Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Umknęło mi to bo ta kobieta dopiero wczoraj uzyskała rozgłos po tym jak wystąpiła w materiale pobudzina w Wiadomosciach. Poza tym nie oglądam o tej porze tv. 
 

 

 

Weronika Zaguła, prawicowa dziennikarka Radia Plus i gwiazda jednego z kanałów tematycznych umieszczonych w serwisie YouTube, będzie występowała w porannym programie TVP Kultura „Studio Kultura - rozmowy". Gospodarzami programu będą też Tomasz Kempski, szef publicystyki TVP Kultura oraz Jakub Dybek.

Ogólnie uwazam za poroniony pomysł dawanie o tej porze programów premierowych w których produkcję trzeba wpompować trochę kasy. Poza tym ta kobieta to kościelna fundamentalistka co można zauważyć po jej kilku filmikach na blogu. Filmików ma kilka ale każdy poświecony : aborcji, konwencji antyprzemocowej, jakiejs książce dla dzieci która jest jej zdaniem obraźliwa dla katolików kończy się tematem islamu xd. 
W ostatnim czasie natomiast pani próbuje robić dobrze rządzącym na swoich kontach w portalach społecznościowych . 
Radze śledzic jej "karierę" bo pewnie wypracuje sobie tym jakas konkretną posadkę w TVP, a nie to co teraz. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś rano na TVP kultura był film "80 milionów", od 12 lat, nieocenzurowany. A wulgaryzmów, powiedzmy sobie szczerze, raczej tam nie brakuje. Nie żeby mi to przeszkadzało ze o 10 rano w TVP "kuɹwa goni kuɹwę", ale jeśli TVP może, to czemu inni nie mogą? Osobiście byłbym za tym, żeby wulgaryzmy były dopuszczalne w telewizji o każdej porze dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP już wiele razy pokazywała ten film przed 20:00, nigdy nie cenzurowała, go ogólnie w ostatnich latach TVP łagodzi oznaczenia w filmach, które emituje. Kiedyś było 16+, teraz często jest 12+, kiedyś było 18+, teraz jest często 16+.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś rano na TVP kultura był film "80 milionów", od 12 lat, nieocenzurowany. A wulgaryzmów, powiedzmy sobie szczerze, raczej tam nie brakuje. Nie żeby mi to przeszkadzało ze o 10 rano w TVP "kuɹwa goni kuɹwę", ale jeśli TVP może, to czemu inni nie mogą? Osobiście byłbym za tym, żeby wulgaryzmy były dopuszczalne w telewizji o każdej porze dnia.

 

 

Ty patrzysz na to jako na wulgaryzmy a inni jako na środki wyrazu artystycznego - i w filmach zazwyczaj ta druga interpretacja jest stosowana stąd takie a nie  inne oznaczenia

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śmieszna afera. Film emitowany jest na tym kanale już ponad rok (pamiętam że go oglądałem wtedy) a dopiero teraz podniósł się głos o tym jaki to "zły i obrzydliwy paszkwil".

Szkoda, że ci poczciwcy z Polonia Christiana nie trafili (zapewne wtedy już smacznie spali) na emisję "Salo, czyli 120 dni Sodomy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od jutra TVP Kultura wspólnie z TVP3 Wrocław będzie emitowała program na żywo pt. ''Kierunek Wrocław'' o godz. 10:00. Program najprawdopodobniej jest z okazji tegorocznej Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu.

 

Natomiast po programie o godz. 11:05 zostanie wyemitowany film polski pt. ''Znachor'' z 1982 roku, co dla mnie jest wielką przesadą. Ile razy już wałkują tego ''Znachora'' w kółko?.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna na Kulturze gosci cykl filmowy Pokolenie VHS.W niedziele 7 sierpnia uczta dla fanow Mastroianniego i Felliniego.

20:05 Osiem i pół (Federico Fellini. Otto e mezzo)  132'; dramat kraj prod.Włochy (1963); 22:35 Słodkie życie (La Dolce Vita)  166'; film obyczajowy kraj prod.Francja, Włochy (1960)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj niechcący natrafiłem na jakiś benefis pana Pietrzaka. Dawno takiego łajna nie widziałem w TV. W sumie nie interesuje mnie polityka, ale za samo zniszczenie TVP Kultura należy się temu środowisko (i zwolennikom) pogarda, na którą tak często się powołują. 

 

A tutaj cytaty wynotowane na Twitterze przez dziennikarza sportowego K. Stanowskiego .
CpR2lE1W8AA8KBz.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem kawałek i zrobiło mi się niedobrze. Było o wiele więcej takich "żarcików", bo z tych wypisanych to słyszałem jeden, a poza tym było sporo o Wałęsie i jakieś tam o Biedroniu itd. 

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emitowanie benefisu Pietrzaka na TVP Kultura :crazy: zamiast np. na TVP Polonia. Tak właśnie się robi telewizję dla nikogo. Poziom żartów też widzę wysoki, godny politycznych stron na Facebooku typu "Sok z buraka" - tylko dla najbardziej zagorzałych aktywistów jednej z opcji.

 

Co do środowisk katolickich, konserwatywnych i prawicowych i ich stosunku do TVP Kultura. Skoro interweniowali oni w sprawie "Ostatniego kuszenia Chrystusa" to świadczy wybitnie o nich samych. Czysta hipokryzja.

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...