Skocz do zawartości

Alfa TVP


Ofca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały dla dzieci są jak przedszkola. One nie dorastają ze swoimi widzami, tylko przyjmują kolejne roczniki, do których często muszą się dostosować.  Ale przynajmniej z powtórkami z innych kanałów mają o tyle łatwiej, że zawsze  znajdą się odbiorcy dla których to będą zupełne nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 12:26, Kirk napisał(a):

Myślę, że to kwestia kampanii promocyjnej, a raczej powiedziałbym - jej braku. Nie widziałem spotów, ogłoszeń zapowiadających ten kanał. Szczerze mówiąc to gdybym się nie interesował mediami, nie wiedziałbym że startuje nowy kanał.

Była/jest krótka wstawka reklamująca alfa TVP na TVP abc (i chyba innych kanałach też)

 

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, to jest niewiele mówiąca wstawka, nie wiadomo po niej, czym ta Alfa jest, czy to jest kanał, a może jakaś sekcja na TVP Go, albo jeszcze coś innego. Bardziej mi chodziło o kampanię, w której by powiedziano, że jest nowy kanał skierowany do młodzieży oraz pokazano, co tam można zobaczyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przeglądałem teraz ramówkę Alfa TVP i.... Jestem przerażony! Tak źle ułożonej ramówki ja w życiu nie widziałem, programami przyrodniczymi, historycznymi i serialami animowanymi ten kanał rynku nie zawojuje, młodzież niekoniecznie się interesuje przyrodą i historią, wolą bardziej rozrywkowy content. Moim zdaniem mogliby wprowadzić seriale aktorskie emitowane kiedyś na nieistniejącym już ZigZapie.

Edytowane przez Darek z Ozimka
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam całe grono kolejnych, którzy o kanale nawet nie wiedzą.

Ten kanał jest kompletnie nieznany młodemu pokoleniu. Ramówka to jedno, ale brak promocji i ciche włączenie w MUX6 też robi swoje. Młode pokolenie dziś w niewielkim stopniu ogląda linearną telewizję, a w jeszcze mniejszym wyłącznie kanały naziemne.

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.04.2023 o 10:55, A&G napisał(a):

Jeżeli chodzi o mnie, to mam nadzieję, iż ten kanał podzieli los Tylko Muzyka.

Masz na myśli zakończenie nadawania Alfa TVP? Ja bym dał szansę temu kanałowi pod warunkiem, że oferta programowa się poprawi, bo ta obecna nie powala na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Telewizja Polska w lipcu ruszy ze zdjęciami do nowego serialu komediowego „Tylko nie piątek”, który ma być jesienią nadawany na antenie kierowanego do młodzieży kanału Alfa TVP. - To pierwsza próba od lat stworzenia w TVP serialu dla nastolatków - mówi Mateusz Matyszkowicz, prezes TVP.

 

https://m.wirtualnemedia_pl/m/artykul/serial-tylko-nie-piatek-sitcom-obsada-tvp-rodzinka-pl-gdzie-ogladac

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak im wyjdzie ten serial, oby się nie okazał kompletną porażką tak jak paradokument "Szkoła Życia" z 2013 roku.

 

W dniu 27.05.2023 o 15:18, Frontowiec napisał(a):

Ostatnio zauważyłem, że zaczęli emitować na tym kanale "Hity wszech czasów" z muzyką... lat 70 i 80.

Nadal emitują "Hity wszech czasów"? Bo jak tak, to słabo u nich z ramówką skoro emitują programy niezwiązane z młodzieżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...