 9:40 będzie emitowany program muzyczny pt. ''Piwnica Wandy Warskiej'', o godz. 11:30 będzie emitowany znany z TVP2 program pt. ''Dzika Muzyka'', o godz. 18:35 będzie emitowany serial niemiecki pt. ''Soul Power'', a o godz. 20:00 będzie emitowany ''Konkurs Eurowizji dla Młodych Muzyków - Kolonia 2016''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie Pegaza z TVP1 (dodam, że czwartki 20:00 to bardzo trudna pora na puszczanie nowych programów na kanałach obecnych na DVB-T) oraz prawdopodobieństwo przeniesienia Dzikiej muzyki z TVP2 (niepotwierdzone - nie ma ramówki TVP2 na sobotę) doprowadziło mnie do konkluzji, że czas najwyższy na TVP Kultura HD. Jakość SD naprawdę nie zachęca do oglądania tegoż kanału (na ekranach większych niż 32 cale, na 32 calach da się to jakoś ścierpieć), mimo treści (zazwyczaj) wysokiej jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę, 18 września TVP Kultura wyemituje o godz. 11:25 film polski pt. ''80 milionów'' z oznaczeniem +12, w którym pada dużo przekleństw (gdy ostatnio emitowali ten film 26 maja br. w porze porannej, to nawet przekleństw nie wypikano).


TVP Kultura wycięła ostre żarty ze skrótu benefisu Jana Pietrzaka. Skargi do KRRiT po tekście Gazeta.pl:

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tvp-kultura-wyciela-ostre-zarty-ze-skrotu-benefisu-jana-pietrzaka-skargi-do-krrit-po-tekscie-gazeta-pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią TVP Kultura wyemituje filmy: ''Upał'', ''Milion za Laurę'', ''Wielka Majówka'', ''Akademia Pana Kleksa'', ''Zły Porucznik'', ''Błękitny Anioł'', ''Tylko kochankowie przeżyją'', ''Małe stłuczki'' i ''Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł''.

 

W poniedziałki o godz. 16:00 będą emitowane ''Reportaże z całej Polski'', przygotowane przez Ośrodki Regionalne TVP, a w niedzielę o godz. 15:00 będzie emitowany program ''Nienasyceni'', który poprowadzą Redbad Klijnstra i Emilia Komarnicka. We wrześniu cykle ''Niedziela z...'' będą poświęcone Dorocie Stalińskiej, Henrykowi Talarowi, Sławomirowi Orzechowskiemu i Katarzynie Herman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To chyba jedno z ostatnich upomnień (a może nawet ostatnie), które wystosowała Rada pod kierownictwem Dworaka. Moim zdaniem reakcja dobra, Pietrzak nieco przesadził z żartami, szczególnie jeśli to było publiczne. Bo prywatnie można nawet 10 razy gorsze kawałki pociskać, ale publicznie to jednak trochę by wypadało mieć wyczucia, szczególnie u artysty tak doświadczonego i zżytego ze sceną jak właśnie Jan Pietrzak. Niedługo jego 80 urodziny i 50 rocznica powstania Kabaretu pod Egidą, myślę że będzie jakiś benefis, ale chyba takich żartów jak w TVP Kultura nie zobaczymy, a przynajmniej mam taką nadzieję. Szanuję Pietrzaka, widziałem jego monologi z lat PRL (genialne), i troszkę szkoda że ktoś taki musiał się po latach chwytać żartów z najniższej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...