Skocz do zawartości

Kirk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jedna z nowości jesiennych a mianowicie program "Od niemowlaka do przedszkolaka" Idy Nowakowskiej to nic innego jak reaktywacja programu o tej samej nazwie z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych.  

Swoją drogą w sieci jest już spot jesienny kanału: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=233486715447060&id=109628531166213&fs=0&focus_composer=0

Warto zwrócić uwagę na koniec spotu gdzie zamiast loga jest napis TVP Kobieta utrzymany w konwencji loga TVP Sport. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2021 o 17:02, Poland napisał:

Jedna z nowości jesiennych a mianowicie program "Od niemowlaka do przedszkolaka" Idy Nowakowskiej to nic innego jak reaktywacja programu o tej samej nazwie z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych.  

Swoją drogą w sieci jest już spot jesienny kanału: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=233486715447060&id=109628531166213&fs=0&focus_composer=0

Warto zwrócić uwagę na koniec spotu gdzie zamiast loga jest napis TVP Kobieta utrzymany w konwencji loga TVP Sport. 

Ten napis wygląda tak:

IMG-20210820-223121.jpg

Czyżby to był zwiastun zmian na antenie tej stacji?

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A więc w kwestii seriali mamy takie kwiatki:

 

- Królowa Bona - wakacyjna emisja urwana na odcinku 8-ym. Nie wyemitowano odc. 9-12. Nie wiadomo, czy i kiedy będą. Tak nie traktuje się widza. Mogli wziąć do emisji krótszy serial i nie byłoby problemu.

- Więzień miłości - poranne pasmo pozostaje bez zmian. W paśmie wieczornym dodana emisja kolejnych odcinków w weekendy. Efekt: co tydzień +2 odcinki w stosunku do pasma porannego. Robi się [beep].

- Dzikie pszczoły - przeniesiony serial z TVP1. Trochę szkoda, że jednak nie ma emisji od 1-go odcinka, bo jak to w wakacje, z powodu wyjazdów nie każdy oglądał, a teraz raczej trudno wejść w kontynuację. Godzina emisji 17.50, czyli pasmo to samo, co w początkach nadawania kanału miała powtórka Kozackiej miłości. Poranna powtórka Dzikich pszczół także w tym samym paśmie, co kiedyś Kozacka na tym kanale. Nie chcę krakać, ale w tych pasmach Kozacka nie utrzymała się długo - zdjęto ją po zaledwie 27 odcinkach. Oby ten sam los nie spotkał Dzikich pszczół.

- Wszystko dla pań - kolejny już raz emisja na kolejnym kanale. I nadal tylko sezony 1-2, czyli 40 odcinków, podczas gdy serial doczekał się sezonów 3-5 w ilości 500 kolejnych odcinków (odpowiednio 180, 160 i 160 odcinków). Skoro kanał może emitować tasiemce w rodzaju M jak miłość (blisko 1600 odcinków), czy Więźnia miłości (514 odcinków) to spokojnie mogliby dokupić na ten kanał kolejne sezony Wszystko dla pań.

- Wieczna miłość - oto mamy kolejną powtórkę serialu na kolejnym kanale. Godzina co prawda mogłaby być lepsza, ale właściwie nie ma co narzekać, bo i tak jest emitowany prawie równocześnie na TVP3 (trochę odcinków do przodu).

 

Podsumowując: widać, że wstawili do ramówki więcej seriali na jesienną ramówkę. I dobrze, choć jeszcze mogłyby być kontynuowane niektóre tytuły. No i minus za urwanie Królowej Bony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz10 Mam TVP VOD na dekoderze Toyki. Mogę się dobrać do odcinków, ale nie ma wyboru napisów. Ze strony TVP VOD nie umiem pobrać, a moi znajomi mają blokadę.

Ale zapomniałam dodać...

 

Od 16 października na TVP Kobieta będzie emisja 3-go sezonu włoskiego serialu Wszystko dla pań, czyli odc. 41-220. W TVP będą to odcinki premierowe - dotychczas emitowane były wyłącznie odc. sezonów 1-2, czyli 1-40. Sezon 3-i serialu był w Polsce emitowany dwukrotnie na antenie płatnego kanału Romance TV Polska.

 

Sam serial doczekał się jeszcze sezonów 4-5 - każdy po 160 odcinków. Obecnie w produkcji jest sezon 6-y, ale ilość odcinków nie jest znana. Na chwilę obecną serial liczy w sumie 540 odcinków, a z sezonem 6-ym może być ponad 700. Skoro TVP kupiła sezon 3-i to może będzie też szansa na kolejne sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jantar napisał:

@Bartosz10 Mam TVP VOD na dekoderze Toyki. Mogę się dobrać do odcinków, ale nie ma wyboru napisów. Ze strony TVP VOD nie umiem pobrać, a moi znajomi mają blokadę.

Ale zapomniałam dodać...

Ostatecznie możesz nagrać ekran komputera z odcinkami tego serialu z napisami - za pomocą np. OBS'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvserial.it/il-paradiso-delle-signore-7-stagione-episodi-video/

 

Właśnie trafiłam na informację, że producenci mają podpisaną umowę na realizację 7-go sezonu!!! Pod koniec sezonu 5-go została zatwierdzona i podpisana do realizacji umowa od razu na sezony 6-7, a nie tylko na 6-y! Producent w wywiadzie mówi, że serial potrwa PRZYNAJMNIEJ DO WIOSNY 2023 ROKU!! Ale zastrzega, że może być przedłużony. Super, bardzo mnie to cieszy. Ale ucieszy jeszcze bardziej, jak kolejne sezony będą emitowane na TVP Kobieta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jutro ujrzymy dopisek na żywo w związku z transmisją gali Miss Świata.

https://satkurier.pl/news/215190/miss-swiata-2021-final-konkursu-w-tvp-kobieta-wideo.html

Edytowane przez Sentence
6. Obowiązkiem Użytkownika jest dbanie o poziom wypowiedzi na forum: i. Pisząc Posty, Użytkownik powinien stosować zasady polskiej gramatyki i ortografii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...