Skocz do zawartości

Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, DanielK napisał:

Szkoda, że dla tego kanału w niektórych przypadkach trzeba się boksować z MUX-8 w polaryzacji pionowej... I to jeszcze w SD.

Złe posunięcie ze strony TVP.

Też tak uważam. Mam problem z odbiorem MUX 8, mimo iż z pozostałymi MUX-ami nie mam problemu, nawet z MUX 4 i MUX 5. Uważam to za złą decyzję. Po co mi drugie TVP Info z obu Dobrze działających multipleksów. MUX 5 lub 6 działa nieźle, jednak gorzej niż MUX 3. A MUX 8 działa bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Michał99 napisał:

A MUX 8 działa bardzo słabo.

Z odpowiednią na to pasmo anteną z duży zyskiem działa słabo?

W dniu 27.07.2022 o 22:46, michael112 napisał:

Ale to niekompletny przekaz, bo co jakiś czas wrzucają czarną planszę i blokują sygnał.

Co jakiś czas, czyli niezależnie od audycji, czy dotyczy konkretnej audycji?
Znam ten drugi przypadek związany z brak praw licencyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że jest na MUX-8 skoro jakość taka, że brak słów.

Dużo osób mimo wszystko nie miała do tej pory choinek na MUX-8 w polaryzacji pionowej (pół biedy jak macie w H, to działa łatwiej - wiem co piszę) i są narzekania z tego tytułu. Nawet kilka telefonów dziennie mam.

Sam MUX-8 w potrafi bardzo ładnie lecieć i odbiór ok 100 km od nadajnika na dobrej antenie jest naprawdę ok. Ale wyjaśnijcie ludziom aby na balkonie wieszali osobną antenę na MUX-8 w polaryzacji pionowej. W poziomej praktycznie każda combo ogarnie i mniej miejsca zajmuje.

Edytowane przez DanielK
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

W jesiennej ramówce TVP Kobieta pokaże nowe cykle "Brudne domy” i "Pensjonaty z pomysłem” oraz znany z TVP VOD show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”. Od 15 do 17 września widzowie zobaczą kolejną odsłonę "Eko-weekendu”, a 23 września w ofercie stacji znajdzie się specjalny odcinek cyklu "Taki jak ty” z udziałem Matteo Bocelli.

 

Od 28 sierpnia w poniedziałki o godz. 23.10 TVP Kobieta emituje nowy cykl "Pensjonaty z pomysłem”.

 

We wtorek, 26 września w stacji zadebiutuje cykl "Brudne domy”, który będzie nadawany we wtorki o 23.10.

 

W sobotę, 23 września o 17.25 TVP Kobieta pokaże specjalny odcinek programu "Taki jak ty”, którego gościem będzie włoski wokalista Matteo Bocelli.

 

W piątki o 21.30 od 1 września w TVP Kobieta można oglądać reality-show "Love me or leave me. Kochaj albo rzuć”, będący autorską produkcją TVP VOD.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chodzą głosy, że może nie być "Pytania na śniadanie" w TVP2 (czyli może tam będzie pauza). Piszę to tutaj, ponieważ potem w TVP Kobieta puszczają w całości powtórkę z tego programu i jeżeli dziś się potwierdzi, że nie będzie PnŚ, to wtedy o 12:00 przez całe 3 godziny zamiast programu będzie jakaś pauza - tylko nie wiem, co dadzą w to miejsce, gdyż ten kanał nie ma żadnej pauzy, a podczas przerwy jest po prostu zwykła, statyczna plansza z białym logiem na czerwonym tle i bez muzyki i nic ciekawego. Jeżeli tak będzie przez 3 godziny, no to trochę słabo (na Jedynce i Dwójce przynajmniej leciała przyjemna animacja i muzyczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Od przyszłego poniedziałku 26.02.2024r Tvp Kobieta będzie powtarzać kultową bo pierwszą polską telenowelę "W Labiryncie" po 2 odcinki o 7.00 rano. Czy będziecie oglądać, ja tak z pewnością, ponownie obejrzę ten super serial z 1988 roku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Labiryncie" jest dostępny w TVP VOD, więc w dzisiejszych czasach czekanie na jakiś polski serial mija się z celem. Za dzieciaka go oglądałem i nawet próbowałem kilka odcinków na VOD obejrzeć, ale jakoś nie przykuł mnie na tyle, żeby kontynuować oglądanie. Może kiedyś zrobię kolejne podejście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...