Skocz do zawartości

Alfa TVP


Ofca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

w TVP Teen władze TVP powinni zainwestować w ramówkę tego kanału

 

Dokładnie! Przydałoby się trochę produkcji z zagranicy. Widziałbym tu z chęcią produkcje od Nickelodeon! Ale z chęcią zobaczyłbym też produkcję Polskie! Fajnie byłoby gdyby kanał ten emitował też swoje własne projekty!

 

1 godzinę temu, Darek z Ozimka napisał:

trochę archiwalnych pozycji z TVP by nie zaszkodziło.

 

O właśnie! Trochę retro mile widziane, tym bardziej patrząc na to jak bogate, ogromne archiwa ma Telewizja Polska!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie więcej pozycji powtórkowych z innych kanałów, niż nowości, ale może chociaż będą dobrze dobrane. Nowa nazwa nie jest idealna, ale przynajmniej bardziej polska, a o to powinna być podstawa kanałów TVP. Bardzo dobrze, że kanał będzie początkowo dostępny w internecie, oraz zapewne naziemnie w  ramach HBB TV, ponieważ to pozwoli lepiej ocenić potencjał i zainteresowanie kanału, zanim trafi do ofert płatnych operatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy dowiemy się coś więcej tak oficjalnie.

 

Trzeba też zauważyć że typowo internetowe kanały oraz skierowane do HbbTV od Telewizji Polskiej nie nadają reklam, co jest bardzo, bardzo, bardzo dużym plusem! Liczę że w tym przypadku będzie tak samo.

Edytowane przez September77
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Marek79 napisał:

Ja żałuję że kanał młodzieżowy nie powstał w latach 90.

Wystarczało wtedy  kilka genialnych programów w ramówce jak np. "Luz", telewizja edukacyjna czy inne programy edukacyjne prowadzone w mądry i ciekawy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2022 o 20:39, September77 napisał:

[...] Zastanawiam się tylko dlaczego w tej nazwie (nawet jeżeli jeszcze nie oficjalnej) zabrakło słowa TVP. [...]

Może dlatego, że słysząc TVP młodzież nie będzie się czuła zachęcona, ten skrót raczej odpycha tę grupę, tym bardziej po słowach pewnego polskiego rapera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widać, że prace przy kanale są już na bardzo wysokim poziomie, skoro ostatnio coraz częściej o nim słyszymy.

 

Start będzie według mnie w Grudniu tego roku, albo 15 lutego 2023 roku!

 

Możliwe że więcej o planach Telewizji Polskiej dowiemy się na Gali z okazji 70 lecia TVP

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.11.2022 o 19:28, September77 napisał(a):

Ale widać, że prace przy kanale są już na bardzo wysokim poziomie, skoro ostatnio coraz częściej o nim słyszymy.

 

Start będzie według mnie w Grudniu tego roku, albo 15 lutego 2023 roku!

 

Możliwe że więcej o planach Telewizji Polskiej dowiemy się na Gali z okazji 70 lecia TVP

Pierwsza opcja chyba jest prawidłowa bo jest już zakładka kanału w serwisie z programem dla prasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli możemy liczyć na start jeszcze w tym roku! :D Jeżeli miałby być to Grudzień to według mnie prawdopodobne daty to: 1 Grudzień, 6 Grudzień, 15 Grudzień. Wydaje mi się, że start miałby miejsce przed 24 Grudnia!

 Teraz tylko pozostaje nam czekać na program jaki ten kanał zaoferuje! Mam nadzieję, że będzie to coś ciekawego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek79 napisał(a):

Ten kanał będzie normalnie czy przez neta ?

 

Przez internet (HbbTV) i w przyszłości w kablówkach. Chociaż widząc ostatnie "włączenia" nowych kanałów TVP do platform satelitarnych, to z tymi kablówkami nie byłbym na 100% pewny! 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...