Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mail z dzis od cyfry:

"odpowiadając na e-mail, pragnę poinformować, że zgodnie z Regulaminem Abonent ma prawo wypowiedzenie umowy bez ponoszenia dodatkowych opłat w terminie 7

dni od momentu otrzymania informacji o zwiększeniu cen."

 

jak mam to rozumiec ? przeciez byla podana informacja ze 14 ? ja tak na prawde to nie wiem kiedy dostałem to pismo ,bo polecialo do smietnika jakis czas temu.

czy moge dzis smialo wysylac wypowiedzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbować wysłać możesz, powinni uwzględnić pismo. Jak widać co rusz pojawiają się kilka wersji pism, ciekawe która jest prawdziwa a może różne pisma wysyłali do ludzi, by nie rezygnowali i nie pisali. Nie może być 7 dni na odpisanie, musi być co najmniej 14 a powinno być 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail z dzis od cyfry:

"odpowiadając na e-mail, pragnę poinformować, że zgodnie z Regulaminem Abonent ma prawo wypowiedzenie umowy bez ponoszenia dodatkowych opłat w terminie 7

dni od momentu otrzymania informacji o zwiększeniu cen."

 

jak mam to rozumiec ? przeciez byla podana informacja ze 14 ? ja tak na prawde to nie wiem kiedy dostałem to pismo ,bo polecialo do smietnika jakis czas temu.

czy moge dzis smialo wysylac wypowiedzenie ?

ke???? no to pięknie!!! nie ma jak uczciwe traktowanie klienta ha ha ha :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sami widzicie jak ładnie Cyfra traktuje swoich abonentów. Wszystko po to, żeby ludzie nie zdecydowali się na zerwanie umowy. Jednym słowem, robią wszystko by nikt nie odszedł, nawet tak, że klientów wprowadzają w błąd albo dają im mało czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawa spraw CP wprowadza Eurosport HD bez opłaty do końca czerwca a w C+ oczywiście trzeba będzie już w czerwcu płacić. Jak coś dają za darmo (czytaj HBO HD) to na 10 dni.

Macie szczęscie (C+) że w waszej ofercie jest Canal + bo inaczej liczba abonentów wynosiłaby 200 (pracownicy C+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chwila, dostałeś HBO HD i Eurosport HD, więc już właściwie nie masz jak się denerwować, bo obietnicę spełnili. Z tego co pamiętam to lucius o HBO HD wiedział trochę później niż pierwsze przecieki były w necie, a i tak pojawiły się kilka dni później po ich "wyjściu z kanałów"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra sama sobie dołki kopie pod sobą, w końcu przestanie się tak zachowywać ale póki co, niestety jest tragiczna w swoim sposobie pozyskiwania klientów, bądź też ich utrzymania. Podwyżki nie wróżą niczego dobrego, opóźnienia też nie przynoszą zadowolenia. Cyfra źle chyba zaczęła zagrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre i faktycznie prawdziwe :lol2: Poczekamy jeszcze do listopada a moze krócej coś tam oficjalnie się odgrażali,że dodadzą nowego w tym HD ale co i kiedy to nawet Lucius nie wie :lol:

To on z tym listopadem wyskoczył - ja tylko "nutkę" pociągnąłem. W listopadzie liście lecą, to wcale nie znaczy, że i ceny zlecą. Szkoda. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre i faktycznie prawdziwe :lol2: Poczekamy jeszcze do listopada a moze krócej coś tam oficjalnie się odgrażali,że dodadzą nowego w tym HD ale co i kiedy to nawet Lucius nie wie :lol:

To on z tym listopadem wyskoczył - ja tylko "nutkę" pociągnąłem. W listopadzie liście lecą, to wcale nie znaczy, że i ceny zlecą. Szkoda. :(

 

Zaraz, już się pogubiłem :) O co chodzi? Coś powiedziałem a propos listopada? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw zadzwoniłem do BOKu i sie spytałem czy można i powiedzieli że tak... To wysłałem pismo że rezygnuje w trybie natychmiastowym z powodu podwyżki abonamentu i nowym regulaminem którego nie akceptuję... I tyle rezygnacja już do nich doszła i dzwonili dziś z promocja abym jednak został... Wiec spytałem sie o promocje z dekoderem PVR i kanałami HD, to zaproponowała mi kobitka dekoder za 15zł miesięcznie w promocji i zniżki na abonament: Komfortowy 6mc za 40zł + pakiet Multipremium na 3mc 0zł oraz CanalPlus po 3mc za 50% ceny przez kolejne 5mc a do tego Premium HD oraz HBO Digital na 3mc za 0zł... CanalPlus HD i NGC HD po 3mc za 0zł przez kolejne 5mc za 50% ceny :)

No i przystałem na tym i mam dostać dekoder w ciągu 7dni roboczych kurierem wraz z umowa do podpisania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...