Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie tam dwa złote - niby mało - a jednak podwyżka. Kosmetyczna czy kontrowersyjna, to burzy zadowolenie abonentów i daje powód dla własnych przemyśleń. Mówimy, że to tylko drobne "dwa złote" - a w sumie robi kwotę wyższą, za jakiś pakiet, za który trzeba będzie więcej zapłacić. Z jednej strony - ech to tylko drobne "dwa złote", a z drugiej strony, uganiamy się za promocjmi, które nam oddają te - jednak - wielkie "dwa złote". :wink:

I to wszystko na wakacje. Wtedy, kiedy będzie programowo posucha, zresztą jak wszędzie, a po wakacjach będzie kolejne "dwa", czy "trzy złote" - może pięć?

Gdzieś tu na Forum, ktoś napisał - że za "dobrą" ofertę platformy, niedobrze jest tyle zapłacić. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie uzasadnienie tej podzywki, az boki zrywalem ze smiechu: powod INFLACJA. jaka znowu inflacja?kasy chca wiecej i tyle.

 

A o ile w tym czasie się umocniła złotówka to już nie wspomniano :D

Drugie śmieszne uzasadnienie to nowe kanały. Które, gdzie, kiedy? Za HD i tak jest dodatkowa opłata a te movies24 to nawet za darmo bym nie chciał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Toba. Mowies 24 to kicha Hallmark w tej chwili też daje prawie same powtórki a nowe kanały to żadne konkrety ani co ani kiedy. Niech powiedza od lipca dajemy np. TVP SPORT, Nickeoldeon ( nie wiem czy dobrze napisałem) zawsze by ta podwyżka inaczej wygladała. A co z tego że są kanału HD jak wiekszość filmów to nie HD tylko film skompresowany do HD. Mam dekoder PVR i TV LCD i róznice widac tak naprawdę tylko na NG HD i nieraz na C+ HD. Pewnie tak samo bedzie z HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne. A tak w ogóle, to na dzień dzisiejszy wszyscy walczą o klienta zachęcając go promocjami, niższymi cenami a nie podnosząc abonament. Dziwna polityka. Przecież na biednego nie trafiło a chcą doić od klientów. Tak jak wcześniej pisaliście niby te 2 zł to nie dużo, ale pomnóżcie to przez liczbę osób płacących abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w pełni rozumiem podwyżkę C+

sam nie jestem bogatym człowiekiem, ale parę złotych nie robi aż tak wielkiej różnicy

dziwie się , że nikt nie reaguje jak drożeje żywność np. - czemu usługi cyfrowe miałyby nie iść tym śladem

podwyższają się pensje , wzrastają też niektóre usługi i towary - to chyba normalne.....

Wyobrażacie sobie taką sytuację, że za X lat - Polak będzie w końcu zarabiał około 1000 Euro - ale abonament za cyfrową tv miałby płacić tylko 15-20 euro ? :>

Wszystko idzie do góry. Ja np wolę zarabiać więcej i płacić więcej.

Cóż - prawa nowoczesnej europy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyłeś, że powinna być konkurencja i siłą rzeczy (jak to powinno się dziać w kraju wysoko rozwiniętym, jakim podobno jest Polska) wszytko powinno tanieć? Są wyjątki takie jak żywność, ale to nie tylko w Polsce.

 

No tak, podwyżki jednym, ale jakby na to nie patrzeć to Cyfra daje w miarę porządne promocje, na nowych jak i starych abonentów.

Cena/jakość kanałów w Cyfrze+ nie idą w parze, to muszę powiedzieć (nie licząc kanałów HD i usługi HBO Digital, bo to tego dostępu nie mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w pełni rozumiem podwyżkę C+

sam nie jestem bogatym człowiekiem, ale parę złotych nie robi aż tak wielkiej różnicy

dziwie się , że nikt nie reaguje jak drożeje żywność np. - czemu usługi cyfrowe miałyby nie iść tym śladem

podwyższają się pensje , wzrastają też niektóre usługi i towary - to chyba normalne.....

Wyobrażacie sobie taką sytuację, że za X lat - Polak będzie w końcu zarabiał około 1000 Euro - ale abonament za cyfrową tv miałby płacić tylko 15-20 euro ? :>

Wszystko idzie do góry. Ja np wolę zarabiać więcej i płacić więcej.

Cóż - prawa nowoczesnej europy.....

 

No coz, jakos internet czy telewizory moga taniec, dlaczego wiec TV cyfrowa moze tylko drozec skoro przybywa abonentow, wiec platformy i tak zarabiaja kupe kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e elementarz co ma piernik do wiatraka, nie porównuj cen żywności do cen za oglądanie telewizji prywatnej. Bez telewizji możesz się obejść, ale bez jedzenia już nie. Zasłanianie i tłumaczenie się przez właścicieli Cyfry+ rosnącą inflacją jest po prostu śmieszne. W zamian mogliby dodać do pakietów jakikolwiek kanał z sensem, a nie kanał za dodatkową opłatą. Policz sobie 2 zł x 1 000 000 = 2 000 000 zł czystego zysku za jeden miesiąc. Wiadomo, że 2 zł to nie jest dużo, ale w pamięci abonentów będzie tkwiło jako podwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo miałem nie rezygnować...

Ale za miesiąc (po wypłacie) planuję z mamą kupić do salonu TV LCD Sony KDL-40W2000 i postanowiłem wypowiedzieć umowę i zawrzeć ponownie ale z tunkiem PVR HD...

