Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podwyżka jaka jest każdy widzi. Tyle, że w jaki sposób ją zrobili, to się liczy, dają ci pisemnie znać o podwyżce, nawet pewno nie rzucisz okiem na to, wypowiedzenie powinno trwać 30 dni a nie 14 jak piszę cyfra. No i do tego plany ofertowe za kilka miesięcy.

 

a ja mam pytanie od kiedy liczy się to 14 dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy do Was już przyszło powiadomienie o podwyżce? Bo do mnie wczoraj przyszły rachunki w których oprócz regulaminu i nowej gazetki nic nie było. Kwota jaką muszę zaplacić również nie uległa zmianie.

 

Tak więc czy ktoś wie kiedy ta podwyżka ma nastapić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnację bez żadnych konsekwencji możesz wysłać dopiero jak otrzymasz pismo z info o podwyżce. Bo inaczej to potraktują to, że zrywasz umowę przed terminem i naliczą karę.

Chciałam jeszcze nawiązać do tych podwyżek. Ktoś wcześniej napisał, że pensje idą w górę, więc to normalne, że cyfra też. A komu to się tak dobrze powodzi. Tylko pogratulować. Bo wokół mnie to wszyscy albo tracą pracę, albo pensja im się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze cyfra, totalnie tez stoi w miejscu, tylko daja nowe ceny, planuja dolaczyc kilka programow, na razie wiadomo ze ma byc HBO HD i z tego co pamietam juz mialo byc, a podwyzki maja byc od maja dla nowych abonentow a dla starych od pierwszego lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje podał nie jeden serwis, nie jedna osoba związana w jakiś mocniejszy sposób z Cyfrą, wiadomo, że nie dostaną wszystkiego, ale zawsze coś więcej.

 

PS. wolności nie będzie, bo rozdysponują kanały po transponderach i znowu koniec miejsca :lol2: jak się nauczą nie dublować kanałów to będzie zawsze taka sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest te 14 dni, ale one wiecznie nie trwają. I jak będziecie gdybać, czy coś w cyfrze się poprawi czy nie, albo czy jednak rozwiązać umowę, czy dać im kolejną szansę, to termin minie a Wy już nie będziecie mieć wyboru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusik oglądania drogiej telewizji??TO jednak chyba nie dla mnie, fakt że jakość na HD jest lepsza niż w normalnej telewizji bez porównania, ale bez przesady, żeby aż tyle płacić za pakiety, w których ile jest tych programów HD??Z góra 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksusem to by było częste chodzenie do kina na film, który akurat chcemy obejrzeć a nie który grają. No i oczywiście nie wspomnę, że kino byłoby puste bez tych wszystkich ludzików, którzy nie potrafią wyciszyć komórek i powstrzymać się od jedzenia przez 2 godziny. A cyfra jak to cyfra, tak czy inaczej oglądasz w domu i tylko to, co akurat leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...