Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To się teraz pochwal, jak to policzyłeś, że Ci wyszło 170 zł.

edit:

niestety nawet licząc z vod nie wyjdzie 160 zł, więc znowu źle. Poza tym vod nie wchodzi w skład pakietu, tylko jest dodatkową usługą nie dostępna dla abonentów posiadających zwykłego nBoxa, więc pełny pakiet w n kosztuje 135 zł - 10 zł jeśli skorzystamy z promocj Filmbox i HBO + Cinemax.

Co do podwyżki to myślę, że nie jest źle biorąc pod uwagę fakt, że będą musieli wydać 2 razy więcej na Ekstraklasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróbelki ćwierkają, że Cyfra niebawem dołączy kilka nowych kanałów i to nie tylko w HD.

Co do podwyżki, to Wy myślicie, że w nce ciągle bedą dawać nowe kanały bez podnoszenia abonamentu? Ciekawe, czy na koniec roku wszystkie pakiety dalej będą po 16 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie liczysz. Niefajnie o tym słyszeć, bo chodzi o zasady. Czy jest to podwyżka ot tak sobie, czy też za coś?

Na razie słyszymy tylko, że będzie drożej i to jest niefajne.

O jakie zasady Ci chodzi? Wszytko idzie w góre (łącznie z naszymi zarobkami) CP i nka w ostatnich miesiącach też podnieśli ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to plotka. Do 1 maja pozostało 3 dni a nie mielismy do tej pory żadnej oficjalnej informacji. Cyfra+ o wszelkich zmianach swoich cenników informuje z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie zdziwiłbym się gdyby jednak za jakiś czas jakaś podwyżka nastąpiła. Wszak mamy inflację. Z drugiej strony złotówka trzyma się bardzo mocno a za większość zagranicznych kanałów Cyfra chyba płaci w euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie plotka, zauważ, że dzisiaj jest niedziela, a w takie dni (chyba nawet weekendy) nie pracują osoby odpowiedzialne za pisanie informacji prasowych, a poza tym wcale nie musi być takiego komunikatu, na pewno będzie informacja w Magazynie Plus+ i co nieco z rachunkiem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie liczysz. Niefajnie o tym słyszeć, bo chodzi o zasady. Czy jest to podwyżka ot tak sobie, czy też za coś?

Na razie słyszymy tylko, że będzie drożej i to jest niefajne.

O jakie zasady Ci chodzi? Wszytko idzie w góre (łącznie z naszymi zarobkami) CP i nka w ostatnich miesiącach też podnieśli ceny.

Mało kiedy zgadzałem się z @Pawopem,ale tym razem musze poprzec jego opinię.To czy podwyżka będzie to nie wiem,nie mój wymysł.

Ale przy wymianie kart,to był by wyśmienity pretekst aby koszta przenieś na aboneta.

Dla nas 2 zł to nic,dla nich pomnożone przez parę tyś abonentów daje piekną kwotę conajmniej 1 miliona zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob tu napisalo, ze podwyzka ma zwiazek z OE.

Mozliwe...

Ale nie mowcie, ze to sprawiedliwe. Bo jezeli ktos nie ma opcji Canal+ to nie powinien placic za beznadziejna polska lige.

Lepsi abonenci kosztem gorszych?

Paranoja.

Moim zdaniem podwyzka jest kompletnie bez sensu w przypadku nie dolaczania do oferty nowych kanalow w owych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie liczysz. Niefajnie o tym słyszeć, bo chodzi o zasady. Czy jest to podwyżka ot tak sobie, czy też za coś?

Na razie słyszymy tylko, że będzie drożej i to jest niefajne.

O jakie zasady Ci chodzi? Wszytko idzie w góre (łącznie z naszymi zarobkami) CP i nka w ostatnich miesiącach też podnieśli ceny.

Mało kiedy zgadzałem się z @Pawopem,ale tym razem musze poprzec jego opinię.To czy podwyżka będzie to nie wiem,nie mój wymysł.

Ale przy wymianie kart,to był by wyśmienity pretekst aby koszta przenieś na aboneta.