Takiej okazji nie można przegapić bo umowa jeszcze trochę czasu będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez telewizji możesz się obejść, ale bez jedzenia już nie

A więc tym bardziej nie powinna irytować nikogo ta podwyżka.Przecież jeśli ktoś uważa że to już za dużo - to może podziękować i odejść.

No coz, jakos internet czy telewizory moga taniec, dlaczego wiec TV cyfrowa moze tylko drozec...

Według mnie to jest ze sobą powiązane rzeczy.

Wiadomo że odbiorniki tanieją, ponieważ służą one do odbioru proponowanego sygnału ( tv, sieć itd ) .

To tak jak nikt nie zapewni nam tańszego paliwa do auta , chociaż z salonu wyjechaliśmy nowym autem z promocji.

Owszem, sam chciałbym by abonament nie drożał, a nawet stawał się mniejszy ( vide usługi dostawcy sieci )

Akurat platformę Cyfry sobie bardzo cenie, i dlatego pozwalam sobie na " pozytywny aspekt "spoglądając na tą sprawę -oczywiście o ile podwyższki nie bedą za często i będą symbolicznie.

Ktoś przeliczał że dla nas to tylko 2 zł a dla " nich " aż np 2 miliony czystego zysku.... No i o to przecież chodzi, chyba właśnie temu miało to służyć - by był zysk. Nie wyobrażam sobie podwyżki która nikomu nic nie daje...

Aczkolwiek bardzo dobrze że dyskusja na ten temat ma miejsce, łącze się w "bólu" z Wami - bo tak naprawdę to będzie jedno Tyskie mniej :/

A może pora pogadać z szefem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak jak piszecie, niby tylko i aż 2 złote...Dla mnie osobiście nie robi to dużej różnicy, ale biorąc pod uwagę, że wszystko drożeje, a posiadanie Cyfry+ jest już czymś dodatkowym, ponad rzeczy które wymagają pierwszeństwa. Dlatego zastanawiam się nad rezygnacją i podejrzewam że nie będę jedyną osobą która to zrobi. Teraz (tak jak wspomniano wcześniej) wiele różnych firm świadczących podobne usługi próbuje ściągnąć do siebie klientów (czy to niski abonament czy więcej programów). Za wszystko co "lepsze" i tak chcą kasę. Przeglądałam ostatnio oferty innych platform telewizyjnych i powiem szczerze że w tej chwili C+ jest jedną z droższych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka jaka jest każdy widzi. Tyle, że w jaki sposób ją zrobili, to się liczy, dają ci pisemnie znać o podwyżce, nawet pewno nie rzucisz okiem na to, wypowiedzenie powinno trwać 30 dni a nie 14 jak piszę cyfra. No i do tego plany ofertowe za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Wczoraj dostałem nowy regulamin i Magazyn Plus+ :smile: Trzeba przyznać, że nowy regulamin bardzo ładnie został wykonany... W formie książeczki, kolorowo i przejrzyście... Do tego ładnie zaprezentowano wszystkie pakiety i to jest na plus... Choć szkoda, że nie ma jeszcze HBO HD :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby podwyżyć abonament tym co mają pakiet prestiżowy dla nich 145 zł. czy 200 zł. nie ma znaczenia bo dla nich liczy się prestiż i szpan wśród sąsiadów ;)

 

to niesprawiedliwa i dziwna sugestia; mam pakiet komfortowy i multi premium, razem płacę 126 zł; czyli o 19 zł mniej niż pakiet prestizowy; i zaręczam że nie chodzę po sąsiadach i nie chwalę się tymi programami, a tym bardziej nie robiłbym tego jakbym miał ten prestiżowy; czym tu się u licha chwalić??? płaceniem abonamentu??? nie wiedziałem że tv to taki luksus, że aż nadaje sie do ch[beep]a; wcale nie zarabiam dużo i czasami aż się zastanawiam czy nie za dużo wydaję na tv sat, ale żeby chodzić i tym się chwalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magazyn moze i ladny, ale na HBO znowu czekamy i sie doczekamy za kilka tygodni z dodatkową oplata by moc ogladac HBO w HD. Zaczynam myslec ze to wszystko to jakis absurd, jakies luksus ktory musi byc drogi, a to przeciez tylko telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to wszystkie jest straszne, człowiek chce sobie pooglądać tv, fajne programy, a tutaj ciągle jakieś utrudnienia! Specjalnie kupiłam nowy telewizor żeby oglądać tv hd:/ a teraz sobie mogę chyba tylko namalować;)

Po co obiecują gruszki na wierzbie, skoro ciągle mamy czekać i czekać i czekać, może na Boże Narodzenie zrobią kolejną podwyżkę, a tv hd obiecają po Nowym Roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie taką sytuację, że za X lat - Polak będzie w końcu zarabiał około 1000 Euro - ale abonament za cyfrową tv miałby płacić tylko 15-20 euro ? :>

Wszystko idzie do góry. Ja np wolę zarabiać więcej i płacić więcej.

Przy takim założeniu to inflacja pożarłaby twoje wszystkie oszczędności... I byś był skazany na życie od pierwszego do pierwszego, bo praktycznie na nic byś nie odłożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli wysłałem im wypowiedzenie umowy listem poleconym za potwierdzeniem odbioru a maja skrytkę pocztowa to bedzie kto miał odebrać list i dac zwrotkę czy wysłać jeszcze jeden zwykły polecony bez zwrotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...