Skocz do zawartości

Alfa TVP


Ofca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Produkcję Nickelodeon też mógłby się tutaj pojawić, ponieważ Polsat takie seriale jak iCarly nadawał o 9 rano co wgl nie miało sensu. Na programy od Cartoon network, raczej nie mam co liczyć, ale nadzieja umiera ostatnia. ;) 

Edytowane przez September77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darek z Ozimka napisał:

Moim zdaniem kanał będzie miał szansę się utrzymać po przygotowaniu najlepszej ramówki spośród konkurencyjnych kanałów dziecięcych/młodzieżowych, ja bym najbardziej liczył na kreskówki/seriale, które pokazywał ZigZap, mam tu na myśli takie seriale jak: "Kod Lyoko", "Zoey 101", "Martin tajemniczy", "6 w pracy" oraz wiele innych.

Jakby dali choćby ten pierwszy wymieniony serial, to sam bym oglądał. Ech... pomarzyć dobra rzecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tzw. "listy życzeń" dodam kolejne seriale, które chciałbym zobaczyć w TVP Teen: "Power Rangers", "Pokemon", "Lizzie McGuire" i "Radiostacja Roscoe". Chciałbym też bardzo, aby TVP nie dało ciała w produkcji programów dla młodzieży (piszę te zdanie, gdyby TVP rzeczywiście zaczęło produkować programy dla młodzieży).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

500 pobrań aplikacji dla młodych po 2 tygodnia od uruchomienia.

Jak widać to potwierdza że młodzi nie bardzo są zainteresowani takimi projektami.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/swipeto-pl-aplikacja-portal-internetowy-mlodziez-tvp-android-liczba-pobran

Cytat

Po dwóch tygodniach działalności aplikację SwipeTo ze sklepu Google Play pobrano nieco ponad 500 razy. Paweł Stremski, jeden z właścicieli kolektywu kreatywnego Nowy®Ład w rozmowie z wirtualnemedia_pl zauważa, że projekty dla młodych, zbliżone do tego uruchomionego przez TVP, bardzo rzadko odnoszą sukces.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://satkurier.pl/news/222671/alfa-tvp-nowym-kanalem-dla-mlodziezy.html

 

Według nieoficjalnych informacji, kanał Alfa TVP miałby wystartować na przełomie 2022 i 2023 roku, początkowo nadając jako kanał internetowy, a docelowo także u operatorów płatnej telewizji.

 

Może wystartują z tym kanałem jeszcze przed nowym rokiem, ale jeżeli będą chcieli wystartować dopiero w 2023 to według mnie najbardziej możliwa data to 15 luty.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, September77 napisał:

Ważne żeby zainwestowali w ramówkę!

Ramówka - Nieodzowny element każdej stacji TV, tak i w TVP Teen władze TVP powinni zainwestować w ramówkę tego kanału, żeby nie musieli zamykać tego kanału z powodu niskiej oglądalności i rentowności, trochę archiwalnych pozycji z TVP by nie zaszkodziło.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...