Dla nas 2 zł to nic,dla nich pomnożone przez parę tyś abonentów daje piekną kwotę conajmniej 1 miliona zł.

 

"O jakie zasady Ci chodzi?" - napisałem, czy podwyżka jest ot tak sobie, czy za coć?

Zasadą jest, że każdą podwyżkę zawszę się uzasadnia. Również podwyżkę w pracy otrzymuje się za osiągnięcia, a nie z "automatu".

Nawet jeśli to uzasadnienie, będzie mało przekonywujące i będzie się miało nijak, co do wysokości podwyżki, to jednak się o tym, informuje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, tak na wesoło będzie :lol:;) Nasza Cyfra należy właściwie do Francuzów, a więc...

We Francji chleb jest droższy niż u nas w Polsce :lol: Ba! Kg ziemniaków 2,5€, 4€ za 6 jajek, 28€ za kg cielęciny, 5,60€ za 300 gram mięsa z królika, 11€ za 40 majtek-pieluszek, ale marki Carrefour! itd można wyliczać... Francuskie szefostwo Canal+ musi z czegoś żyć :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"O jakie zasady Ci chodzi?" - napisałem, czy podwyżka jest ot tak sobie, czy za coć?

Zasadą jest, że każdą podwyżkę zawszę się uzasadnia. Również podwyżkę w pracy otrzymuje się za osiągnięcia, a nie z "automatu".

Nawet jeśli to uzasadnienie, będzie mało przekonywujące i będzie się miało nijak, co do wysokości podwyżki, to jednak się o tym, informuje. :/

Ja też nie ciesze się z podwyżki, ale nieprzesadzajmy.Tłumaczenie będzie takie jak zwykle ( inflacja, wzrost kosztów, inwestycje i poszerzenie oferty programowej). Od ostatniej podwyżki pakietów doszło troche kanałów, więc pretekst jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z forum Laki:-

"Zmiany cen za abonament

Z najbliższą wysyłką bilingu zostanie wysłany do abonentów nowy regulamin

umowy o abonament.

Zmieniony zostaje regulamin Cyfry+ dla starych Abonentów -

regulamin ten obowiązuje od dnia 01/07/2008. Wypowiedzenia z tytułu zmiany regulaminu oraz zmiany cen abonamentu przyjmujemy do dnia 31/05/2008..

Wszyscy abonenci, którzy wypowiedzieli umowę z tytułu zmiany regulaminu lub zmiany cen, powinni mieć zaplanowane rozwiązanie umowy na dzie 30/06/2008.

 

Zostaje zmieniony regulamin Cyfra+ w sprzedaży - sprzedaż rusza już od

01/05/2008 oczywiście po nowych cenach.

 

Zmieniony zostaje regulamin Multipakietu, regulamin obowiązuje od

01/07/2008, jeśli chodzi o rozwiązania i wypowiedzenia umowy to tak samo jak dla portfolio Cyfra+. Sprzedaż też rusza z nowym regu i nowymi mozliwościami pakietowymi od 01/05/2008.

To co najistotniejsze dla Multipakietu to wprowadzenie opłaty pakietowej w

wysokości 30 PLN, dla zmian w dół z Pakietu Premium na Canal+. Dalej to

wprowadzenie Pakietu Premium czyli Canal+ i HBO.

Odratowania od 01/05/2008 odbywają się na nowe pakiety ( po nowych cenach).

 

 

W regulaminie informujemy też o wejściu nowych opcji takich jak Eurosport

HD i HBO HD.

25/05/2008 wchodzi Eurosport HD w cenie 5 PLN, Abonenci mogą dokonać wybory już w maju, ale w czerwcu dokonują opłaty za tą opcję.

HBO HD będzie kosztowało 6 PLN wchodzi od 01/05/2008.

Opcja Premium HD ( C+ i HBO) będzie kosztowała 9 PLN dotyczy to zarówno Multipakietu jak i Cyfry +.

 

Nowa cena Aktualna cena

Prestiżowy 147 145

Komfortowy 60 58

Podstawowy 40 38

Powitalny 19 18."

- Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...